Lenovo ThinkCentre M83 10AG MT

46x

Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10AG MT - Intel Core i5 4430 3.0 GHz, 8 GB, 500 GB HDD, DVD-RW, Intel HD Graphics 4600, Windows 7 Professional

197,98 €Cena s DPH
163,62 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava skladom 1 ks
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1164466
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10AG MT
  Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10AG MT - Fotka 1/6Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10AG MT - Fotka 2/6Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10AG MT - Fotka 3/6Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10AG MT - Fotka 4/6Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10AG MT - Fotka 5/6Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10AG MT - Fotka 6/6
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Lenovo ThinkCentre M83 10AG MT

   

  Malé rozmery a veľká produktivita

  Využite trvalej stability a spoľahlivosti počítačov ThinkCentre a pozdvihnite výkon vašej firmy na novú úroveň. Energeticky efektívne počítač ThinkCentre M83 využíva procesoryIntel Core pracujúci s nižšími prevádzkovými teplotami a ponúka pokročilá bezdrôtová rozhranie, lepšie zabezpečenie a ďalšie funkcie zaisťujúce dosiahnutie vyššej produktivity.

  Lenovo ThinkCentre M83 10AG MT

  Podpora viacerých monitorov

  Zvýšte svoju produktivitu na maximum pomocou až troch monitorov - alebo mozaikového usporiadanie štyroch monitorov. Pracovná plocha rozšírená na niekoľko monitorov a ľahšie prepínanie medzi aplikáciami pomáha obmedziť výskyt chýb a zvýšiť produktivitu. (Vyžaduje ďalšie voliteľné konektory DisplayPort.)

  Vysoké zabezpečenie a jednoduchá správa

  Stolové počítače M83 sú vybavené najlepšími dostupnými nástrojmi pre zabezpečenie, vrátane možnosti vypnutia USB portov, ktorá pomáha znížiť riziko odcudzenia dát a zabrániť neoprávnenému použitiu zariadenia pre ukladanie dát. Active Protection System zaisťuje ochranu pevného disku. Trusted Platform Module (TPM) šifruje dáta a dôverné informácie, ako napr. Heslá a digitálne certifikáty. Tým sa zvyšuje zabezpečenie aplikácií, elektronických transakcií a online komunikácia. Stolný počítač M83 môže byť navyše voliteľne vybavený spínačom pre detekciu vniknutia do šasi, ktorý upozorní používateľa na akékoľvek neoprávnené pokusy o otvorenie šasi. K dispozícii je tiež fyzické zabezpečenie pomocou káblového zámku a podpora technológie Computrace.

  Inovatívny systém chladenia

  Technológia Intelligent Cooling Engine (ICE) 3.0 je navrhnutá tak, aby poskytovala ideálnu rovnováhu medzi teplotou a tichým chodom a zabezpečovala dlhú životnosť stolného počítača. Podľa toho, či chcete uprednostniť lepšie chladenie, alebo tichý chod, si môžete vybrať požadovaný režim, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu pracovnému prostrediu. ICE 3.0 navyše umožňuje prevádzku počítača pri vyšších teplotách, keďže vykonáva monitorovanie systému a zobrazuje upozornenie na vysokú teplotu, čím zabraňuje prehriatiu, takže sa už nemusíte obávať narušenia plynulého chodu podniku.

   

  Lenovo ThinkCentre M83 10AG MT


  Veľa úložného priestoru

  M83 ponúka druhý voliteľný pevný disk (2,5 ") a podporu dvoch grafických kariet. Celkovo môžete využiť až tri pevné disky a jednu tenkú ODD mechaniku.

  PC Cloud Manager 3.0

  Zaistite spoľahlivú a úspornú prevádzku svojich počítačov prostredníctvom jednoduchého monitorovanie ich stavu a riadenie spotreby energie.

  Minimálny dopad na životné prostredie

  Certifikácia Cisco EnergyWise umožňuje vykonávať monitorovanie spotreby energie počítačov vo firme a Lenovo Power Manager vám pomáha šetriť energiu a znížiť náklady. Okrem toho certifikácie, ako napríklad ENERGY STAR 5.2, üle Gold a EPEAT Gold a napájací zdroj (PSU) s účinnosťou 92% a certifikáciou 80+ Platinum, prispievajú k ochrane planéty i vášmu lepšiemu výsledku hospodárenia.

  Lenovo ThinkCentre M83 10AG MT


  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i5 4430 3.0 GHz Haswell 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR3 
  Pevný disk 
  500 GB HDD 
  Optická mechanika 
  DVD-RW 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 4600 
  Operačný systém 
  Windows 7 Professional 
  Rozhranie 
  4xUSB 2.0, 4xUSB 3.0, DisplayPort, VGA, LAN 
  Výbava 
  bez výbavy 
  Veľkosť 
  Mini Tower 
  Rozmery
  175 × 365 × 401 (mm)
  Hmotnosť
  11.2 kg