Lenovo ThinkPad P50

268x

Notebook Lenovo ThinkPad P50 - Intel Core i7 6820HQ 2.7 GHz, 16 GB, 512 GB SSD, nVidia Quadro M2000M, 15.6 " 3840 x 2160 px, Windows 10 Pro

1 092,71 €
727,94 €Cena s DPH
601,6 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1220251
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
  • zľava
  • B-kategória
  • doprava zadarmo
  • posledný kus
  • - 364 €
Notebook Lenovo ThinkPad P50
Notebook Lenovo ThinkPad P50 - Fotka 1/6Notebook Lenovo ThinkPad P50 - Fotka 2/6Notebook Lenovo ThinkPad P50 - Fotka 3/6Notebook Lenovo ThinkPad P50 - Fotka 4/6Notebook Lenovo ThinkPad P50 - Fotka 5/6Notebook Lenovo ThinkPad P50 - Fotka 6/6
Fotografia má ilustratívny charakter.

B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

Lenovo ThinkPad P50

Profesionálny notebook Lenovo ThinkPad P50

Notebooky Lenovo ThinkPad P50 sú navrhnuté predovšetkým pre náročných profesionálov, ktorí k svojej práci vyžadujú špičkový výkon a technológie, ktoré využívajú na svojich pracovných staniciach. Zárukou vašej spokojnosti sú najvýkonnejšie mobilné procesory Intel, grafickej karty NVIDIA Quadro, alebo certifikácia ISV pre graficky náročné aplikácie.

Lenovo ThinkPad P50

Mobilná pracovná stanica s výkonom desktopové

ThinkPad P50 je výkonný pracovný stroj, ktorý dokáže s ľahkosťou plniť aj tie najnáročnejšie úlohy. Základom sú procesory Intel Core alebo dokonca Xeon, ktoré dopĺňa rýchla operačná pamäť DDR4 SDRAM a profesionálny grafická karta NVIDIA Quadro. Môžete tiež zvoliť konfiguráciu s vysokokapacitným diskom HDD alebo rýchlym SSD. S mobilné pracovnou stanicou ThinkPad P50 získate výkon porovnateľný s profesionálnou desktopovú stanicou.

Lenovo ThinkPad P50

Široké možnosti konektivity

Hlavnou devízou v oblasti konektivity je prítomnosť rozhrania Thunderbolt 3 v prevedení USB Type-C. Thunderbolt predstavuje prevratnú technológiu, ktorá podporuje pripojenie displejov s vysokým rozlíšením aj výkonných dátových zariadení prostredníctvom jedného kompaktného portu. Notebooku nechýba ani rozhranie USB 3.0 / 3.1 Gen 1, ktoré je až 10-krát rýchlejší ako predchádzajúce USB technológie a tiež umožňuje rýchly prenos dát. Samozrejme máte k dispozícii dôležitú sieťovú konektivitu pomocou bezdrôtového Wi-Fi ac i káblového Gigabit Ethernet rozhranie, nechýba Bluetooth a v závislosti na konfigurácii môže notebook obsahovať aj pripojenie 4G / LTE. Pre pripojenie externého displeja nechýba rozhranie HDMI a mini DisplayPort.

Lenovo ThinkPad P50

vynikajúca ergonómia

Pohodlie zabezpečuje skvelá ergonomická klávesnica ThinkPad a polohovacím zariadením TrackPoint odolná proti poliatiu, ktorá poskytuje, oproti štandardným klávesniciam, pohodlnejšie a plynulejšie písanie bez zbytočných preklepov. Veľkú dotykovú plochu touchpadu môžete ľahko konfigurovať podľa svojich potrieb a navyše obsahuje tri tlačidlá pre profesionálne pracovné aplikácie vyžadujúce rozšírené funkcie.

Lenovo ThinkPad P50

Funkcie pre profesionálne nasadenie

Jednoduchšie spravovanie na firemnej úrovni umožňuje technológia Intel vPro, ktorá v notebooku nesmú chýbať. Koncepcia profesionálneho notebooku vyžaduje precíznosť vo všetkých smeroch, a preto bolo viac ako 100 profesionálnych aplikácií testované a certifikované poprednými nezávislými predajcami softvéru (ISV).

Lenovo ThinkPad P50

Nielen práca, ale aj zábava

Na svoje si prídu aj milovníci filmov, ktorým zážitok spríjemní reproduktory s podporou technológie Dolby Home Theater prinášajúci pôsobivý priestorový zvuk s väčšou čistotou a vyššou úrovňou hlasitosti bez skreslenia. Pri konferenčných hovoroch s kolegami, klientmi, rodinou i priateľmi oceníte ľahko použiteľnú kameru s vysokým rozlíšením. Notebook ThinkPad P50 nekladie vašej zábave žiadne medze.

Lenovo ThinkPad P50

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i7 6820HQ 2.7 GHz Skylake 
Operačná pamäť 
16 GB DDR4 
Pevný disk 
512 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
nVidia Quadro M2000M 4 GB 
Displej 
15.6" LCD UHD s rozlíšením 3840 x 2160 - matný 
Operačný systém 
Windows 10 Pro 
Rozhranie 
4xUSB 3.0, HDMI, LAN 
Výbava 
Webkamera, čítačka odtlačkov prstov, WiFi, čítačka kariet, numerická klávesnica 
Farba 
čierna 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
Rozmery
377.4 × 29.4 × 252.3 (mm)
Hmotnosť
2.7 kg