23" LCD Philips 231P4QUPES

23 palců 1920 x 1080 px IPS

71,47 €Cena s DPH
59,07 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrální sklad skladem 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Výrobca:Philips
Kód:1190712
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 měsíců
 • B-kategória
 • posledný kus
  Fotografia má ilustratívny charakter.  Jednoduchosť dokovacieho displeja pre notebook - rozšírte sledovanie vďaka jedinému káblu

  • Dokovacia displej pre notebook
  • 58,4 cm (23 ")
  • Full HD (1 920 x 1 080)

  Jediný kábel USB 3.0 doku notebook k displeju
  Jediný kábel USB 3.0 doku notebook k displeju Tento inovatívny veľký displej Philips umožňuje jednoduché replikovanie portov pre akýkoľvek notebook. Je zvlášť vhodný pre zariadenie typu ultrabook, ktoré majú obmedzený počet konektorov. Tento displej obsahuje vstavaný rozbočovač USB 3.0, Ethernet a stereo reproduktory a umožňuje prenášanie videa, audia a priame pripojenie k internetu alebo intranetu jediným káblom s konektorom USB. Pomocou tohto pokročilého pripojenie štandardu Plug and play USB 3.0 alebo USB 2.0 môžete teraz rozšíriť svoju pracovnú plochu pomocou notebooku a displeja Philips, bez toho aby ste si museli robiť starosti s ťažkopádnym nastavením rozlíšenia alebo si komplikovať život káble.

  Prístup ku všetkým periférnymi zariadeniami a klávesnicu aj myši z rozbočovača
  Prístup ku všetkým periférnymi zariadeniami a klávesnicu aj myši z rozbočovača Teraz môžete pripojiť voliteľnú plnohodnotnú klávesnicu a myš do rozbočovača USB tohto inovatívneho displeja Philips a zvýšiť tak svoju produktivitu. Jednoducho pripojte notebook k tomuto displeju jediným káblom USB a ste pripravení využívať ďalšie periférne zariadenia, ako napríklad externý pevný disk, kameru, jednotku USB spolu s videom v rozlíšení Full HD, zvukom a funkciami internetu. Samozrejme ak by ste si to priali, môžete využívať klávesnicu a trackpad notebooku ako obvykle.

  SmartErgoBase umožňuje ergonomická nastavenie navrhnutá pre užívateľov
  SmartErgoBase umožňuje ergonomická nastavenie navrhnutá pre užívateľov SmartErgoBase je podstavec monitora, ktorý ergonomickým pohodlím pri nastavení displeja a zapájanie káblov. Vďaka prakticky nastaviteľnej výške, uhle otočenia, sklopenie a rotácie možno polohu monitora nastaviť tak, aby bola maximálne pohodlná a zmierňovala fyzickú námahu dlhého pracovného dňa. Zapojenie káblov redukuje neprehľadnú spleť káblov a udržuje pracovné prostredie upravené a profesionálne.

  Nízka výška rámu nad stolom pre maximálne pohodlie pri čítaní
  Nízka výška rámu nad stolom pre maximálne pohodlie pri čítaní Monitor Philips možno vďaka pokročilej základni SmartErgoBase znížiť takmer na úroveň stola, aby sa dosiahlo pohodlného uhla pre sledovanie. Nízka výška rámu nad stolom je dokonalým riešením, ak pre prácu s počítačom používate okuliare s bifokálnymi, trifokálnymi alebo progresívnymi sklami. Naviac umožňuje užívateľom s veľkými výškovými rozdielmi používať monitor s preferovaným nastavením uhla a výšky, čím pomáha znižovať únavu a námahu.

  Technológia IPS pre plnú farebnosť a širokouhlé sledovanie
  Technológia IPS pre plnú farebnosť a širokouhlé sledovanie Displeje IPS využívajú pokročilú technológiu, ktorá prináša zvlášť široké uhly sledovania 178/178 stupňov: displej možno teda sledovať takmer z ľubovoľného uhla, dokonca aj z uhla 90 stupňov v režime Pivot (Otáčanie). Na rozdiel od štandardných panelov TN poskytujú displeja IPS pozoruhodne ostrý obraz so živými farbami, takže sú ideálne nielen pre fotografie, filmy a prehliadanie internetu, ale možno ich využiť aj pre profesionálne aplikácie, ktoré za všetkých okolností vyžadujú presné farby a konzistentné jas.

  PowerSensor ušetrí až 80% nákladov na energiu
  PowerSensor ušetrí až 80% nákladov na energiu PowerSensor je vstavaný "senzor osôb", ktorý vysiela a prijíma neškodné infračervené signály zisťuje prítomnosť užívateľa a automaticky zníži jas monitora v prípade, že užívateľ odíde od stola. Tým znižuje účty za energiu až o 80% a predlžuje životnosť monitora.

  65% recyklovaných plastov vďaka certifikáciu TCO Edge
  Certifikácia TCO Edge sa udeľuje výrobkom, ktoré presahujú existujúce programy ekologických štítkov. Táto certifikácia nad rámec požiadaviek TCO ďalej okrem iného stanovuje, že výrobok používa minimálne 65% recyklovaných plastov, je energeticky účinný, používa minimum nebezpečných materiálov, má 100% recyklovateľný obal a je navrhnutý tak, aby sa ľahko recykloval. Môžete si byť istí, že tento monitor Philips je výrobkom špičkové technológie, ktorý je najlepší v triede ICT, takže je prospešný pre vás i celú planétu a pomáha vám urobiť zodpovedný ekologický IT nákup.

  Kryt bez PVC-BFR
  Kryt tohto monitora Philips neobsahuje brómované spomaľovače horenia ani polyvinylchlorid (neobsahuje PVC-BFR)

  Parametry a specifikace

  Displej 
  23" LCD IPS FHD s rozlišením 1920 x 1080 
  Rozhraní 
  VGA, 1xUSB 2.0, 2xUSB 3.0 
  Barva 
  stříbrná 
  B-kategorie
  může obsahovat drobné kosmetické nedostatky nebo částečné funkční omezení
  Displej
  Úhlopříčka:23 palců
  Rozlišení:1920 x 1080  px
  Typ panelu:IPS
  Dotykový:Ne
  Rozhraní
  USB 2.0:1
  USB 3.0:2
  DisplayPort: -
  HDMI: -
  DVI: -
  VGA:1
  Barva
  Barva:stříbrná