Razer Mamba

7x

Razer Mamba - Skvělá herní myš s precizním 5G laserovým senzorem, Ultrapolling až 1000Hz, 9 programovatelných tlačítek, synchronizovatelné RGB podsvícení Chroma, bezdrátové i kabelové připojení

63,59 €
52,93 €Cena s DPH
43,75 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrální sklad do 2 pracovních dnů
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha skladem 1 ks
Značka:Razer
Kód:1170536
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 měsíců
  • akcie
  • posledný kus
  • - 17 %
 Razer Mamba
Fotografia má ilustratívny charakter.

Razer Mamba

Herná myš Razer Mamba
S hernou myšou Razer Mamba získate do rúk naozajstnú zbraň, ktorá zničí vaše protivníkmi. Je vybavená tou najlepšou technológiou snímania s úplnou presnosťou a nastaviteľným odporom tlačidiel. Užite si možnosť veľmi jemného nastavenia rozlíšenia a skvelé možnosti programovania. Poskytuje možnosť bezdrôtového i káblového pripojenia as RGB Chroma podsvietením bude ozdobou každej hernej akcie.

Razer Mamba

Precízne 5G laserový senzor
Požiadavky na hernú myš sú jasné - rýchle a presné snímanie pohybu, schopnosť vyrovnať sa s rýchlymi pohybmi a pod. Vďaka novému senzoru 5G získate presné ovládanie na akomkoľvek povrchu. Snímač ponúka rozlíšenie až 16000 dpi s bezkonkurenčne presným snímaním, ktoré ostatní myši nie sú schopné ponúknuť.

Razer Mamba

Nastaviteľný odpor tlačidiel
Či už dávate prednosť menšiemu odporu tlačítka pri klinutí, alebo potrebujete cítiť odpor, tak Razer Mamba vám poskytne dokonalý pocit. Hyperesponse tlačidlá prichádza s nastaviteľným Click Force mechanizmom, ktorý umožňuje vyladiť odpor presne podľa vašich potrieb.

Razer Mamba

Chroma lighting
Mamba 2015 prináša široké spektrum farieb (16,8 milióna) pre podsvietenie senzora, kolieska a ďalších prvkov. Zvoľte si podľa situácie elektrizujúca modrou, pastelovo ružovú či typicky zelenú. Všetko si nastavíte ľahko a jednoducho pomocou softvéru Razer Synapse.

Razer Mamba

Softvér Razer Synapse 2.0
Myš podporuje technológiu Razer Synapse 2.0, čo je intuitívny proprietárny softvér, ktorý funguje ako mozog Mamba 2015. Umožňuje programovanie tlačidiel, automatickú synchronizáciu nastavenia hernej myši na cloud servera a stiahnutie najnovších ovládačov a firmware.

Parametry a specifikace

Barva 
černá 
Senzor 
Laser 
Připojení 
Bezdrátové 

Tovar Razer Mamba je zaradený tiež v týchto kategóriách:

Barva
Barva:černá
Senzor
Senzor:Laser
Připojení
Připojení:Bezdrátové