Toshiba Portege Z30-A

27x

Notebook Toshiba Portege Z30-A - Intel Core i5 4210U 1.7 GHz, 8 GB, 128 GB SSD, Intel HD Graphics 4400, 13.3 palců 1366 x 768 px, Windows 10 Pro

301,61 €Cena s DPH
249,26 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrální sklad do 2 pracovních dnů
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha skladem 1 ks
Značka:Toshiba
Kód:1223943
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 měsíců
 • B-kategória
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Notebook Toshiba Portege Z30-A
  Notebook Toshiba Portege Z30-A - Fotka 1/6Notebook Toshiba Portege Z30-A - Fotka 2/6Notebook Toshiba Portege Z30-A - Fotka 3/6Notebook Toshiba Portege Z30-A - Fotka 4/6Notebook Toshiba Portege Z30-A - Fotka 5/6Notebook Toshiba Portege Z30-A - Fotka 6/6
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Toshiba Portege Z30-A


  VYSOKÝ VÝKON A EXTRÉMNE MOBILITA

  Vysoko výkonný 33,8 cm (13,3 ") notebook Toshiba Portégé Z30-A je naskrz profesionálny a má špičkový ultratenký dizajn vhodný na cestovanie naľahko. Je navrhnutý tak, aby rozhýbal vaše podnikanie. A pretože je Portégé Z30-A vybavený špičkovými technológiami zabezpečenia a správy a má vysoko odolné šasi, budú vaše dáta v bezpečí. Vysoký výkon a extrémna mobilita - to je Portégé Z30-a.

  Toshiba Portege Z30-A

  VÝKON A RÝCHLOSŤ BEZ KOMPROMISOV

  Vďaka procesoru Intel® Core ™ (až i7) má tento notebook dostatočný výkon, ktorý potrebujete na súbežné spracovanie viacerých úloh, nech ste na cestách alebo v kancelárii. A vďaka integrovanej vysokorýchlostné jednotke SSD môže Portégé Z30-A ponúknuť ešte väčšiu rýchlosť a kratšiu odozvu od okamihu spustenia až do vypnutia. Je to výkon bez kompromisov, takže môžete bez problémov používať všetky svoje firemné aplikácie.

  Toshiba Portege Z30-A

  LEPŠIE PRIPOJENIE NA CESTÁCH

  Portégé Z30-A je priamo nabitý mobilný flexibilitou - a pretože všetky porty majú plnú veľkosť, nebudete potrebovať žiadne zvláštne adaptéry. Vďaka trom najnovším portom USB 3.0 môžete prenášať dáta do ďalších zariadení oveľa rýchlejšie. A vďaka rozhraniu HDMI môžete premietať svoje prezentácie v brilantným vysokom rozlíšení. Pripojenie Gigabit LAN umožňuje rýchly prístup k miestnej sieti a vďaka podpore technológie LTE môžete pracovať bezdrôtovo a bez obmedzení. Výsledkom bude vaša vyššia produktivita, nech budete kdekoľvek. Voliteľnej dokovacej riešenie, ktoré je kompatibilné s ostatnými modelmi najnovšej rady produktov spoločnosti Toshiba pre podnikateľskú sféru, zaisťuje rýchle a jednoduché pripájanie periférnych zariadení.

  Toshiba Portege Z30-A

  ABSOLÚTNE SPOĽAHLIVÝ

  Vysoko odolný Portégé Z30-A je navrhnutý tak, aby vydržal nároky profesionálneho používania a spĺňal štandardy kvality spoločnosti Toshiba. Prešiel preto prísnym testovaním HALT (Highly Accelerated Lifestyle Test), ktoré simuluje 3-ročnej používanie. Nezávislý nemecký skúšobný ústav TÜV Rheinland® notebook Portégé testoval na pád z výšky až 76 cm a jeho klávesnicu na odolnosť proti poliatiu až 30 ml tekutiny. Aj keď ho teda nechtiac polejete svojím nápojom, budete mať čas potrebný na vypnutie a ochrane dát *. Vďaka ľahkému, ale pevnému šasi z horčíkovej zliatiny je Portégé Z30-A dostatočne odolný, aby vydržal nároky extrémne mobilného spôsobu práce, takže môžete počítať s vysokou návratnosťou svojej investície.

  Toshiba Portege Z30-A

  ZABEZPEČENIE a jednoduchú správu

  Model Z30-A je určený pre pracovné, firemné použitie, a je preto vybavený osvedčenými a vyskúšanými funkciami zabezpečenia a správy. Patrí k nim jednotka SED (Self-Encrypted Drive) a modul TPM (Trusted Platform Module) slúžiace k ochrane dôležitých dát v miestnom úložisku. Aktualizáciu počítača Z30-A môže kedykoľvek vykonávať oddelenie IT vďaka technológii Intel Active Management Technology (AMT). Prihlasovanie k počítaču uľahčuje a zabezpečuje štandardné čítačka odtlačkov prstov.

  Toshiba Portege Z30-A

  PROFESIONÁLNE VYLEPŠENIE vo všetkých smeroch

  Spoločnosť Toshiba neustále vylepšuje svoje modely tak, aby spĺňali rastúce požiadavky firemných zákazníkov. Preto sme pridali kovové závesy, tiché chladenie a lepšie reproduktory, aby bol počítač Z30 ešte odolnejšie a užívateľsky príjemnejšie. Vďaka HD obrazovke a dokonalejšie podsvietené klávesnicu a tiež väčšiemu zariadení AccuPoint a Touchpad na počítači Z30-A všetko nielen lepšie uvidíte, ale tiež nájdete.

  Toshiba Portege Z30-A

  ZLUČITEĽNOSŤ ZARIADENIE

  Portégé Z30-A má mnoho funkcií spoločných s najnovšie radom produktov spoločnosti Toshiba určených pre podnikateľskú sféru. Bude tak zaistená konzistencia v rámci celej vašej organizácie - bez ohľadu na to, ktoré modely zvolíte. Pomocou bežné dokovacej stanice a veľkého množstva portov tak budete mať jednoduchý prístup ku všetkým perifériám. Z30-A ponúka kvôli ďalšiemu pohodlie a flexibilite tiež konektivitu bez hardwarového kľúča v podobe pripojenia HDMI, RGB, Gigabit LAN a troch portov USB 3.0. Všetky notebooky spoločnosti Toshiba majú rovnaký systémový softvér, čo umožňuje jednoduché a hromadné prispôsobenie. Štandardom je aj čítačka odtlačkov prstov, zobrazenie "non-CSV", webová kamera, šasi zo zliatiny horčíka, AccuPoint a dokovací konektor.

  Parametry a specifikace

  Procesor 
  Intel Core i5 4210U 1.7 GHz Haswell 
  Operační paměť 
  8 GB DDR3 
  Pevný disk 
  128 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 4400 
  Displej 
  13.3" LCD HD s rozlišením 1366 x 768 - matný 
  Operační systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhraní 
  3xUSB 3.0, HDMI, VGA, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, čtečka otisků prstů, WiFi, čtečka karet 
  Barva 
  šedá 
  B-kategorie
  může obsahovat drobné kosmetické nedostatky nebo částečné funkční omezení
  Procesor
  Výrobce:Intel
  Modelová řada:Core i5
  Typ:4210U
  Generace procesoru:4. generace (Haswell)
  Frekvence:1,7 GHz
  Počet jader:2
  Operační paměť
  Celková kapacita:8 GB
  Typ:DDR3
  Pevný disk
  Kapacita HDD: -
  Kapacita SSD:128 GB
  Celková kapacita:128 GB
  Typ:SSD
  Optická mechanika
  Typ:-
  Grafická karta
  Výrobce:Intel
  Modelová řada:HD Graphics
  Typ:4400
  Vlastní paměť: -
  Druh:sdílená
  Displej
  Úhlopříčka:13,3 palců
  Rozlišení:1366 x 768  px
  Povrch:matný
  Dotykový:Ne
  Operační systém
  Výrobce:Microsoft
  Název:Windows 10 Pro
  Rozhraní
  USB 2.0: -
  USB 3.0:3
  USB 3.1 Type-C: -
  Thunderbolt: -
  Thunderbolt 3: -
  MiniDisplayPort: -
  DisplayPort: -
  HDMI:1
  DVI: -
  VGA:1
  COM: -
  RJ45:1
  Výbava
  Čtečka otisků prstů:Ano
  Čtečka paměťových karet:Ano
  3G modem:Ne
  Numerická klávesnice:Ne
  Webkamera:Ano
  Wifi:Ano
  Barva
  Barva:šedá
  Notebook Toshiba Portege Z30-A - Fotka 1/6
  Notebook Toshiba Portege Z30-A - Fotka 2/6
  Notebook Toshiba Portege Z30-A - Fotka 3/6
  Notebook Toshiba Portege Z30-A - Fotka 4/6
  Notebook Toshiba Portege Z30-A - Fotka 5/6
  Notebook Toshiba Portege Z30-A - Fotka 6/6