Lenovo ThinkPad X1 Carbon (4th gen.)

42x

Notebook Lenovo ThinkPad X1 Carbon (4th gen.) - Intel Core i7 6600U 2.6 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel HD Graphics 520, 14 " 1600 x 900 px, Windows 10 Pro

622,88 €
545,31 €Cena s DPH
450,67 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1212567
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • B-kategória
  • doprava zadarmo
  • posledný kus
  • - 77 €
Notebook Lenovo ThinkPad X1 Carbon (4th gen.)
Fotografia má ilustratívny charakter.

B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

Lenovo ThinkPad X1 Carbon (4th gen.)

 

ThinkPad X1 Carbon: Najľahší 14 "firemné Ultrabook na svete

Výnimočne tenký. Výnimočne ľahký. Výnimočne odolný. V prípade priemerného zariadení typu Ultrabook by tieto vlastnosti mohli znieť ako niečo, čo sa vylučuje. Ovšem nový X1 Carbon má k priemeru ďaleko. Využíva zosilnené telo vystužené uhlíkovými vláknami a podstupuje testy odolnosti v extrémnych podmienkach. Naviac poskytuje viac ako celodennú výdrž batérie, rýchlejšiu a výkonnejšiu úložisko a inovatívne možnosti dokovania, vrátane bezdrôtového dokovania.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon (4th gen.)

Bezkonkurenčne tenký a ľahký ...

S hmotnosťou začínajúcou na iba 1,18 kg je nový X1 Carbon najľahším 14 "zariadenie typu Ultrabook na svete. Vďaka malej hrúbke 16,5 mm sa tiež skvele prenáša.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon (4th gen.)

prakticky nezničiteľný

Nový X1 Carbon z uhlíkových vlákien používaných napríklad pri konštrukcii satelitov predstavuje najodolnejšie zariadenie ThinkPad, ktoré kedy bolo vyrobené. Vykonali sme takmer tucet samostatných testov podľa armádnych špecifikácií - všetky za extrémnych podmienok v ktorých figurovali prach, otrasy, horúco, chlad, nadmorská výška, voda, vlhkosť, slnečné žiarenie a plesne. Na značku ThinkPad sa môžete spoľahnúť, či už vám osud do cesty postaví čokoľvek.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon (4th gen.)

Pripojenie kedykoľvek a kdekoľvek ...

S technológiou 4G LTE-A (podľa konfigurácie) získate najrýchlejší a najmodernejšie širokopásmové mobilné pripojenie. Svoju produktivitu môžete ešte zvýšiť prostredníctvom voliteľnej dokovacej stanice WiGig (len pri modeloch s displejom s rozlíšením 2K), ktorá vám umožní bezdrôtové pripojenie k dvom displejom, zvukovým zariadením a ďalším komponentom.

Dlhá výdrž na batérie

Batérie počítača X1 Carbon vydrží až 11 hodín - budete tak môcť zostať pripojení celý deň, bez toho aby ste museli mať po ruke zásuvku.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon (4th gen.)

vysoký výkon

Nový notebook X1 Carbon využíva operačný systém Windows 10 Pre a je vybavený procesormi Intel 6. generácie s technológiou vPro - to je zárukou celej rady funkcií pre jednoduchú správu a vyššej miery zabezpečenia. X1 Carbon samozrejme nechýba ani certifikácia pre aplikáciu Skype pre firmy, integrované reproduktory s technológiou Dolby a HD webkamera, takže je všetko pripravené pre vaše konferenčné hovory a video konverzácie.

Rôzne druhy extrémne rýchlych úložísk

Ultrarýchly disk SSD Samsung PCIe NVMe vám umožní otvárať súbory a aplikácie viac ako dvakrát rýchlejšie ako SSD disky s rozhraním SATA.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon (4th gen.)

úžasný displej

Displej s rozlíšením 2K (2560 × 1440 px) a úpravou proti odleskom prináša jasnejší obraz so sýtejšími farbami a ostrejším textom. Vďaka technológii IPS sa môžete na displej pozerať takmer z ľubovoľného uhla. Navyše je vybavený ochrannou vrstvou proti šmuhám. K dispozícii je tiež FHD IPS (1920 × 1080 px) displej.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon (4th gen.)

extra zabezpečenie

Vaše dáta sú to najdôležitejšie, preto sme zvýšili zabezpečenie, aby bola chránená lepšie ako kedykoľvek predtým. X1 Carbon obsahuje čítačku odtlačkov prstov s dotykovým senzorom, ktorá je spoľahlivejšie a presnejšie než bežné čítačky, cez ktoré sa prechádza prstom. Tento Ultrabook je naviac vybavený aj modulom TPM (Trusted Platform Module), čo je špecializovaný čip určený na zabezpečenie hardvéru.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon (4th gen.)

Pracovný stôl bez zbytočných káblov

X1 Carbon možno bezdrôtovo pripojiť k voliteľnej dokovacej stanici ThinkPad WiGig. Jedná sa o stolové centrum obsahujúce výstupy videa, LAN a USB porty a ďalšie, ktoré môžete využiť, aby ste museli viesť káble naprieč stolom.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon (4th gen.)

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i7 6600U 2.60 GHz Skylake 
Operačná pamäť 
8 GB DDR3 
Pevný disk 
256 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 520 
Displej 
14" LCD HD+ s rozlíšením 1600 x 900 - matný 
Operačný systém 
Windows 10 Pro 
Rozhranie 
3xUSB 3.0, HDMI, LAN 
Výbava 
Webkamera, čítačka odtlačkov prstov, WiFi, čítačka kariet 
Farba 
čierna 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
Rozmery
333 × 16.5 × 229 (mm)
Hmotnosť
1.2 kg