Dell Latitude E6420

Intel Core i7 2640M 2.8 GHz, 8 GB, 500 GB HDD, DVD-RW, nVidia Quadro NVS4200M, 14 palců 1366 x 768 px, Windows 7 Professional

Ospravedlňujeme sa,
ale vami vybraný produkt
je momentálne vypredaný.
Výrobca:Dell
Kód:1192067
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 měsíců
Vypredané
   Fotografia má ilustratívny charakter.   Mobilné, produktívne as dlhou životnosťou
   Nový dizajn notebooku Latitude E6420 Dell vám umožní využiť výkon vysoko odolný proti nástrahám firemného prostredia. Tento notebook bol skonštruovaný pre novú mobilnú obchodnú triedu. Ponúka odolnosť, zabezpečenie a praktickú spravovateľnosť, ktoré ste si od notebookov Latitude série E zvykli očakávať.   • Mobilný všestrannosť na základe 36 cm (14 ") displeja LED s vysokým rozlíšením, až štvorjadrových procesorov a variantov so samostatnými grafikami
   • Od zhora nadol štýlovo chránené šasi v prevedení Tri-Metal TM vysoko odolným proti oderu a testovaným podľa vojenskej normy MIL-STD 810G, práškovo odolnou základňou a klávesnicou odolnou proti poliatiu.
   • Výnimočná produktivita zabezpečovaná podsvietenou klávesnicou (podľa konfigurácie), rozšírenú životnosťou batérie a variantmi pozície pre médiá

   Nový dizajn pre prácu vo vašom svete
   Prepracovaný notebook Latitude E6420 sa vyznačuje 36 cm (14 ") displejom LED s vysokým rozlíšením, až štvorjadrovým procesorom a variantom so samostatnou grafikou. Predstavuje ideálne riešenie pre profesionálov pracujúcich doma aj v kancelárii, ktorí vyžadujú vysoký výkon a spoľahlivosť a jednoduchú mobilitu.   Tento notebook je pripravený poradiť si so všetkým, čo vám práca môže nachystať. Jedná sa o vysoko odolný notebook pre firmy, ktorý je od zhora nadol štýlovo chránený prevedením Tri-Metal ™ testovaným podľa vojenskej normy MIL-STD 810G, zadnou časťou displeja z eloxovaného hliníka, tuhú, práškovo matnú základňou, zosilnenými pánty z ocele, vnútorným rámčekom z horčíkovej zliatiny a západkou zo zliatiny zinku. Notebook Latitude E6420 tiež obsahuje klávesnicu odolnú proti poliatiu a prvky zvyšujúce ochranu obrazovky - ochranné tesnenie a 360 stupňové tlmenie nárazov LCD displeja, ktoré si dokážu poradiť s nárazmi a poliatím pri každodennej práci.

   Pretože notebook E6420 patrí do radu E notebookov Latitude, ponúka v neposlednom rade aj produktivitu kdekoľvek na cestách, spoľahlivé zabezpečenie, efektívnu správu a odolné prevedenie s dlhou životnosťou - teda všetko, čo ste od radu E zvyknutí očakávať.

   Prevedenie s dlhou životnosťou
   Moderné obchod vyžaduje prácu kedykoľvek a kdekoľvek. Potrebujete notebook, ktorý s vaším štýlom práce dokáže držať krok. Notebooky Latitude série E sú spojením dizajnu špičkovej triedy a odolnosti pri poskytovaní výkonu, či vás práca zavedie kamkoľvek.   • Ochrana: Notebooky testované podľa vojenskej normy MIL-STD 810G vám zaistí ochranu pred extrémnymi teplotami, vibráciami, prachom a vysokými nadmorskými výškami.
   • Elegantný vzhľad: Prevedenie Tri-Metal ™, povrchová úprava LCD displeja z lešteného eloxovaného hliníka vysoko odolného voči oderu a zosilnené rohy z horčíkovej zliatiny vám umožní zachovať elegantný vzhľad aj počas náročného pracovného vyťaženia.
   • Viac pokoja: S klávesnicou odolnou proti poliatiu a ochranným tesnením LCD displeja (ktoré pri zatvorení LCD panela pomáha utvoriť okolo displeja ochrannú bariéru) si môžete robiť menej starostí ohľadom neporiadku.
   • Precízne detaily: Vychutnajte si precízny detaily - od mohutných kovových pántov, západky displeja z horčíkovej zliatiny až po odolnú, práškovo matnú spodná časť, ktorá pomáha chrániť proti vrypom a škrabancom.

   Parametry a specifikace

   Procesor 
   Intel Core i7 2640M 2.8 GHz Sandy Bridge 
   Operační paměť 
   8 GB DDR3 
   Pevný disk 
   500 GB HDD 
   Optická mechanika 
   DVD-RW 
   Grafická karta 
   nVidia Quadro NVS4200M 512 MB 
   Displej 
   14" LCD HD s rozlišením 1 366 x 768 - matný 
   Operační systém 
   Windows 7 Professional 
   Rozhraní 
   4xUSB 2.0, HDMI, VGA, LAN 
   Výbava 
   WiFi, čtečka karet 
   Barva 
   šedá 
   B-kategorie
   může obsahovat drobné kosmetické nedostatky nebo částečné funkční omezení
   Procesor
   Výrobce:Intel
   Modelová řada:Core i7
   Typ:2640M
   Frekvence:2,8 GHz
   Počet jader:2
   Operační paměť
   Celková kapacita:8 GB
   Typ:DDR3
   Pevný disk
   Kapacita HDD:500 GB
   Kapacita SSD: -
   Celková kapacita:500 GB
   Typ:HDD
   Optická mechanika
   Typ:DVD-RW
   Grafická karta
   Výrobce:nVidia
   Modelová řada:Quadro
   Typ:NVS4200M
   Vlastní paměť:512 MB
   Druh:dedikovaná
   Displej
   Úhlopříčka:14 palců
   Rozlišení:1366 x 768  px
   Povrch:m
   Dotykový:Ne
   Operační systém
   Výrobce:Microsoft
   Název:Windows 7 Professional
   Rozhraní
   USB 2.0:4
   USB 3.0: -
   USB 3.1 Type-C: -
   Thunderbolt: -
   Thunderbolt 3: -
   MiniDisplayPort: -
   DisplayPort: -
   HDMI:1
   DVI: -
   VGA:1
   COM: -
   RJ45:1
   Výbava
   Čtečka otisků prstů:Ne
   Čtečka paměťových karet:Ano
   3G modem:Ne
   Numerická klávesnice:Ne
   Webkamera:Ne
   Wifi:Ano
   Barva
   Barva:šedá
   Dell Latitude E6420 - Fotka 1/6
   Dell Latitude E6420 - Fotka 2/6
   Dell Latitude E6420 - Fotka 3/6
   Dell Latitude E6420 - Fotka 4/6
   Dell Latitude E6420 - Fotka 5/6
   Dell Latitude E6420 - Fotka 6/6