Kaspersky Anti-Virus 1x 1 rok Nová 2021 BOX

9x

Kaspersky Anti-Virus 1x 1 rok Nová 2021 BOX - Antivírusový softvér Kaspersky chráni vaše PC a všetky cenné veci v ňom.

15,58 €Cena s DPH
12,87 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 3 ks
Praha skladom 3 ks
Značka:Kaspersky lab
Kód:1224391
Typ:nový tovar
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
    Kaspersky Anti-Virus 1x 1 rok Nová 2021 BOX
    Kaspersky Anti-Virus 1x 1 rok Nová 2021 BOX - Fotka 1/2 Kaspersky Anti-Virus 1x 1 rok Nová 2021 BOX - Fotka 2/2
   Fotografia má ilustratívny charakter.


   Súčasť balenia je aplikácia Kaspersky Safe Kids na 6 mesiacov zadarmo.


   Základná ochrana vášho osobného počítača

   Aplikácia Kaspersky Anti-Virus zaisťuje komplexnú ochranu pred najrôznejšími typmi hrozieb pre zabezpečenie informácií. Kaspersky Anti-Virus zahŕňa rôzne funkcie a súčasti ochrany, ktoré zaisťujú komplexnú ochranu.

   Kaspersky Anti-Virus 1x 1 rok Nová 2021 BOX

   Ochrana počítača

   Každý typ hrozby spracováva vyhradená súčasť ochrany. Môžete povoliť a zakázať súčasti ochrany a konfigurovať ich nastavenia.

   Okrem ochrany v reálnom čase zabezpečovanej bezpečnostnými súčasťami aplikácie odporúčame pravidelnú kontrolu počítača na prítomnosť vírusov a ďalšieho malwaru. Je to nevyhnutné kvôli vylúčeniu možnosti šírenia škodlivých programov, ktoré súčasti ochrany neodhalili, pretože napríklad bola z nejakého dôvodu nastavená nízka úroveň zabezpečenia.

   Aby bola aplikácia Kaspersky Anti-Virus v aktuálnom stave, musíte aktualizovať databázy a moduly aplikácie používané aplikácií.

   Niektoré príležitostne spúšťané úlohy (napríklad odstraňovanie stôp aktivít používateľov v operačnom systéme) sa vykonávajú prostredníctvom pokročilých nástrojov a sprievodcov.

   Ďalej nájdete opis logiky, na základe ktorej spoločne fungujú súčasti ochrany, ak je aplikácia Kaspersky Anti-Virus nastavená v režime odporúčanom špecialistami spoločnosti Kaspersky Lab (inými slovami s predvolenými nastaveniami aplikácie).

   File Anti-Virus

   File Anti-Virus zabraňuje infikovanie súborového systému počítača. Súčasť sa spustí pri spustení operačného systému a je potom neustále aktívny v pamäti RAM počítača a kontroluje všetky súbory, ktoré sa v počítači otvárajú, ukladajú alebo spúšťa, a všetky pripojené disky. Aplikácia Kaspersky Anti-Virus zachytí každý pokus o prístup k súboru a skontroluje ho na prítomnosť známych vírusov a iného malwaru. Ďalší prístup k súboru je povolený, pokiaľ nie je súbor infikovaný, alebo ak to aplikácia úspešne dezinfikovala. Ak súbor z nejakého dôvodu nemôže byť dezinfikovať, je odstránený. Kópia súboru bude pri tom presunutá do karantény. Ak je do umiestnenia, v ktorom bol predtým umiestnený odstránený súbor s rovnakým názvom, umiestnený infikovaný súbor, bude do karantény uložená iba kópie posledného súboru. Kópia predchádzajúceho súboru s rovnakým názvom uložená nebude.

   Mail Anti-Virus

   Súčasť Mail Anti-Virus vyhľadáva vírusy vo všetkých prichádzajúcich a odchádzajúcich e-mailoch v počítači. E-mailová správa bude príjemcovi k dispozícii, len ak neobsahuje nebezpečné objekty.

   Web Anti-Virus

   Súčasť Web Anti-Virus zachytáva a blokuje vykonávanie skriptov na weboch, ak predstavujú ohrozenie. Súčasť Web Anti-Virus ďalej monitoruje všetok webový prevádzku a blokuje prístup k nebezpečným webom.

   IM Anti-Virus

   IM Anti-Virus zaisťuje bezpečné používanie klientov IM. Táto súčasť chráni informácie, ktoré prichádzajú do počítača prostredníctvom protokolov rýchleho odosielanie správ (IM). IM Anti-Virus zaisťuje bezpečnú činnosť rôznych aplikácií určených pre rýchle odosielanie správ.

   System Watcher

   Súčasť System Watcher vracia zmeny, ktoré v operačnom systéme vykonala škodlivá alebo iná aktivita aplikácie.

   Súčasť chráni pred malwarom, vrátane:

   • programov exploit,
   • zámkov obrazovky,
   • šifrovací softvér
   • Ransomware, ktorý šifruje dáta alebo blokuje prístup k súborom či systému a za obnovenie súborov alebo prístupu k nim vyžaduje výkupné.

   Túto súčasť odporúčame ponechať aktívny.

   Blokovanie sieťových útokov

   Blokovanie sieťových útokov sa spustí po spustení operačného systému a sleduje v prichádzajúcom sieťovej prevádzke výskyt charakteristických aktivít sieťových útokov. Akonáhle je rozpoznaný pokus o útok na váš počítač, Kaspersky Anti-Virus zablokuje všetky sieťové aktivity z útočiaceho počítača namierené proti vášmu počítaču.

   Anti-Phishing

   Súčasť Anti-Phishing umožňuje kontrolu adries URL s cieľom zistiť, či tieto adresy nie sú uvedené v zozname phishingových URL adries. Táto súčasť je zabudovaná do súčasťou Web Anti-Virus a IM Anti-Virus.

   Klávesnica na obrazovke

   Klávesnica na obrazovke bráni v zachytávanie dát zadávaných na počítačovej klávesnici a chráni osobné údaje pred pokusmi o ich zachytenie pomocou snímok obrazoviek.

   my Kaspersky

   Ak je v počítači nainštalovaná aplikácia Kaspersky Anti-Virus, môžete spravovať ochranu takéhoto počítača vzdialene z portálu My Kaspersky.

   bezpečné pripojenie

   Aplikácia Kaspersky Anti-Virus chráni vaše dáta po pripojení k nechráneným Wi-Fi sieťam.

    

    

    

   O spoločnosti Kaspersky Lab

   Kaspersky Lab je najväčším súkromne vlastnenou poskytovateľom koncových bezpečnostných riešení na svete. Spoločnosť sa radí medzi štyri najväčšie predajcov bezpečnostných riešení pre koncových užívateľov. Už 21 rokov patrí Kaspersky Lab medzi popredných inovátorov v oblasti informačných technológií a poskytuje efektívne digitálne bezpečnostné riešenia zákazníkom, malým a stredným firmám i veľkým podnikom. Aktuálne spoločnosť pôsobí v bezmála 200 krajinách a oblastiach a poskytuje platenú ochranu viac ako 400 miliónom užívateľov. Viac informácií o spoločnosti Kaspersky Lab nájdete na http://www.kaspersky.cz

   Parametre a špecifikácie

   Typ 
   Antivírusový 
   Rozmery
   135 × 190 × 15 (mm)
   Hmotnosť
   80 g

   Tovar Kaspersky Anti-Virus 1x 1 rok Nová 2021 BOX je zaradený tiež v týchto kategóriách: