Lenovo ThinkPad X1 Carbon (2nd gen.)

186x

Notebook Lenovo ThinkPad X1 Carbon (2nd gen.) - Intel Core i5 4200U 1.6 GHz, 8 GB, 180 GB SSD, Intel HD Graphics 4400, 14 " 1600 x 900 px, Windows 10 Pro

242,51 €Cena s DPH
200,42 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1212494
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Notebook Lenovo ThinkPad X1 Carbon (2nd gen.)
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  Lenovo ThinkPad X1 Carbon (2nd gen.)


  Profesionálne business Ultrabook Lenovo

  2. generácie 14 "ultrabooku X1 Carbon je najľahší ultrabook na svete, vďaka konštrukcii z uhlíkových vlákien si však zachováva legendárnu odolnosť zariadenia ThinkPad. Disponuje nadštandardnými funkciami, ako je napríklad adaptívne klávesnica, ktorá mení rad funkčných klávesov v závislosti na aplikácii, ktorú práve používate . Nechýba ani technológia RapidCharge, nový patentovaný chladiaci systém a ohromujúci IPS displej ThinkPad ColorBurst.

  Lenovo ThinkPad X1 Carbon (2nd gen.)

  Ovládanie hlasom a pohybom

  Prezentujte na úplne novej úrovni s novým X1 Carbon, bez toho aby ste sa dotkli klávesnice! Hlasové povely a 10 rôznych gest rúk zmení spôsob, akým budete komunikovať so svojim notebookom.

  Adaptívne klávesnica, ktorá sa vám prispôsobí

  Unikátna klávesnica, ktorá intuitívne mení rad funkčných klávesov v závislosti na aplikácii, ktorú práve používate. Zjednodušená klávesnica, ktorá predvída vaše potreby, ponúka viac funkcií a dokonale sadne vašim potrebám.

  Lenovo ThinkPad X1 Carbon (2nd gen.)

  Ohromujúca displej

  Antireflexná IPS displej ThinkPad ColorBurst s rozlíšením WQHD (2560 x 1440) poskytuje ostrejší text, jasnejší obraz a živé a vierohodné farby. Širokouhlý displej sa svietivosť 300 niť je vybavený technológiou IPS s pozorovacími uhlami takmer 180 stupňov a vrstvou minimalizujúce odtlačky a šmuhy, ktoré zostanú na displeji po dotykovom ovládaní. K dispozícii verzie s FHD, HD + a HD displejom.

  Prakticky nezničiteľný: Testovanie Mil-Spec

  ThinkPad X1 Carbon je vyrobený z uhlíkových vlákien a je teda najodolnejším zariadením ThinkPad, aké kedy bolo vyrobené. Notebooky ThinkPad spĺňajú podmienky ôsmich amerických armádnych testov odolnosti, dlhej životnosti a kvality prevedenia medzi ktoré patria: vysoký tlak, vlhkosť, otrasy, vysoké teploty, teplotné šoky, nízky tlak (4572 m), nízke teploty a prašnosť.

  Lenovo ThinkPad X1 Carbon (2nd gen.)

  Zabezpečenie na profesionálnej úrovni

  Voliteľná čítačka odtlačkov prstov zvyšuje zabezpečenie vašich dát a umožňuje prihlásiť sa do systému jednoduchým ťahom vášho prsta. Bezpečnostné prvky od spoločnej Intel a voliteľná technológie vPro posilňujú ochranu a zlepšujú správu aktualizácií systému. Čip Trusted Platform Module (TPM) šifruje všetky vaše dôležité dáta.

  Nová technológia chladenia systému

  Novo navrhnuté lopatky ventilátora udržujú nový X1 Carbon chladnejšie ako kedykoľvek predtým. Aj cez svoj tenký profil poskytuje X1 Carbon chladný a tichý výkon, ktorý je štandardom notebookov radu ThinkPad.

  Lenovo ThinkPad X1 Carbon (2nd gen.)

  Nekompromisne tenký

  Nový X1 Carbon je najľahší 14 "ultrabook na planéte as profilom tenkým púhych 17,72 mm je aj najtenší doteraz vyrobený ThinkPad.

  Dlhšia výdrž batérie

  Nový X1 Carbon poskytuje až 9 hodín výdrže batérie na jedno nabitie (podľa využitia a stavu batérie). Technológia RapidCharge nabije 80% batérie za menej ako jednu hodinu.

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i5 4200U 1.6 GHz Haswell 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR3 
  Pevný disk 
  180 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 4400 
  Displej 
  14" LCD HD+ s rozlíšením 1600 x 900 - matný 
  Operačný systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhranie 
  2xUSB 3.0, HDMI, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, čítačka odtlačkov prstov, WiFi 
  Farba 
  čierna 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  331 × 17.7 × 226.5 (mm)
  Hmotnosť
  1.4 kg