ASUS ROG Zephyrus S GX502GW Black Metal

9x

Notebook ASUS ROG Zephyrus S GX502GW Black Metal - Intel Core i7 9750H 2.6 GHz, 16 GB, 512 GB SSD, nVidia GeForce RTX 2070, 15.6 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Home

1 630,91 €
1 345,43 €Cena s DPH
1 111,93 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava skladom 1 ks
Praha do 2 pracovných dní
Značka:ASUS
Kód:1225288
Typ:predvádzací
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • doprava zadarmo
  • posledný kus
  • - 285 €
Notebook ASUS ROG Zephyrus S GX502GW Black Metal
Notebook ASUS ROG Zephyrus S GX502GW Black Metal - Fotka 1/7Notebook ASUS ROG Zephyrus S GX502GW Black Metal - Fotka 2/7Notebook ASUS ROG Zephyrus S GX502GW Black Metal - Fotka 3/7Notebook ASUS ROG Zephyrus S GX502GW Black Metal - Fotka 4/7Notebook ASUS ROG Zephyrus S GX502GW Black Metal - Fotka 5/7Notebook ASUS ROG Zephyrus S GX502GW Black Metal - Fotka 6/7Notebook ASUS ROG Zephyrus S GX502GW Black Metal - Fotka 7/7
Fotografia má ilustratívny charakter.

ASUS ROG Zephyrus S GX502GW Black Metal

 

Herný notebook ASUS ROG Zephyrus S GX502GW

Unikátne tenký herný notebook s obrovským výkonom, to je ASUS ROG Zephyrus GX502. V jeho veľmi tenkom a ľahkom kovovom tele sa ukrýva výkon, ktorý znesie porovnanie so špičkovým stolným počítačom. Hrajte na profesionálnej úrovni kdekoľvek budete chcieť s notebookom ROG Zephyrus S GX502GW.

  • Skvelý výkon procesora Intel 9. generácie Coffee Lake.
  • Moderné herná grafika NVIDIA GeForce RTX 2070.
  • Aura RGB podsvietená klávesnica s funkciou N-key rollover a rýchlo reagujúcimi klávesmi.

ASUS ROG Zephyrus S GX502GW Black Metal

Extra tenký dizajn

Je až prekvapujúce do ako tenkého tela sa podarilo umiestniť tak extrémny herný výkon. ROG Zephyrus S GX502GW je tenký necelých 19 mm a jeho kovová konštrukcia, využívajúca zliatinu horčíka, je navyše odolná aj veľmi ľahká s hmotnosťou iba cca. 1.99 kg.

ASUS ROG Zephyrus S GX502GW Black Metal

Výkon, ktorý strčí kdejaký stolný počítač do vrecka

Notebook ASUS ROG Zephyrus S GX502GW kombinuje výkonný procesor Intel Core 9. generácie s excelentným grafickým riešením NVIDIA GeForce RTX 2070, operačnou pamäťou DDR4 SDRAM a rýchlym pevným diskom SSD s rozhraním PCIe NVMe. Svojim výkonom dokáže plne nahradiť herný počítač, avšak vo veľmi kompaktnom a ľahko prenosnom prevedení.

  • Operačná pamäť integrovaná na doske a jeden slot.
  • 2 sloty pre M.2 SSD s rozhraním až PCIe NVMe.

ASUS ROG Zephyrus S GX502GW Black Metal

Výkonná herná grafika GeForce RTX 2070

Grafické čipy NVIDIA architektúry Turing prináša do herného sveta nové technológie pre ešte lepšie zážitky. Objavte revolučné technológie, ktoré výrazne vylepšujú kvalitu obrazu v hrách s ich podporou. Technológia Ray-tracing v reálnom čase pozdvihne v nových hrách kvalitu obrazu až na filmovú úroveň. Výpočtová sila zvláda zložité algoritmy umelej inteligencie v reálnom čase a nová architektúra poskytuje efektívnejšie technológie tieňovanie a vyhladzovania. Špičkový výkon potom podporí superrýchle pamäte GDDR6.

ASUS ROG Zephyrus S GX502GW Black Metal

Precízny systém chladenia

Vtesnať taký výkon do tenkého profilu umožnila inovatívne technológie chladenia Active Aerodynamic System (AAS). Tá dokáže, aj v takto tenkom prevedení, poskytnúť vynikajúce chladiaci výkon aj v maximálnej záťaži pri zachovaní nízkej hlučnosti.

ASUS ROG Zephyrus S GX502GW Black Metal

dokonalý obraz

Zažite ostrý obraz s dokonalými farbami vďaka inovatívnym technológiám z dielní ASUS a použitému panelu Full HD s širokými pozorovacími uhlami, ktorý je navyše opatrený vrstvou zabraňujúcou nepríjemným odleskom. K dispozícii sú modely s rýchlymi panelmi 144 Hz alebo 240 Hz a technológiou NVIDIA G-Sync, ktoré poskytujú super plynulé a bezproblémové zobrazenie, takže si môžete zahrať najnovšie hry s nastavením na vysokej detaily bez vizuálneho trhania, oneskorenie, tieňovanie alebo zrejmého prerušovania.

ASUS ROG Zephyrus S GX502GW Black Metal

NVIDIA G-Sync

Notebook ROG Zephyrus S GX502GW je vybavený technológiou NVIDIA G-Sync. Táto technológia zaistí synchronizáciu obnovovacia frekvencia displeja s grafickým akcelerátorom NVIDIA GeForce, čím pomáha elimináciu meškanie, minimalizuje kolísanie frame-rate a eliminuje trhanie obrazu. To prináša najhladšie a najrýchlejší grafiku bez ovplyvnenia výkonu systému.

ASUS ROG Zephyrus S GX502GW Black Metal

Špičková herná klávesnica

Herný notebook najvyššej triedy musí obsahovať aj zodpovedajúca klávesnicu. Zephyrus S GX502GV je preto vybavený precízny klávesnicou s farebným podsvietením Aura RGB, ktoré môžete ľahko prispôsobovať, vrátane zvýraznenie herných zón. Nechýba ani N-key rollover pre stlačenie viacerých kláves súčasne.

ASUS ROG Zephyrus S GX502GW Black Metal

Zvuk, ktorý vás vtiahne do hry

Notebook je vybavený špičkovými zvukovými technológiami ASUS, ktoré prináša jasnejšie, hlasnejší a presnejší zvuk, takže každá akcia znie ako v skutočnosti a vás doslova vtiahnu do diania v hre. S vyladenými reproduktory so silným zvukom môže byť aj mobilné hranie dokonalým zážitkom vo všetkých smeroch.

ASUS ROG Zephyrus S GX502GW Black Metal

Herný centrum ROG Armour Crate

Vyhľadávajte informácie o systéme, vytvárajte klávesové skratky pre v hrách, upravujte nastavenie zvuku alebo pořizujte záznam s priebehom hry prostredníctvom jediného rozhrania v podobe herného centra ROG Armour Crate. Integrované riadiace centrum Armour Crate vám poskytuje prístup ku všetkým funkciám, ktoré potrebujete.

ASUS ROG Zephyrus S GX502GW Black Metal

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i7 9750H 2.6 GHz Coffee Lake 
Operačná pamäť 
16 GB DDR4 
Pevný disk 
512 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
nVidia GeForce RTX2070 8 GB 
Displej 
15.6" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
Operačný systém 
Windows 10 Home 
Rozhranie 
3xUSB 3.0, HDMI, LAN 
Výbava 
WiFi 
Farba 
čierna 
Rozmery
360 × 18.9 × 252 (mm)
Hmotnosť
2.0 kg