Lenovo ThinkPad L440

107x

Notebook Lenovo ThinkPad L440 - Intel Pentium 3550M 2.3 GHz, 4 GB, 500 GB HDD, Intel HD Graphics, 14 " 1366 x 768 px, Windows 7 Professional

157,74 €Cena s DPH
130,36 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 2 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1153174
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
  Notebook Lenovo ThinkPad L440
  Notebook Lenovo ThinkPad L440 - Fotka 1/6Notebook Lenovo ThinkPad L440 - Fotka 2/6Notebook Lenovo ThinkPad L440 - Fotka 3/6Notebook Lenovo ThinkPad L440 - Fotka 4/6Notebook Lenovo ThinkPad L440 - Fotka 5/6Notebook Lenovo ThinkPad L440 - Fotka 6/6
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  Lenovo ThinkPad L440

   

  DOKONALÝ POMER VÝKONU, LEGENDÁRNY ODOLNOSTI THINKPAD A KLADNÉ CENY

  Tento 14 "vďaka procesorom Intel štvrtej generácie, možnosťou diskrétnej grafickej karty NVIDIA, rade funkcií pre zabezpečenie dát a legendárny spoľahlivosti modelov ThinkPad poskytuje ideálny pomer cena / výkon.

  Vylepšený dizajn

  Modely ThinkPad pre rok 2013-2014 obsahujú kvalitné dizajnové zmeny, ktoré sa zameriavajú na reálne skúsenosti viac ako 900 užívateľov z 9 krajín sveta. Vďaka vylepšenému dizajnu LCD panela a menšie vnútorné anténe bolo možné zmenšiť okraj displeja, ktorý je v skutočnosti o 20% užší ako okraje predchádzajúcich generácií. Napriek tomu poskytujú modely ThinkPad legendárna spoľahlivosť a spĺňajú alebo prekračujú prísne normy armádnych špecifikácií. Tieto notebooky možno navyše položiť na plocho v uhle 180 stupňov, vďaka čomu získate lepšiu flexibilitu používania.

  Funkcie zabezpečenia a možnosti správy

  Intel vPro, Computrace, šifrované jednotky pevných diskov, uzamykanie portov v systéme BIOS, modul Trusted Platform Module a ďalšie technológie zaisťujú bezpečnosť a jednoduchú správu dát dôležitých pre váš biznis.

  Lenovo ThinkPad L440

  Armádne testovanie MIL-SPEC

  Robustnosť, spoľahlivosť a kvalita spracovania výrobkov ThinkPad bola overená vykonaním ôsmich testov na odolnosť proti vysokému tlaku, vlhkosti, vibráciám, vysokej teplote, náhlym teplotným zmenám, nízkemu tlaku, nízkej teplote a prachu.

  Špičková ergonomická klávesnica

  Plnohodnotná legendárny ergonomická klávesnica ThinkPad odolná proti poliatiu je preslávená vynikajúcim komfortom pri písaní a polohovacím zariadením TrackPoint. Klávesnica ponúka nové multimediálne tlačidlá, zamykanie funkcií a rýchly prístup k aplikáciám. Väčšie, hladký trackpad s integrovanou funkciou 5-bodového kliknutie je možné individuálne nakonfigurovať v Nastavenia.

  Dlhá výdrž batérie

  Pracujte dlhú dobu bez dobíjania so štandardnou 6-článkovou 56 Wh batériou (záleží na konfigurácii a záťaži). Nezáleží na tom, či ste na cestách alebo si jednoducho užívate voľný čas.

  Lenovo ThinkPad L440

  Displej s vysokým rozlíšením

  Vychutnajte si grafiku na oslňujúcim displeji s vysokým rozlíšením. V prípade modelu L440 máte na výber medzi 14-palcovým displejom s antireflexnou vrstvou v rozlíšením HD (1366x768) alebo HD + (1600x900) - podľa konfigurácie.

  Špeciálny pánty a systém Active Protection System

  Nové tenšie a pevnejšie notebooky ThinkPad obsahujú uzatvárací mechanizmus s čistým a moderným dizajnom, ktorý sa ľahko otvára. Napätie v pántoch udržuje kryt v prípade neočakávaných pádov uzavretý. Systém Active Protection System (APS), ktorý funguje s tradičnými magnetickými pevnými diskami, rozpozná, keď notebook padá a reaguje zastavením disku, aby ochránil vaše dáta.

  Integrovaná webová kamera 720p HD a duálne mikrofóny potláčajúce hluk okolitého prostredia

  720p HD webkamera s vysokou citlivosťou pri nízkom osvetlení, širokými pozorovacími uhlami, funkciou sledovania tváre a dvojicou mikrofónov s redukciou šumu umožňuje ľahko vykonávať súkromné aj konferenčné hovory cez VoIP. Praktické multimediálne klávesy ponúka naviac jednoduchý a rýchly prístup k ovládaniu mikrofónu, reproduktora a kamery.

  Lenovo ThinkPad L440

  Reproduktory Dolby s technológiou Advanced Audio

  Táto sada zvukových technológií umožňuje vstavaným stereo reproduktorom vášho notebooku ThinkPad poskytovať krištáľovo čistý priestorový zvuk. Pomocou tejto technológie možno dosiahnuť lepšiu kvalitu hovorov cez VoIP aplikácie, vyšší hlasitosti zvuku bez skreslenia a väčšie čistoty dialógov pri sledovaní filmov.

  Rýchly prenos dát

  USB 3.0 ponúka až 10x väčšiu prenosovú rýchlosť a umožňuje tak bleskové kopírovaní veľkých multimediálnych súborov a bezproblémové pripojenie periférnych audio a video zariadení. Navyše je spätne kompatibilný so zariadeniami podporujúcimi rozhranie USB 2.0

  Najekologickejšie ThinkPad na trhu

  Rad ThinkPad L i naďalej šetrí energiu. S mnohými ekologickými certifikáciami, ako napríklad EPEAT Gold, ENERGY STAR, Certifikáciou udržateľných produktov üle Gold, až 10% recyklovaného obsahu a nízkym obsahom halogénov je model L440 prospešným pre planétu aj pre váš rozpočet.

  Lenovo ThinkPad L440

  Ochrana za výhodnú cenu

  Zaistite si bezstarostné používanie vášho notebooku L440 s ochranou proti náhodnému poškodeniu, ktorá vám bude v prípade náhodného poškodenia spôsobeného pádom alebo poliatím v bežných pracovných podmienkach kryť chrbát.

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Pentium 3550M 2.3 GHz Haswell 
  Operačná pamäť 
  4 GB DDR3 
  Pevný disk 
  500 GB HDD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 
  Displej 
  14" LCD HD s rozlíšením 1366 x 768 - matný 
  Operačný systém 
  Windows 7 Professional 
  Rozhranie 
  3xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, VGA, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka kariet 
  Farba 
  čierna 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  344 × 34 × 239 (mm)
  Hmotnosť
  2.3 kg