Lenovo ThinkCentre M910s 10ML SFF

81x

Počítač Lenovo ThinkCentre M910s 10ML SFF - Intel Core i7 6700 3.4 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, DVD-RW, Intel HD Graphics 530, Windows 10 Pro

323,08 €Cena s DPH
267,01 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1208766
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
 • zľavový kód
  Počítač Lenovo ThinkCentre M910s 10ML SFF
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  https://data.gigacomputer.cz/lenovo-logo.png

  Počítač Lenovo ThinkCentre M910, ktorý pozdvihne vaše podnikanie

  Výkonný, ľahko spravovateľný a prispôsobiteľný vášmu podnikania. S najmodernejším výkonom a technológií úložisko je ThinkCentre M910 v prevedení SFF rýchly a má skvelú odozvu. Ľahko zvláda veľké súbory, obrázky a videá. Tieto počítače motivujú vašich zamestnancov k vyššej produktivite a vaši zákazníci si budú istí, že sú ich dáta v bezpečí. Vďaka množstvo portov a možnostiam rozšírenia pozdvihnú tieto počítače vaše podnikanie na novú úroveň. Pre maximálny výkon a možnosti upgradu zvoľte ThinkCentre v prevedení SFF.

   

  výkonný počítač

  Dostaňte z ThinkCenter M910 vysoký výkon. So šiestou generáciou procesorov Intel® Core ™ zvládne váš počítač ThinkCentre aj náročnejšie úlohy. Užite si rýchlu odozvu systému, ktorý sa spúšťa behom niekoľkých sekúnd a otvára aplikácie v obyčajnom okamihu. Úložisko PCIe SSD pozdvihne vašu produktivitu vďaka trojnásobnému výkonu oproti klasickej technológii SSD.

  Ochrana citlivých dát

  Vyberte svoj pevný disk zo zabezpečenej a uzamykateľné priehradky v prednej časti počítača, a zabráňte tak tomu, aby sa k vašim dátam dostal niekto nepovolaný. Navyše TPM 2.0 teraz ponúka ešte lepšie zabezpečenie vašich dôležitých dát.

  Voliteľný prachový filter zvyšuje spoľahlivosť

  Či už pracujete v obyčajnej kancelárii alebo v obchode, časom sa vytvorí prach a obmedzuje výkon a spoľahlivosť. Zariadenie ThinkCentre ponúkajú prachový filter ThinkCentre Dust Shield, ktorý redukuje prach vo vnútri zariadenia až o 57% a je ľahko odnímateľný a umývateľný.

  Prispôsobiteľné zariadenie stvorené pre potreby vašej firmy

  Ľahko si prispôsobte komponenty ako je procesor, pamäť, HDD a grafiku. Potrebujete vyšší výkon? Máte nedostatočnou grafiku? Jednoducho pridajte ďalší pevný disk alebo nainštalujte ďalšiu pamäť. Navyše môžete pripojiť ďalšie zariadenia a pridať ovládače s voliteľným slotom PCI pre prepojenie so staršími technológiami.

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i7 6700 3.4 GHz Skylake 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR4 
  Pevný disk 
  256 GB SSD 
  Optická mechanika 
  DVD-RW 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 530 
  Operačný systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhranie 
  8xUSB 3.0, 2xDisplayPort, VGA, COM, LAN 
  Výbava 
  bez výbavy 
  Veľkosť 
  Desktop 
  Rozmery
  92.5 × 343.5 × 290.5 (mm)
  Hmotnosť
  6.0 kg