24" LCD Dell P2412Hb

24 palců 1920 x 1080 px TN

74,09 €Cena s DPH
61,23 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrální sklad do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Výrobca:Dell
Kód:1160605
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 měsíců
 • B-kategória
 • posledný kus
  Fotografia má ilustratívny charakter.  Nájdite v tomto veľkom monitore s rozlíšením Full HD určenom pre firmy dokonalú kombináciu funkcií pre navýšenie produktivity, dlhodobého pohodlia a funkcií pre úsporu energie.

  • Nižšia spotreba energie: Softvér PowerNap, dynamické tlmenie jasu a funkcie plánovania pomáhajú predchádzať nadbytočnému využívanie energie.
  • Vyššia produktivita: Široké možnosti nastavenia výšky, náklonu a natočenie pomáhajú používateľom všetkých veľkostí pohodlne zvládať rozsiahle a dlhé projekty.
  • Vytvorenie zdravšieho prostredia: 24-palcový monitor P2412H radu Dell Professional je navrhnutý tak, aby mal minimálny dopad na životné prostredie. Panel LED neobsahuje arzén ani olovo.

  Výkon podnecuje produktivitu.
  Čím viac toho uvidíte, tým toho viac dokážete urobiť - či už pracujete s väčším počtom tabuliek, kontrolujete súbory pacientov, analyzujete právny prípad alebo skúmate akciový trh. Monitor P2412H ponúka priestornú obrazovku, úžasnú grafiku a obsahuje konektivitu a flexibilitu, ktoré potrebujete k tomu, aby ste mohli pracovať a mohli v práci dlhodobo pokračovať.

  • Pracujte na rozsiahlom priestore: Priestranná 24-palcová obrazovka vám umožní využiť práce v niekoľkých oknách naraz.
  • Uzrite svoju prácu v novom svetle: Využite skvelého obrazu zaisteného rozlíšením Full HD (1 920 x 1 080, maximálna) a vysokým kontrastným pomerom 2 000 000: 1 (obvykle).
  • Jednoduché pripojenie: Pestrá škála možností konektivity (ako sú porty DVI, VGA alebo USB pre periférne zariadenia) vám umožní pripojiť sa a byť produktívny.

  Pohodlie a praktickosť pre každého.
  Pretože podniky vyžadujú veľkú mieru flexibility, ovládanie a praktickosti, môže vám presne to každý monitor P2412H ponúknuť. Obsahuje príjemné prvky, ktoré môžu zvýšiť vaše pohodlie a ušetrí vám čas - široký rozsah nastavenia výšky, náklonu alebo otáčanie.

  • Prispôsobenie nastavenia: Okrem toho, že môžete pri monitore P2412H nastaviť náklon, natočenie a otáčanie, ponúka monitor aj väčšie nastavenie výšky oproti predchádzajúcim modelom (v rozmedzí 130 mm).
  • Rýchla a jednoduchá zmena orientácie: Pokročilý softvér pre natočenie ponuky zaistí, že môžete obrazovku otočiť zo zobrazenia na šírku na zobrazenie na výšku (a opačne) a potom podľa pokynov na obrazovke zmeniť orientáciu obsahu na obrazovke. Je to úplne jednoduché.

  Priateľský v každom prostredí:
  Monitor P2412H obsahuje rad funkcií pre úsporu energie. Patrí medzi ne aj panel neobsahujúce arzén a olovo a certifikácia ENERGY STAR ®, EPEAT a TCO.

  • Funkcia PowerNap - Keď si teraz urobíte prestávku, urobí si ju aj monitor. Softvér PowerNap utlmí monitor na minimálnu jas a prepne nepoužívaný monitor do režimu spánku.
  • Dynamické tlmenie jasu - Ak sú obrazy na obrazovke prevažne svetlé alebo biele, obrazovka mierne stmavne, takže zmenšuje odlesky a pomáha šetriť energiou.
  • Pruh využitie energie - pruh využitie energie v ponuke na obrazovke displeja graficky, rýchlo a jednoducho zobrazuje využitie energie.

  Parametry a specifikace

  Displej 
  24" LCD TN FHD s rozlišením 1920 x 1080 
  Rozhraní 
  DVI, VGA, 2xUSB 2.0 
  Barva 
  černá 
  B-kategorie
  může obsahovat drobné kosmetické nedostatky nebo částečné funkční omezení
  Displej
  Úhlopříčka:24 palců
  Rozlišení:1920 x 1080  px
  Typ panelu:TN
  Dotykový:Ne
  Rozhraní
  USB 2.0:2
  USB 3.0: -
  DisplayPort: -
  HDMI: -
  DVI:1
  VGA:1
  Barva
  Barva:černá