Lenovo ThinkStation P500 MT

48x

Počítač Lenovo ThinkStation P500 MT - Intel Xeon E5 2650 v3 2.3 GHz, 64 GB, 480 GB SSD, DVD-RW, nVidia Quadro K2000, Windows 10 Pro

976,16 €Cena s DPH
806,75 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrální sklad do 2 pracovních dnů
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha skladem 1 ks
Značka:Lenovo
Kód:1229198
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 měsíců
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Počítač Lenovo ThinkStation P500 MT
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Lenovo ThinkStation P500 MT

   

  Výkonná pracovná stanica

  ThinkStation P500 je dokonalou kombináciou výkonného spracovania a profesionálne grafiky. Vďaka najmodernejšiemu úložisku, pamäte a chladenie zvládne čokoľvek s úplnou ľahkosťou - od vysokej pracovnej záťaže cez komplexné modelovanie až k virtuálnej realite. Je tiež úplne konfigurovateľný a navrhnutý pre vysoký výkon, spoľahlivosť a energetickú účinnosť.

  Ľahký prístup

  ThinkStation P500 je ľahko nastaviteľný, Zapojiteľné a spravovateľný a navyše úspešne prešiel testovaním v náročných podmienkach. Takže sa môžete spoľahnúť na jeho odolnosť a výdrž. A s výnimočným dizajnom a kvalitou vám poskytuje lepšie funkcie a šetrí váš čas. Čo je výhra pre akúkoľvek firmu.

  Lenovo ThinkStation P500 MT

  Výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť

  Pracovná stanica ThinkStation P500 je poháňaná procesormi Intel Xeon, disponuje grafikou NVIDIA Quadro a prináša tak vynikajúci výkon a ohromujúci zobrazenia. Či už ide o kreslenie na počítači alebo animačné 3D softvér, táto pracovná stanica má dostatočný výkon pre posunutie vašej kreativity a produktivity na novú úroveň.

  Nastaviteľná a spoľahlivá

  P500 môžete nastaviť podľa seba. Kombinovaná pamät SSD a HDD (podľa konfigurácie), veľa možností nastavenia portov a typ úložiska. O spoľahlivosť sa nemusíte báť, u každej pracovnej stanice ThinkStation je štandardom.

  Lenovo ThinkStation P500 MT

  Dokončite prácu rýchlejšie a ľahšie

  Patentované trojkanálové chladenie zaručuje, že sa P500 nebude prehrievať. Výsledkom je plynulejší a efektívnejší chod systému aj pri vysokej pracovnej záťaži.

  Beznástrojový prístup

  Ak potrebujete vymeniť nejaké komponenty, nepotrebujete nástroje ... Stačí odňať bočný panel. Navyše môžeme napomôcť automatizáciu mnohých manuálnych úkonov spojených s nasadením nového zariadenia - od označenia až po načítaní vlastného obrazu disku.

   

  Parametry a specifikace

  Procesor 
  Intel Xeon E5 2650 v3 2.3 GHz 
  Operační paměť 
  64 GB DDR4 
  Pevný disk 
  480 GB SSD 
  Optická mechanika 
  DVD-RW 
  Grafická karta 
  nVidia Quadro K2000 2 GB 
  Operační systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhraní 
  4xUSB 2.0, 8xUSB 3.0, DisplayPort, DVI, COM, LAN 
  Výbava 
  Čtečka paměťových karet 
  Velikost 
  Midi Tower