24" LCD Dell Professional P2412H

9x

Monitor 24" LCD Dell Professional P2412H - 24 " 1920 x 1080 px TN

95,55 €Cena s DPH
78,96 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Dell
Kód:1189847
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
 • posledný kus
  Monitor 24" LCD Dell Professional P2412H
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  24" LCD Dell Professional P2412H


  Repasované LCD Dell

  Nájdite v tomto veľkom monitore s rozlíšením Full HD určenom pre firmy dokonalú kombináciu funkcií na zvýšenie produktivity, dlhodobého pohodlia a funkcií pre úsporu energie.

  • Nižšia spotreba energie: Softvér PowerNap, dynamické tlmenie jasu a funkcie plánovania pomáhajú predchádzať nadbytočnému využívaniu energie.
  • Vyššia produktivita : Široké možnosti nastavenia výšky, náklonu a natočenia pomáhajú používateľom všetkých veľkostí pohodlne zvládať rozsiahle a dlhé projekty.
  • Vytvorenie zdravšieho prostredia: 24-palcový monitor P2412H radu Dell Professional je navrhnutý tak, aby mal minimálny dopad na životné prostredie. Panel LED neobsahuje arzén ani olovo.

  24" LCD Dell Professional P2412H

  Výkon podnecuje produktivitu

  Čím viac toho uvidíte, tým toho viac dokážete urobiť – či už pracujete s väčším počtom tabuliek, kontrolujete súbory pacientov, analyzujete právny prípad alebo skúmate akciový trh. Monitor P2412H ponúka priestrannú obrazovku, úžasnú grafiku a obsahuje konektivitu a flexibilitu, ktoré potrebujete na to, aby ste mohli pracovať a mohli v práci dlhodobo pokračovať.

  • Pracujte na rozsiahlom priestore: Priestranná 24-palcová obrazovka vám umožní využiť prácu v niekoľkých oknách naraz.
  • Uvidite svoju prácu v novom svetle : Využite skvelý obraz zaistený rozlíšením Full HD (1 920 x 1 080, maximálny) a vysokým kontrastným pomerom 2 000 000 : 1 (obvykle).
  • Jednoduché pripojenie: Pestrá škála možností konektivity (ako sú porty DVI, VGA alebo USB pre periférne zariadenia) vám umožní pripojiť sa a byť produktívna.

  24" LCD Dell Professional P2412H

  Pohodlie a praktickosť pre každého

  Pretože podniky vyžadujú veľkú mieru flexibility, ovládania a praktickosti, môže vám presne to každý monitor P2412H ponúknuť. Obsahuje príjemné prvky, ktoré môžu zvýšiť vaše pohodlie a ušetria vám čas – široký rozsah nastavenia výšky, náklonu alebo otáčania.

  • Prispôsobenie nastavenia : Okrem toho, že môžete pri monitore P2412H nastaviť náklon, natočenie a otáčanie, ponúka monitor aj väčšie nastavenie výšky oproti predchádzajúcim modelom (v rozmedzí 130 mm).
  • Rýchla a jednoduchá zmena orientácie : Pokročilý softvér na natočenie ponuky zaistí, že môžete obrazovku otočiť zo zobrazenia na šírku na zobrazenie na výšku (a opačne) a potom podľa pokynov na obrazovke zmeniť orientáciu obsahu na obrazovke. Je to úplne jednoduché.

  24" LCD Dell Professional P2412H

  Priateľský v každom prostredí:

  Monitor P2412H obsahuje množstvo funkcií pre úsporu energie. Patrí medzi ne aj panel neobsahujúci arzén a olovo a certifikácia ENERGY STAR, EPEAT a TCO.

  • Funkcia PowerNap - Keď si teraz urobíte prestávku, urobí si ju aj monitor. Softvér PowerNap utlmí monitor na minimálny jas a prepne nepoužívaný monitor do režimu spánku.
  • Dynamické tlmenie jasu - Pokiaľ sú obrazy na obrazovke prevažne svetlé alebo biele, obrazovka mierne stmavne, takže zmenšuje odlesky a pomáha šetriť energiou.
  • Pruh využitia energie - Pruh využitia energie v ponuke na obrazovke displeja graficky, rýchlo a jednoducho zobrazuje využitie energie.

  24" LCD Dell Professional P2412H

   

  Parametre a špecifikácie

  Displej 
  24" LCD TN FHD s rozlíšením 1920 x 1080 
  Rozhranie 
  DVI, VGA, 2xUSB 2.0 
  Farba 
  čierna 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  569 × 370 × 180 (mm)
  Hmotnosť
  6.2 kg

  Monitor 24" LCD Dell Professional P2412H je zaradený tiež v týchto kategóriách: