23.8" LCD Dell UltraSharp U2414H

23.8 palců 1920 x 1080 px IPS

91,86 €Cena s DPH
75,92 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrální sklad skladem 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Výrobca:Dell
Kód:1196350
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 měsíců
 • B-kategória
 • posledný kus
  Fotografia má ilustratívny charakter.  Ultraštíhle monitor Dell UltraSharp U2414H
  Rozšírte svoje vizuálne zážitky s monitormi radu Dell UltraSharp U. Jedná sa o monitory s doteraz najtenším okolitým rámčekom pre maximálnu sledovacie záber. Monitor Dell U2414H prináša eleganciu, ladnosť a štýl. Zobrazuje jasné a čisté farby a vynikajúcu konektivitu. Vytvorte z niekoľkých monitorov kontinuálny obraz cez DisplayPort 1.2, pripojte svoj smartphone pomocou dvoch HDMI (MHL) portov alebo pripojte príslušenstvo cez USB 3.0.

  Flexibilita v štýle
  Monitor ponúka rad možností konektivity, montáže či nastavenie farieb pomocou režimu umožňujúceho úpravu parametrov nasýtenia, zosilnenie či posunu. Displej môžete umiestniť na stenu, nakláňať a zvisle natáčať pre dosiahnutie optimálnej polohy.

  Bezproblémové pripojenie sa ľahkou dostupnosťou
  Vďaka HDMI a DisplayPort konektorom môžete monitor ľahko pripojiť k počítaču a alebo notebooku. Alebo môžete prepojiť niekoľko monitorov medzi sebou a vytvoriť širší sledovacie záber. Naviac je monitor vybavený štyrmi portami USB 3.0 pre jednoduché pripojenie Vašej myši, webkamery, flashdisku alebo klávesnice. Vďaka MHL portu ľahko pripojíte smartphone alebo tablet.

  Úspora energie
  S týmto monitorom iste prispejete k úspore energie. Môžete využiť funkciu PowerNap pre zlumení jasu na minimum alebo monitor prepnúť do režimu spánku. Vďaka ekologickému dizajnu s použitím materiálov šetrných k životnému prostrediu sa radí do kategórie monitorov s najnovšími normy ochrany životného prostredia EPEAT Gold, TCO Certified a ENERGY STAR.

  LED podsvietenie
  Monitor Dell U2414H je vybavený LED podsvietením, čím dosahuje vyšší dynamický kontrast a nulového úniku svetla. Súčasne technológia šetrí životné prostredie, pretože má priaznivý vplyv na spotrebu elektrickej energie a životnosť.  

  Parametry a specifikace

  Displej 
  23.8" LCD IPS FHD s rozlišením 1920 x 1080 
  Rozhraní 
  2xDisplayPort, 2xHDMI, 4xUSB 3.0 
  Barva 
  černá 
  B-kategorie
  může obsahovat drobné kosmetické nedostatky nebo částečné funkční omezení
  Displej
  Úhlopříčka:23,8 palců
  Rozlišení:1920 x 1080  px
  Typ panelu:IPS
  Dotykový:Ne
  Rozhraní
  USB 2.0: -
  USB 3.0:4
  DisplayPort:2
  HDMI:2
  DVI: -
  VGA: -
  Barva
  Barva:černá