ASUS TUF Gaming FX504GM

24x

Notebook ASUS TUF Gaming FX504GM - Intel Core i7 8750H 2.2 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, nVidia GeForce GTX 1060, 15.6 palců 1920 x 1080 px, Windows 10 Home

939,83 €
837,01 €Cena s DPH
691,75 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrální sklad do 2 pracovních dnů
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha skladem 1 ks
Značka:ASUS
Kód:1181973
Typ:předváděcí
Akosť:A
Záruka:
24 měsíců
  • akcie
  • doprava zadarmo
  • posledný kus
  • - 102 €
Notebook ASUS TUF Gaming FX504GM
Notebook ASUS TUF Gaming FX504GM - Fotka 1/6Notebook ASUS TUF Gaming FX504GM - Fotka 2/6Notebook ASUS TUF Gaming FX504GM - Fotka 3/6Notebook ASUS TUF Gaming FX504GM - Fotka 4/6Notebook ASUS TUF Gaming FX504GM - Fotka 5/6Notebook ASUS TUF Gaming FX504GM - Fotka 6/6
Fotografia má ilustratívny charakter.

ASUS TUF Gaming FX504GM

NOVÁ HERNÉ KAPITOLA
SKUTOČNE pohlcujúce ZÁŽITKY. EŠTE VIAC ODOLNOSŤ.
ASUS TUF Gaming FX504 je výkonný notebook Windows 10, ktorý kombinuje dokonalé herné vlastnosti so zvýšenou odolnosťou, ktorá presahuje bežné štandardy. Patentovaný systém Anti-Dust Cooling (ADC) zaisťuje dlhú životnosť a stabilný výkon, zatiaľ čo úžasný panel 120 Hz (podľa konfigurácie) a 7.1-kanálový priestorový zvuk dokonale zabaví vaše zmysly - FX504 je tou správnou voľbou pre všetky vaše potreby za prijateľnú cenu!

PRVÁ HERNÉ TUF LAPTOP
Odolný a ľahký FX504 je prvým notebookom v rodine TUF Gaming. Je naplnený duchom The Ultimate Force (TUF) a navrhnutý tak, aby nahnal strach všetkým nepriateľom. Výkonný, prenosný a odolný všestranný prístroj FX504 dokáže s ľahkosťou hrať najnovšie hry, ponúka dokonalé možnosti multitaskingu a pritom poskytuje bezkonkurenčnú húževnatosť a trvanlivosť a poskytne vám tak dokonalé herné zážitky v mnohých nasledujúcich rokoch. Patentovaný systém Anti-Dust Cooling chráni laptop proti prachu a zaisťuje potrebné chladenie pre hry náročné na grafický výkon a predlžuje životnosť stroja tým, že odvádza škodlivé častice prachu a nečistoty von. Či už používate FX504 pre hry alebo dlhé hodiny na pracovisku, vydrží vám rozhodne dlhšie aj vďaka životnosti 20 miliónov úderov klávesov, čo je dvojnásobok priemyselného štandardu. FX504 je navrhnutý tak, aby vynikol za každých okolností - vyberte si zo štyroch rôznych druhov dizajnu, ktoré zodpovedajú vašej osobnosti a štýlu. FX504 je mimoriadne náročný a má všetko, čo potrebujete pre prácu alebo vaše hry.

ASUS TUF Gaming FX504GM

Veber SI ŠTÝL podľa vašej chuti
FX504 bol vytvorený pre intenzívny hranie a efektívne multitasking. Ukážte svetu, že ste hráč, alebo si vyberte profesionálny elegantný vzhľad. FX504 je k dispozícii v štyroch rôznych prevedeniach, ktoré vyhovujú vašej osobnosti a štýlu. Jeho kovová povrchová úprava Premium Steel dokonca obsahuje aj žiariace červené logo ASUS - dokonalé stvárnenie hodnôt spoločnosti.

ASUS TUF Gaming FX504GM

VIAC TVRDÉ PRÁCE Aj VIAC HIER
FX504 je vybavený najnovšou generáciou procesora Intel® Core ™ i7-8750H a grafickou kartou NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Tí s plnou podporou Microsoft ® DirectX 12, všetko zabalené do impozantne 2,5 cm štíhleho šasi s hmotnosťou iba 2,3 kg. Či už potrebujete zvládnuť v práci alebo v škole viac vecí naraz, užite si filmy, hudbu alebo hry na cestách - FX504 má dostatočný výkon!

ASUS TUF Gaming FX504GM

Nekompromisná herná platforma
Každý si zaslúži skvelé herné zážitky. Preto sme vytvorili rýchly a výkonný GeForce® GTX 1050. Teraz môžete svoj laptop premeniť na skutočnú hernú platformu, ktorá je vybavená technológiou NVIDIA Pascal ™ - najmodernejšie architektúrou grafickej karty, ktorá bola kedy vytvorená. Je nabitá inovatívnymi technológiami NVIDIA Game Ready, ktoré umožňujú každému hráčovi zažiť najnovšie herné tituly v celej svojej sláve.

výkon
Tento pokročilý grafický procesor zvyšuje výkon hier s vysokým rozlíšením v porovnaní s GPU predchádzajúcej generácie. Je vytvorený s najnovšími technológiami a podporuje funkcie DirectX 12, ktoré zaisťujú super-rýchle, plynulé a výkonné hry.

Technológie, ktoré menia svet hier
Zachyťte a zdieľajte fotografie zachytené pri hre v profesionálnej kvalite vďaka technológií NVIDIA Ansel ™. Sledujte, ako živá je každá hra vďaka novým inováciám NVIDIA GameWorks ™, ktoré poskytujú naozajstný filmový zážitok.

ASUS TUF Gaming FX504GM

NECHAJTE SA vtiahnuť do HRY
FX504 je vybavený ultra-rýchlym širokouhlým 120Hz displejom (podľa konfigurácie) s uhlopriečkou 15,6 palca. Vďaka dobe odozvy 3ms a schopnosťou zobrazovať 120 snímok za sekundu sa na displeji objavujú živšie filmy a hry beží plynulejšie - poskytujú vizuálny zážitok, ktorý vás vtiahne priamo do centra diania. V porovnaní so štandardnými 60Hz panely vám panel s frekvenciou 120 Hz umožňuje okamžite reagovať na to, čo sa deje na obrazovke, takže získate výhodu najmä v hrách náročných na rýchlosť vašej reakcie. Jeho široký farebný gamut s 130% sRGB (ekvivalentná 94% NTSC) zaisťuje tiež veľký kontrast a farebnú konzistenciu. Panel má matný povrch, ktorý prakticky eliminuje rušivé oslnenia alebo odrazy.

ASUS TUF Gaming FX504GM

VYLEPŠENÉ CHLADENIE a dlhšia životnosť
Architektúra chladenie modelu FX504 výrazne predlžuje jeho životnosť a poskytuje stabilný výkon pre náročné hry a aplikácie na grafiku, pričom technológia HyperCool kombinuje patentovaný samočistiaci systém ADC s prispôsobiteľnou funkciou Fan Overboost. Vďaka schopnosti odvodu škodlivých prachových častíc a nečistôt z šasi prostredníctvom dvoch špeciálnych tunelov je systém ADC majstrovským dielom, ktoré funguje ako imunitný systém notebooku - zabraňuje zaneseniu tepelných rebier a zvyšuje sa tak stabilita a životnosť systému. Nastaviteľná funkcia ventilátora Overboost je špeciálne navrhnutá tak, aby vyhovovala požiadavkám na multitasking. Vyberajte medzi troma rôznymi režimami, aby ste našli perfektnú rovnováhu medzi výkonom ventilátora a hladinou hluku. Pár medených tepelných rúrok a systém s dvojitým ventilátorom chladí procesor a grafickú kartu nezávisle, zatiaľ čo dizajn šasi zvyšuje vďaka optimalizovanému prúdu vzduchu tepelnú účinnosť až o 27% oproti štandardným riešením. Ventilátor je umiestnený hneď pod skupinou klávesov WASD, aby aj vaša klávesnica zostala počas dlhých herných maratónov v pohode.

ASUS TUF Gaming FX504GM

protiprachové TUNELY
Exkluzívne vnútorná konštrukcia zaručuje, že prach a nečistoty opúšťajú šasi dvomi protiprachovými tunely umiestnenými na okrajoch ventilátorov. Kumulovanie prachu medzi rebrami alebo vnútri šasi je bežným problémom a vedie k zníženiu chladiaceho výkonu, vysokej spotrebe batérie vďaka preťaženým ventilátorom a môže dokonca poškodiť systém. Otvorenie šasi môže spôsobiť zánik záruky a dať počítač do opravy je časovo náročné a drahé riešenie. Patentovaný systém Anti-Dust Cooling zabraňuje hromadeniu prachu na tepelných rebrách, čo zaručí dlhú životnosť aj spoľahlivosť.

FAN overboost
Jediným stlačením funkčného tlačidla môžete rýchlo a jednoducho vybrať z troch režimov výkonu ventilátorov, aby ste mohli riadiť hladinu hluku a spotrebu energie. Režim Fan Overboost inteligentne zvyšuje výkon ventilátora pri navýšení teploty CPU a GPU, aby sa zabezpečila stabilita systému a udržiavala sa vysoká frekvencia pri hraní hier. Tichý režim obmedzuje hladinu hluku a spotrebu energie, čo je ideálne pre menej náročné úlohy, ako je prehliadanie internetu alebo bežná práca. Vyvážený režim kombinuje to najlepšie z oboch svetov tým, že poskytuje stabilný výkon ventilátorov pri miernej hladine hluku a spotrebe energie.

ASUS TUF Gaming FX504GM

OPTIMALIZOVANÝ TOK VZDUCHU
Každá časť FX504 je využitá na zlepšenie stability a účinnosti systému. Inovatívny a patentovaný lichobežníkový kryt nezakrýva výfukové vetracími otvormi a zvyšuje tak tepelnú účinnosť až o 27% oproti štandardným krytom na bežných laptopoch.

NÍZKE TEPLOTY PRI HRANIE
Dômyselne umiestnené ventilátory pod oblasťou skupiny klávesov WASD zaisťujú, že klávesnica zostane dokonale chladná aj počas dlhých herných maratónov.

ASUS TUF Gaming FX504GM

Pohlcujúce 7.1- KANÁLOVÝ PRIESTOROVÝ ZVUK
DTS Headphone: X ™ ponúka dokonalý 7.1 kanálový priestorový zvuk, ktorý umožňuje slúchadlám, externým reproduktorom a reproduktorom notebookov dodať zvuk domáceho kina. Či už hráte hry, pozeráte sa na filmy alebo fandíte svojmu obľúbenému športovému tímu, DTS ponúka niekoľko režimov, ktoré vás zavedú priamo do srdca akcie! Profil hry umožňuje zvukovému systému spracovať zvuky presnejšie ako kedykoľvek predtým, čo vám umožní naplno si uvedomiť, čo sa deje okolo vás, takže budete počuť, odkiaľ prichádzajú nepriatelia, pretože technológia DTS Headphone: X dokáže verne napodobniť dojem, že ste obklopení viac reproduktormi. Okrem toho vstavaný ekvalizér uspokojí potreby každého audiofila a poskytuje možnosti detailné úpravy zvuku, ktoré vám umožnia vytvoriť vlastné zvukové prostredie.

ASUS TUF Gaming FX504GM

OPTIMALIZOVANÁ PRE HRY A PÍSANIA
Konštrukcia každého prvku v modeli FX504 je starostlivo premyslená a vyrobená s ohľadom na dlhú trvanlivosť. Má klávesnicou inšpirovanú stolným počítačom, ktorá je perfektne optimalizovaná pre dlhé hry i písanie. S životnosťou 20 miliónov klávesových úderov má FX504 jednu z najtrvanlivejších klávesníc, ktorá sa v notebooku kedy nachádzala, čo je dvojnásobok súčasného priemyselného štandardu. Klávesy s nožnicovou konštrukciou majú povrchové zakrivenie s priemerom 0,25 mm a zdvih 1,8 mm pre jednoduché a plynulé stlačenie klávesov a sú podsvietené v nápadné červenej farbe, takže sú jasne viditeľné pri hre alebo prácu v tme. Exkluzívna technológia Overstroke zaisťuje, že úder klávesy je zaznamenaný dostatočne skoro a je tak zaistená dostatočná presnosť a vysoký užívateľský komfort. Zvýraznené klávesy WASD, široký medzerník a izolované klávesy so šípkami umožňujú rýchle a presné ovládanie.

ASUS TUF Gaming FX504GM

20 miliónov úderov
Klávesnice sú slabým miestom dnešných notebookov, či už je to kvôli neobvyklému usporiadanie, nízke presnosti alebo jednoducho nespoľahlivosti. Priemerná rýchlosť písania všetkými prstami pri 8.000 úderoch za hodinu (KPH) vysvetľuje, prečo sa štandardná klávesnica po niekoľkých rokoch používania rozpadajú. Z týchto dôvodov prichádza FX504 s klávesnicou inšpirovanou stolným počítačom a exkluzívnou technológiou Overstroke, pričom každá klávesa dokáže vydržať až 20 miliónov úderov - čo je dvakrát vyššia ako štandard. Jedná sa o klávesnicu, ktorá sľubuje predĺženú životnosť bez kompromisu v oblasti presnosti a pohodlia.

ROZLOŽENIE INŠPIRUJÚC Desktop
Nové rozloženie klávesnice modelu FX504 sleduje dizajn najlepších klávesníc herných desktopov a poskytne vám perfektnú zážitky z hier a pri písaní, bez toho aby ste potrebovali externú klávesnicu. Celý modul je teraz navrhnutý s ohľadom na spôsob, akým sú vaše prsty používané na hranie a písanie, s medzerami medzi funkčnými tlačidlami pre ľahšiu identifikáciu, samostatným vypínacím tlačidlom a izolovanými šípkami pre čo najpresnejšie ovládanie.

EXKLUZÍVNE TECHNOLÓGIE OVERSTROKE
Exkluzívna technológia Overstroke poskytuje každej klávese dokonale vyváženú maximálnu silu stlačenia 62 gramov (silu potrebnú pre úplné stlačenie klávesy). Práve touto silou dosiahnete spúšťacieho impulzu a je tak zaručená zvýšená presnosť vstupu pre väčšie pohodlie pri písaní. Ideálne funkcie pre hry a dlhé písanie.

ASUS TUF Gaming FX504GM

VYŠŠIA RÝCHLOSTI. ŠIRŠÍ POKRYTIE.
FX504 je vybavený jedným z najrýchlejších štandardov Wi-Fi - najnovšie technológie Intel 802.11ac Wave 2 sa môže pochváliť rýchlosťou prenosu dát až neuveriteľných 1,7GB / s - 12x rýchlejší ako základná 802.11b / g / n! Navyše bezdrôtová konfigurácia 2x2 poskytuje až o 30% širšie pokrytie než konfigurácie 1x1. Streamujte svoje obľúbené filmy vo vysokom rozlíšení alebo si zahrajte online aj keď bude váš FX504 vzdialený od vášho routeru.

ASUS TUF Gaming FX504GM

NAJRÝCHLEJŠIA PEVNÝ DISK NA SVETE
FireCuda sshd s frekvenciou 5400 ot./min je najrýchlejší dostupné riešenie pre pevný disk a načítava hry viac ako 2x rýchlejšie ako pevný disk 1TB 5400 ot./min, ktorý nájdete vo väčšine notebookov. Flash pamäť FireCuda funguje ako vyrovnávacia pamäť a ukladá často prístupná dáta bez nutnosti prístupu k pevnému disku, čo vedie k nižšej spotrebe energie, vyššiemu výkonu systému a dlhšiu trvanlivosti. Poskytuje tiež menej hlučný a stabilnejší systém. Vďaka kapacite až 1TB netreba vymazávať staré hry, aby ste uvoľnili miesto pre nové. Využite čo najviac svoje úložisko a dajte zbohom dlhým čakacím dobám pri štarte vášho systému a aplikácií.

ASUS TUF Gaming FX504GM

PAMÄŤ INTEL opýtanie
FX504 je možné objednať s rôznymi možnosťami ukladania. Ak je vašou preferencií rýchlosť, vyberte až 256 GB SATA alebo PCIe SSD, aby ste znížili dobu načítanie aplikácií a hier na absolútne minimum. Dokonca aj keď sa rozhodnete držať tradičných pevných diskov pre ukladanie vašej hernej knižnice, FX504 bude disponovať 16GB pamäte Intel optání ™, čo výrazne zvýši rýchlosť prístupu k dátam. Funguje ako vyrovnávacia pamäť, čo vedie k rýchlejším časom spúšťanie pre často používané súbory. Intel opýtanie zvyšuje celkový výkon systému až o 39% a každodenné úlohy sú dvakrát rýchlejšie, takže budete mať k dispozícii viac času!

ASUS TUF Gaming FX504GM

PRIPOJENIE FUSS-FREE
FX504 má všetky porty, ktoré potrebujete pre hry, produktivitu a zábavu. Jeden port USB 2.0 a dva porty USB 3.1 Gen 1 Typu A sú určené pre vaše herné periférie, zatiaľ čo HDMI 1.4 umožňuje pripojiť FX504 na externý displej. A pretože sú všetky umiestnené na ľavej strane notebooku, vaša myš sa bude držať ďalej od zamotaných káblov.

ASUS TUF Gaming FX504GM

PRIESTOROVÝ MIKROFÓN
BUĎTE POČUŤ
Integrovaný priestorový mikrofón odfiltruje okolitý šum a zaistí jasné a ostré hlasové kontúry aj v hlučnom prostredí. Či už konverzujete cez Skype s priateľmi, alebo hráte online bez náhlavnej súpravy, mikrofón FX504 zaisťuje, že váš hlas bude počuť.

ASUS TUF Gaming FX504GM

Parametry a specifikace

Procesor 
Intel Core i7 8750H 2.2 GHz Coffee Lake 
Operační paměť 
8 GB DDR4 
Pevný disk 
256 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
NVIDIA GeForce GTX1060 6144 MB 
Displej 
15.6" LCD FHD s rozlišením 1 920 x 1 080 - matný 
Operační systém 
Windows 10 Home 
Rozhraní 
1xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, HDMI, LAN 
Výbava 
Webkamera, WiFi, numerická klávesnice 
Barva 
černá 
Procesor
Výrobce:Intel
Modelová řada:Core i7
Typ:8750H
Generace procesoru:8. generace (Coffee Lake)
Frekvence:2,2 GHz
Počet jader:6
Operační paměť
Celková kapacita:8 GB
Typ:DDR4
Pevný disk
Kapacita HDD: -
Kapacita SSD:256 GB
Celková kapacita:256 GB
Typ:SSD
Optická mechanika
Typ:-
Grafická karta
Výrobce:nVidia
Modelová řada:GeForce
Typ:GTX 1060
Vlastní paměť:6 144 MB
Druh:dedikovaná
Displej
Úhlopříčka:15,6 palců
Rozlišení:1920 x 1080  px
Povrch:m
Dotykový:Ne
Operační systém
Výrobce:Microsoft
Název:Windows 10 Home
Rozhraní
USB 2.0:1
USB 3.0:2
USB 3.1 Type-C: -
Thunderbolt: -
Thunderbolt 3: -
MiniDisplayPort: -
DisplayPort: -
HDMI:1
DVI: -
VGA: -
COM: -
RJ45:1
Výbava
Čtečka otisků prstů:Ne
Čtečka paměťových karet:Ne
3G modem:Ne
Numerická klávesnice:Ano
Webkamera:Ano
Wifi:Ano
Barva
Barva:černá
Notebook ASUS TUF Gaming FX504GM - Fotka 1/6
Notebook ASUS TUF Gaming FX504GM - Fotka 2/6
Notebook ASUS TUF Gaming FX504GM - Fotka 3/6
Notebook ASUS TUF Gaming FX504GM - Fotka 4/6
Notebook ASUS TUF Gaming FX504GM - Fotka 5/6
Notebook ASUS TUF Gaming FX504GM - Fotka 6/6