27" LCD HP EliteDisplay E271i Black

8x

Monitor 27" LCD HP EliteDisplay E271i Black - 27 " 1920 x 1080 px IPS

160,74 €Cena s DPH
132,85 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 2 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:HP
Kód:1154420
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
   Monitor 27" LCD HP EliteDisplay E271i Black
   Fotografia má ilustratívny charakter.

   27" LCD HP EliteDisplay E271i Black

    

   LCD HP EliteDisplay

   Displej HP EliteDisplay E271 vďaka pokročilej nastaviteľnosti umožňuje zvýšenie produktivity. Jeho technológia LED zvyšuje recyklovateľnosť a rozlíšenie Full HD u neho zaisťuje vyššiu kvalitu obrazu. Jemné farebné detaily a ostrý obraz na veľkoformátovej obrazovke s dynamickým kontrastom 5 000 000:1, rozlíšením Full HD, pozorovacím uhlom až 178 ° a rýchlou odozvou 7 ms . Integrovaný rozbočovač USB s dvoma portami navyše umožňuje ľahký prístup pre disky flash.

   27" LCD HP EliteDisplay E271i Black

   Zlepšite svoj výhľad, rozšírte svoje možnosti pripojenia

   • Prebuďte svoj obsah pomocou rozlíšenia Full-HD. Prezerajte si zreteľný text a živé prezentácie na monitore s LED podsvietením, ktorý je zároveň tenký a ľahký a ľahko ho umiestnite do vhodnej polohy na pracovnom stole.
   • Vďaka vysokému kontrastnému pomeru a rýchlej odozve zostane váš obsah zreteľný a čitateľný a so širokými pozorovacími uhlami budete mať jasný výhľad.
   • Jednoduché pripojenie k radu zariadení pomocou pohodlných vstupov VGA, DVI a DisplayPort a pomocou integrovaného rozbočovača USB.
   • V jednom segmente môžete pracovať s dokumentom, v druhom s tabuľkovým procesorom av ďalšom prezerať e-maily – to všetko súčasne vďaka aplikácii HP Display Assistant. Prispôsobte si pracovný priestor pomocou obrazovkových segmentov s meniteľnou veľkosťou – to všetko prostredníctvom ľahko ovládateľného, centralizovaného rozhrania.
   • Pomocou nového rozšíreného panela nástrojov aplikácie HP Display Assistant získate prehľad o otvorených aplikáciách na všetkých pripojených monitoroch. Chráňte sa proti krádeži pomocou užívateľsky nastaviteľného kódu PIN, ktorý deaktivuje monitor, ak dôjde k jeho neoprávnenému odpojeniu od počítača.

   Urobte si pohodlie v prevedení HP s maximálnou nastaviteľnosťou

   • Nájdite si najpohodlnejšiu pozíciu, aby ste mali dostatok energie po celý deň. Môžete prispôsobiť nastavenie náklonu, výšky, natočenia a otočenia okolo osi – maximálne možnosti nastavenia pri podnikových monitoroch HP – a nájsť si svoje miestečko.

   Majte pod kontrolou váš vplyv na životné prostredie

   • Znížte spotrebu energie a pomôžte znížiť vaše náklady pomocou premysleného energeticky efektívneho prevedenia, ktoré spĺňa certifikácie ENERGY STAR, EPEAT Gold a TCO.
   • Pomôžte znížiť svoj dopad na životné prostredie s monitorom majúcim LED podsvietenie displeja bez obsahu ortuti, nízky obsah halogénov a sklo displeja bez obsahu arzénu.

    

   Parametre a špecifikácie

   Displej 
   27" LCD IPS FHD s rozlíšením 1920 x 1080 
   Rozhranie 
   DisplayPort, DVI, VGA, 2xUSB 2.0 
   Farba 
   čierna 
   Rozmery
   642 × 532 × 278 (mm)
   Hmotnosť
   7.7 kg

   Monitor 27" LCD HP EliteDisplay E271i Black je zaradený tiež v týchto kategóriách: