Lenovo ThinkPad L440

94x

Notebook Lenovo ThinkPad L440 - Intel Pentium 3550M 2.3 GHz, 4 GB, 500 GB HDD, Intel HD Graphics, Windows 7 Professional

195,14 €
179,55 €Cena s DPH
148,38 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1153174
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • B-kategória
  • - 15 €
Notebook Lenovo ThinkPad L440
Notebook Lenovo ThinkPad L440 - Fotka 1/6Notebook Lenovo ThinkPad L440 - Fotka 2/6Notebook Lenovo ThinkPad L440 - Fotka 3/6Notebook Lenovo ThinkPad L440 - Fotka 4/6Notebook Lenovo ThinkPad L440 - Fotka 5/6Notebook Lenovo ThinkPad L440 - Fotka 6/6
Fotografia má ilustratívny charakter.

Lenovo ThinkPad L440

 

DOKONALÝ POMER VÝKONU, LEGENDÁRNY ODOLNOSTI THINKPAD A KLADNÉ CENY

Tento 14 "vďaka procesorom Intel štvrtej generácie, možnosťou diskrétnej grafickej karty NVIDIA, rade funkcií pre zabezpečenie dát a legendárny spoľahlivosti modelov ThinkPad poskytuje ideálny pomer cena / výkon.

Vylepšený dizajn

Modely ThinkPad pre rok 2013-2014 obsahujú kvalitné dizajnové zmeny, ktoré sa zameriavajú na reálne skúsenosti viac ako 900 užívateľov z 9 krajín sveta. Vďaka vylepšenému dizajnu LCD panela a menšie vnútorné anténe bolo možné zmenšiť okraj displeja, ktorý je v skutočnosti o 20% užší ako okraje predchádzajúcich generácií. Napriek tomu poskytujú modely ThinkPad legendárna spoľahlivosť a spĺňajú alebo prekračujú prísne normy armádnych špecifikácií. Tieto notebooky možno navyše položiť na plocho v uhle 180 stupňov, vďaka čomu získate lepšiu flexibilitu používania.

Funkcie zabezpečenia a možnosti správy

Intel vPro, Computrace, šifrované jednotky pevných diskov, uzamykanie portov v systéme BIOS, modul Trusted Platform Module a ďalšie technológie zaisťujú bezpečnosť a jednoduchú správu dát dôležitých pre váš biznis.

Lenovo ThinkPad L440

Armádne testovanie MIL-SPEC

Robustnosť, spoľahlivosť a kvalita spracovania výrobkov ThinkPad bola overená vykonaním ôsmich testov na odolnosť proti vysokému tlaku, vlhkosti, vibráciám, vysokej teplote, náhlym teplotným zmenám, nízkemu tlaku, nízkej teplote a prachu.

Špičková ergonomická klávesnica

Plnohodnotná legendárny ergonomická klávesnica ThinkPad odolná proti poliatiu je preslávená vynikajúcim komfortom pri písaní a polohovacím zariadením TrackPoint. Klávesnica ponúka nové multimediálne tlačidlá, zamykanie funkcií a rýchly prístup k aplikáciám. Väčšie, hladký trackpad s integrovanou funkciou 5-bodového kliknutie je možné individuálne nakonfigurovať v Nastavenia.

Dlhá výdrž batérie

Pracujte dlhú dobu bez dobíjania so štandardnou 6-článkovou 56 Wh batériou (záleží na konfigurácii a záťaži). Nezáleží na tom, či ste na cestách alebo si jednoducho užívate voľný čas.

Lenovo ThinkPad L440

Displej s vysokým rozlíšením

Vychutnajte si grafiku na oslňujúcim displeji s vysokým rozlíšením. V prípade modelu L440 máte na výber medzi 14-palcovým displejom s antireflexnou vrstvou v rozlíšením HD (1366x768) alebo HD + (1600x900) - podľa konfigurácie.

Špeciálny pánty a systém Active Protection System

Nové tenšie a pevnejšie notebooky ThinkPad obsahujú uzatvárací mechanizmus s čistým a moderným dizajnom, ktorý sa ľahko otvára. Napätie v pántoch udržuje kryt v prípade neočakávaných pádov uzavretý. Systém Active Protection System (APS), ktorý funguje s tradičnými magnetickými pevnými diskami, rozpozná, keď notebook padá a reaguje zastavením disku, aby ochránil vaše dáta.

Integrovaná webová kamera 720p HD a duálne mikrofóny potláčajúce hluk okolitého prostredia

720p HD webkamera s vysokou citlivosťou pri nízkom osvetlení, širokými pozorovacími uhlami, funkciou sledovania tváre a dvojicou mikrofónov s redukciou šumu umožňuje ľahko vykonávať súkromné aj konferenčné hovory cez VoIP. Praktické multimediálne klávesy ponúka naviac jednoduchý a rýchly prístup k ovládaniu mikrofónu, reproduktora a kamery.

Lenovo ThinkPad L440

Reproduktory Dolby s technológiou Advanced Audio

Táto sada zvukových technológií umožňuje vstavaným stereo reproduktorom vášho notebooku ThinkPad poskytovať krištáľovo čistý priestorový zvuk. Pomocou tejto technológie možno dosiahnuť lepšiu kvalitu hovorov cez VoIP aplikácie, vyšší hlasitosti zvuku bez skreslenia a väčšie čistoty dialógov pri sledovaní filmov.

Rýchly prenos dát

USB 3.0 ponúka až 10x väčšiu prenosovú rýchlosť a umožňuje tak bleskové kopírovaní veľkých multimediálnych súborov a bezproblémové pripojenie periférnych audio a video zariadení. Navyše je spätne kompatibilný so zariadeniami podporujúcimi rozhranie USB 2.0

Najekologickejšie ThinkPad na trhu

Rad ThinkPad L i naďalej šetrí energiu. S mnohými ekologickými certifikáciami, ako napríklad EPEAT Gold, ENERGY STAR, Certifikáciou udržateľných produktov üle Gold, až 10% recyklovaného obsahu a nízkym obsahom halogénov je model L440 prospešným pre planétu aj pre váš rozpočet.

Lenovo ThinkPad L440

Ochrana za výhodnú cenu

Zaistite si bezstarostné používanie vášho notebooku L440 s ochranou proti náhodnému poškodeniu, ktorá vám bude v prípade náhodného poškodenia spôsobeného pádom alebo poliatím v bežných pracovných podmienkach kryť chrbát.

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Pentium 3550M 2.3 GHz Haswell 
Operačná pamäť 
4 GB DDR3 
Pevný disk 
500 GB HDD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 
Displej 
14" LCD HD s rozlišením 1 366 x 768 - matný 
Operačný systém 
Windows 7 Professional 
Rozhranie 
3xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, VGA, LAN 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čítačka kariet 
Farba 
čierna 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia