24" LCD Philips 241B4LPYCB Black

24 palců 1920 x 1080 px TN

62,49 €Cena s DPH
51,64 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrální sklad do 2 pracovních dnů
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc skladem 1 ks
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Výrobca:Philips
Kód:1190729
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 měsíců
 • B-kategória
 • posledný kus
  Fotografia má ilustratívny charakter.  Ekologické prevedenie displeja, ktoré vám vďaka technológii PowerSensor znížia výdavky za elektrinu

  • rad B
  • 24 "(61 cm)
  • Displej Full HD

  PowerSensor ušetrí až 80% nákladov na energiu
  PowerSensor ušetrí až 80% nákladov na energiu PowerSensor je vstavaný "senzor osôb", ktorý vysiela a prijíma neškodné infračervené signály zisťuje prítomnosť užívateľa a automaticky zníži jas monitora v prípade, že užívateľ odíde od stola. Tým znižuje účty za energiu až o 80% a predlžuje životnosť monitora.

  SmartErgoBase umožňuje ergonomická nastavenie navrhnutá pre užívateľov
  SmartErgoBase umožňuje ergonomická nastavenie navrhnutá pre užívateľov SmartErgoBase je podstavec monitora, ktorý ergonomickým pohodlím pri nastavení displeja a zapájanie káblov. Vďaka prakticky nastaviteľnej výške, uhle otočenia, sklopenie a rotácie možno polohu monitora nastaviť tak, aby bola maximálne pohodlná a zmierňovala fyzickú námahu dlhého pracovného dňa. Zapojenie káblov redukuje neprehľadnú spleť káblov a udržuje pracovné prostredie upravené a profesionálne.

  Nízka výška rámu nad stolom pre maximálne pohodlie pri čítaní
  Nízka výška rámu nad stolom pre maximálne pohodlie pri čítaní Monitor Philips možno vďaka pokročilej základni SmartErgoBase znížiť takmer na úroveň stola, aby sa dosiahlo pohodlného uhla pre sledovanie. Nízka výška rámu nad stolom je dokonalým riešením, ak pre prácu s počítačom používate okuliare s bifokálnymi, trifokálnymi alebo progresívnymi sklami. Naviac umožňuje užívateľom s veľkými výškovými rozdielmi používať monitor s preferovaným nastavením uhla a výšky, čím pomáha znižovať únavu a námahu.

  Predvoľby SmartImage pre jednoduchú optimalizáciu nastavenia obrazu
  Predvoľby SmartImage pre jednoduchú optimalizáciu nastavenia obrazu SmartImage je exkluzívna a špičková technológia spoločnosti Philips, ktorá analyzuje obsah zobrazovaný na obrazovke a prináša optimalizovaný výkon zobrazenia. Užívateľsky príjemné rozhranie umožňuje nastaviť rôzne režimy, napr. Kancelária, Fotografie, Filmy, Hry, Ekonomický atď., Tak aby zodpovedali používanej aplikácii. Na základe výberu technológie SmartImage dynamicky optimalizuje kontrast, sýtosť farieb a ostrosť obrázkov a videí a výsledkom je dokonalý výkon zobrazenia. Ekonomický režim ponúka značné úspory energie. Všetko v reálnom čase stlačením jedného tlačidla!

  Nulová spotreba energie vďaka vypínači na 0 wattov
  Použitím vypínača na 0 wattov, ktorý je prakticky umiestnený na zadnej strane monitora, môžete monitor úplne odpojiť od napájania. To vedie k nulovej spotrebe energie a ešte viac zmenšuje vašu uhlíkovú stopu.

  Parametry a specifikace

  Displej 
  24" LCD TN FHD s rozlišením 1920 x 1080 
  Rozhraní 
  DisplayPort, DVI, VGA, 2xUSB 2.0 
  Barva 
  černá 
  B-kategorie
  může obsahovat drobné kosmetické nedostatky nebo částečné funkční omezení
  Displej
  Úhlopříčka:24 palců
  Rozlišení:1920 x 1080  px
  Typ panelu:TN
  Dotykový:Ne
  Rozhraní
  USB 2.0:2
  USB 3.0: -
  DisplayPort:1
  HDMI: -
  DVI:1
  VGA:1
  Barva
  Barva:černá