22" LCD Samsung B2240 Silver

22 palců 1680 x 1050 px TN

54,63 €Cena s DPH
45,15 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrální sklad skladem 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Výrobca:Samsung
Kód:1190825
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 měsíců
 • posledný kus
  Fotografia má ilustratívny charakter.  • ultratenký rámik
  • Výškovo nastaviteľný podstavec 130 mm / 100 mm
  • Vysoko výkonný monitor pre firemné využitie
  • profesionálny dizajn
  • vstavané reproduktory

  Perfektné zobrazenie rýchleho deja
  Doba odozvy 5 ms je zárukou, že aj tie najrýchlejšie sa meniace obrazy budú na monitore zobrazené perfektne. Táto úžasná technológia zobrazenia dokáže presvedčivo podať filmy, hry a internetové videá bez preskakovania, rozmazávanie či tvorby duchov, ktoré môžu nastať u pomalších monitorov, a ponúka tak skvelé divácke zážitky.

  Zamerajte sa na detaily
  Zobrazenie rozdielov, to je rozdiel. Preto monitor Samsung disponuje ultravysokým dynamickým kontrastom 70.000: 1 a spolu s automatickým nastavením jasu vytvára hlbšie a dramatickejší tmavé tóny a prenikavejší svetlé tóny. Môžete sa tešiť na obraz, ktorý živými farbami a perfektný prirodzenou intenzitou verne odráža realitu. A keď príde na zobrazenie rozdielov, konvenčné monitory doslova blednú závisťou.

  Monitor, ktorý preberá iniciatívu pri zdieľaní
  Vďaka funkcii Magic Return spoločnosti Samsung sa nemusíte vôbec obávať, že by sa stratil obsah na druhom monitore. Ak dôjde k odpojeniu kábla a strate signálu, funkcia Magic Return pred vypnutím tejto obrazovky automaticky prenesie jej obsah na zostávajúci monitor. Nie je to žiadna mágia. To sme len povýšili zdieľanie obsahu na vedu.

  Dokonalý obrazový vnem
  HDCP (Ochrana širokopásmového digitálneho obsahu) je inovatívnym príspevkom spoločnosti Samsung k ochrane integrity obsahu pri jeho prenose na monitor z rozhrania DVI. To zaručuje prirodzené podanie obrazu s najvyšším rozlíšením, takže sa môžete za všetkých okolností spoľahnúť na 100% čistotu digitálneho obsahu.

  Inteligentné nastavenie veľkosti
  Prečo by ste mali pre zobrazenie celého obrazu sledovať napnutú, alebo deformovanú kópiu originálu? S inteligentným nastavením obrazu Samsung si budete môcť užíval filmy presne tak, ako bolo zamýšľané.

  Sám sa vypne
  Monitory Samsung sa vyznačujú nielen skvelým výkonom. Sú tiež šetrné k životnému prostrediu. Automatické vypnutie umožňuje užívateľom šetriť energiu pomocou nastavenia monitora, aby sa v určenú dobu sám vypol. Ďalšou výhodou tejto funkcie je zabezpečenie optimálneho výkonu, spoľahlivosti a predĺženie životnosti.

  Menšie zaťaženie očí, bohatší zážitok zo sledovania
  Ako sa radi pozeráte na filmy? Poležiačky na pohovke? Alebo keď sedíte vo svojom obľúbenom kresle? Pri varení alebo cvičení? Nech stojíte, sedíte alebo ležíte, technológia Magic Angle spoločnosti Samsung sa postará o to, aby film bol vždy v strede vašej pozornosti. A aby ste sa vždy cítili pohodlne. Nech postavíte monitor Samsung kamkoľvek, jeho päťrežimové riadenie uhla umožní upraviť uhol sledovania tak, ako by ste sledovali obrazovku priamo spredu. Tak prestaňte naťahovať krk a začnite si užívať film.

  Riadenie jasu, úspora energie
  Funkcia Magic Eco umožňuje ľahké sporenia energiou. Nastavuje jas monitora Samsung podľa toho, koľko energie chcete ušetriť. Môžete si vybrať zo štyroch možností úspory energie: 100%, 75% a 50% spotreba alebo vypnutie úspory energie. Ak je funkcia Magic Eco vypnutá, môžete stále používať funkciu Magic Bright spoločnosti Samsung, pomocou ktorej je možné ručne upraviť jas obrazovky. S funkciou Magic Eco získate kontrolu a budete môcť šetriť energiu bez námahy.

  Vychutnajte si farebné efekty
  Vylepšite si farby podľa svojho pomocou pokročilej funkcie Samsung ColorEffect. Pripravte svoje oči na úplne nový zážitok pri sledovaní obrazu nastaveného presne podľa vašich predstáv pomocou fotografických efektov odrážajúcich vašu náladu. Vyberte si režim stupňov šedej, zelenej, modrej či sépiové podľa svojich preferencií.

  Upravte si ovládanie
  Inovatívna funkcia užívateľského tlačidla produktov Samsung prináša vylepšenia zábavy doslova na dosah ruky. Vďaka možnosti priradenie obľúbených funkcií užívateľskému tlačidlu budete mať okamžitý prístup k požadovanej operácii. Navolíte si pre používateľské tlačidlo funkciu Magic Bright, Magic Color, Farebný efekt alebo Veľkosť obrazu? Je skvelé, že sa môžete slobodne rozhodnúť.

   

  Parametry a specifikace

  Displej 
  22" LCD TN WSXGA+ s rozlišením 1680 x 1050 
  Rozhraní 
  DVI, VGA 
  Barva 
  černá 
  Displej
  Úhlopříčka:22 palců
  Rozlišení:1680 x 1050  px
  Typ panelu:TN
  Dotykový:Ne
  Rozhraní
  USB 2.0: -
  USB 3.0: -
  DisplayPort: -
  HDMI: -
  DVI:1
  VGA:1
  Barva
  Barva:černá