23" LCD LG 23MB35PY-B

9x

Monitor 23" LCD LG 23MB35PY-B - IPS

112,96 €Cena s DPH
93,35 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava skladom 2 ks
Praha do 2 pracovných dní
Značka:LG
Kód:1164430
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
   Monitor 23" LCD LG 23MB35PY-B
   Fotografia má ilustratívny charakter.

   23" LCD LG 23MB35PY-B


   Monitor LG 23MB35PY-B

   Získajte IPS monitor 23MB35PY-B od výrobcu LG určený pre prácu s textom a grafikou. Ergonomický dizajn, LED podsvietenie, IPS matice, široké pozorovacie uhly, Full HD rozlíšenie, pivot podstavec a úspora energie je kombinácia, ktorú spĺňa profesionálny IPS monitor. Získajte výkonný prístroj s vysokým jasema IPS panelom pre vysokú kvalitu obrazu.

   Bohaté farby, výnimočný design

   IPS technológia oživí farby. Získate konzistentný obraz a verné podanie farieb v akejkoľvek časti miestnosti. IPS obrazovka taktiež poskytuje široké pozorovacie uhly. Vďaka optimálnej kalibrácii farieb a Full HD rozlíšeniu 1920 x 1080 bodov si môžete prezerať prezentácie a fotografie vo vysokej kvalite obrazu.


   23" LCD LG 23MB35PY-B


   Sloboda pri naklápaní monitora

   Ergonomický podstavec typu pivot ponúka nastaviteľnú výšku, naklápanie a dokonca otočenie monitora z horizontálnej polohy na vertikálnu. Monitor vyniká elegantným dizajnom, ktorý nielen, že dobre vyzerá, ale šetrí aj miestom.

   Super Energy Saving

   Monitor poskytuje vynikajúcu úsporu energie pomocou energeticky šetrných funkcií Super Energy Saving znižujúce plytvanie energie pri zachovaní optimálnej obrazovej kvality. Úsporu energie oceníte najmä pri každodennom použití.

   23" LCD LG 23MB35PY-B

   Režim čítania

   Vďaka špeciálnemu režimu na čítanie získate perfektný obraz na čítanie, ktorý sa prispôsobí Vašim očiam. V režime čítania sa stlmí modré svetlo vyžarujúce v bežných módoch. Na aktiváciu sa stačí dotknúť tlačidla, čím získate príjemnejší pocit pri dlhodobom čítaní dokumentov, internetových publikácií či emailov. Vďaka režimu čítania Vás už nebudú bolieť oči pri dlhšom sledovaní dát na monitore.

   Flicker Save - už žiadne blikanie

   LG používa špeciálne technológie, ktoré docielili to, že monitory konečne nepreblikávajú. Vďaka tomu si môžete byť istí, že Vaše oči nepocítia únavu. Znížením blikania na nulu teraz môžete tráviť viac času pri obrazovke a získať pohodlný pocit pri sledovaní obsahu na obrazovke.

   Dosiahnite úspor vďaka LED technológii

   Monitor je vybavený LED podsvietením, čím dosahuje vyšší dynamický kontrast a nulový únik svetla. Súčasne technológia šetrí životné prostredie, pretože má priaznivý vplyv na spotrebu elektrickej energie a životnosť.

    

   Parametre a špecifikácie

   Displej 
   23" LCD IPS FHD s rozlíšením 1920 x 1080 
   Rozhranie 
   DisplayPort, DVI, VGA, 2xUSB 2.0 
   Farba 
   čierna 
   Rozmery
   548 × 335 × 61 (mm)
   Hmotnosť
   4.5 kg

   Monitor 23" LCD LG 23MB35PY-B je zaradený tiež v týchto kategóriách: