24" LCD EIZO FlexScan EV2430

5x

Monitor 24" LCD EIZO FlexScan EV2430 - 24 " 1920 x 1200 px IPS

155,84 €Cena s DPH
128,8 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:EIZO
Kód:1230427
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • posledný kus
  Monitor 24" LCD EIZO FlexScan EV2430
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  24" LCD EIZO FlexScan EV2430

   

  Japonská kvalita v 24 "- EIZO FlexScan EV2430

  Monitor EV2430-BK spĺňa všetky nároky na obrazovú kvalitu a ergonómiu očakávanú u moderných monitorov. Antireflexný povrch a funkcia Auto-EcoView zabraňujú oslňovanie užívateľa.

  Energeticky úsporný, ergonomický, spoľahlivý - taký je v stručnosti model EV2430-BK. Na uhlopriečke 24 palcov s pomerom strán 16:10 poskytuje tento kancelársky všeumelec veľa voľného priestoru pre efektívnu prácu. O optimálny jas obrazovky a najvyššie úspory energie sa starajú funkcie Auto-EcoView a EcoView-Sense.

  24" LCD EIZO FlexScan EV2430

  Najvyššia kvalita obrazu vďaka panelu IPS

  Monitor vytvára harmonický trojakord vynikajúcej kvality obrazu: excelentný rozlíšenie 1920 x 1200 obrazových bodov, najvyšší kontrast 1000: 1 a stabilný jas až 300 cd / m2. Čo znamená: Vidíte text s obrysmi ostrými ako britva, skvostné grafiky a jasné obrázky. Vďaka kvalitným panelom IPS s podsvietením LED sú kontrasty a farby zhodné pre ľubovoľný zorný uhol.

  24" LCD EIZO FlexScan EV2430

  Úplne presné riadenie farieb

  Obraz môže byť dokonalý jedine s dokonalými farbami. Z toho dôvodu sú kancelárske monitory EIZO vybavené najmenej desetibitovou tabuľkou LUT (Look-Up-Table), ktoré prevádza informácie o farbách výrazne presnejšie než obvyklé osembitové tabuľky LUT. Jemné odstupňovanie farieb sa stará o dokonale vykreslené prechody a navyše umožňuje aj rôzne individuálne nastavenie. Preto je napríklad možné bezstratovo voliť úroveň bieleho bodu v rozmedzí 4000 K až 10000 K v krokoch po 500 K.

  24" LCD EIZO FlexScan EV2430

  Funkcia Auto EcoView šetrí elektrinu aj vaše oči

  V ľubovoľnom svetle brilantné: Funkcia Auto EcoView upravuje jas monitora podľa okolitého svetla. Úplne automaticky s použitím snímača. V jasnejším prostredí zosilňuje jas obrazu, vo tmavším ho znižuje. Prednosti: Minimalizuje sa rušivé oslňovaniu, zlepšuje sa čitateľnosť a vaše oči sa neunavujú tak rýchlo.

  Ručné nastavenie monitora je samozrejme naďalej k dispozícii. Funkcia EcoView Index pritom slúži na orientáciu, ako je vaša nastavenie šetrné k životnému prostrediu. Týmto spôsobom môžete sami riadiť spotrebu elektriny.

  EcoView-Sense: Snímač pohybu ako funkcia pre úsporu elektriny

  Snímač prítomnosti osoby (EcoView-Sense) umožňuje sporiť elektrinu a znížiť príslušné náklady. Princíp činnosti: Ak sedíte pred obrazovkou, je monitor v prevádzke. Ak opustíte svoje pracovisko, aktivuje sa automaticky úsporný režim. Akonáhle sa vrátite, monitor sa znovu aktivuje - úplne automaticky prostredníctvom snímača pohybu.

  24" LCD EIZO FlexScan EV2430

  Usporte až 30% energie - vďaka funkcii EcoView-Optimizer

  Úspora elektriny bez ujmy na kvalite: Funkcia EcoView-Optimizer znižuje pre tmavé obrazy automaticky intenzitu podsvietenia. Spotreba elektriny pritom klesá až o 30%. Zároveň sa zosilňuje signál a upravujú hodnoty farebných odtieňov. Účinok: Pri nižšej spotrebe sa zobrazuje obraz obvyklé kvality.

  Nulová spotreba vďaka sieťovému vypínaču, obraz bez chvenia

  Monitory sú vybavené zabudovaným mechanickým sieťovým vypínačom. To je veľmi praktické a hospodárne: Ak vypnete monitor sieťovým vypínačom, nespotrebováva vôbec žiadnu elektrinu. V pohotovostnom režime Stand-by dosahuje spotreba najviac 0,3 W.

  K šetreniu vášho zraku spoločnosť EIZO vyvinula hybridnej technológii riadenia podsvietenia displeja. Táto technológia spája prednosti inak bežné pulzne šírkové (PWM) a jednosmerné (DC) regulácia. Riadenie PWM používa oveľa vyššie frekvencie ako štandardné metódy PWM. Výsledok: obraz bez akéhokoľvek náznaku chvenia. Chvenie majú odstránený, bez toho aby došlo k zníženiu kvality obrazu či stability farieb.

  Optimalizované zobrazenie jediným stlačením tlačidla

  Prednastavené farebné režimy vám uľahčí prácu a prezeranie snímok, textov alebo filmov. Pre nastavenie farieb je rozdiel, či sledujete film, upravujete obrázok, surfujete po internete, alebo píšete text. Prostým stlačením tlačidla môžete použiť príslušné štandardné nastavenie jasu, korekcia gama a teploty farieb. Príklad: Režim Papier simuluje príjemný kontrast kníh tým, že znižuje zastúpenie modrej časti farebného spektra. Týmto spôsobom sa šetrí zrak a predchádza sa únave očí.

  24" LCD EIZO FlexScan EV2430

  Antireflexný povrch: viac obrazu, menej odrazov.

  EV2430-BK je vybavený optimálnym antireflexným povrchom. Vďaka minimalizácii odrazeného svetla rozptyľovaním odrazov antireflexný povrch účinne prispieva k ochrane pred preťažovaním zraku. Únava očí sa znižuje a užívateľ môže pred monitorom sedieť úplne uvoľnene bez potreby vyhýbať sa optickým odrazom.

  Jeden monitor, viac rozhranie

  Jednoduchšie to už nebude: Väčšina koncových zariadení, tj. Napríklad stolné a prenosné počítače alebo kamery, je možné pripojiť priamo k monitoru. Monitor je totiž vybavený rôznymi rozhraniami. To vám uľahčuje každodennú prácu.

  24" LCD EIZO FlexScan EV2430

  Nastaviteľný stojan

  Ergonomický a stabilný: nastaviteľný stojan rešpektuje ergonómiu. Stojan monitora môžete otočiť, nakloniť a sklopiť do polohy, ktorá bude najpohodlnejšie pre váš chrbát, šiju a posed. Taktiež umožňuje plynulé nastavenie výšky a spustenie dole až ku stolný doske. Horný riadok tak môže zaujať ergonomickú polohu pod úrovňou vašich očí.

   

  Parametre a špecifikácie

  Displej 
  24" LCD IPS WUXGA s rozlíšením 1920 x 1200 
  Rozhranie 
  DisplayPort, DVI, 2xUSB 2.0 
  Farba 
  čierna 
  Rozmery
  553 × 368 × 233 (mm)
  Hmotnosť
  6.7 kg

  Monitor 24" LCD EIZO FlexScan EV2430 je zaradený tiež v týchto kategóriách: