Connect IT čtečka paměťových karet ULTRA SLIM

9x

Connect IT čtečka paměťových karet ULTRA SLIM - Kompaktný externý čítačka kariet s podporu pre formáty MS, MS PRO Duo, SD, microSD a miniSD; USB 2.0 rozhranie, zásuvný USB konektor do tela prístroja.

4,89 €Cena s DPH
4,04 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 2 ks
Praha skladom > 3 ks
Značka:Connect IT
Kód:1149586
Typ:nový tovar
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
    Connect IT čtečka paměťových karet ULTRA SLIM
    Connect IT čtečka paměťových karet ULTRA SLIM - Fotka 1/1
   Fotografia má ilustratívny charakter.

   Connect IT čtečka paměťových karet ULTRA SLIM

   Kvalitná externá čítačka CI-56 od spoločnosti CONNECT IT je ideálna pre prenos dát z rôznych druhov pamäťových kariet. Jej prednosťou je kompaktná veľkosť, ktorá si nezadá s USB flash disky. Vďaka rozhraniu USB 2.0 ponúka maximálne prenosové rýchlosti až 480 Mb / s.

   CONNECT IT CI-56 predstavuje čítačku kariet, ktorá sa perfektne hodí k prenosným zariadeniam. Táto čítačka podporuje nasledujúce formáty pamäťových kariet MS, MS PRO Duo, SD, microSD, miniSD.

   Connect IT čtečka paměťových karet ULTRA SLIM

   Čítačka kariet je napájaná pomocou USB konektora, takže nepotrebujete žiadne ďalšie externé napájanie. USB konektor je možné ľahko umiestniť do tela prístroja na spodnej strane výrobku. Upevnenie USB konektora sa stará o jeho ochranu a zároveň je možné ľahšie čítačku prenášať. Produkt je dodávaný v elegantnom čiernom farebnom prevedení.

   Inštalácia je jednoduchá, stačí tento výrobok pripojiť do USB portu na počítačoch, alebo notebookoch s operačným systémom Windows 98/2000 / XP / Vista / 7/10, Mac 8.6 a vyššie, alebo Linux 2.4 a vyššie.


   Tovar Connect IT čtečka paměťových karet ULTRA SLIM je zaradený tiež v týchto kategóriách: