Connect IT Combo bezdrátová klávesnice a myš černá

35x

Connect IT Combo bezdrátová klávesnice a myš černá - Bezdrôtová sada klávesnice a myši, bezdrôtová optická myš s piatimi tlačidlami a nastaviteľným rozlíšením 800/1200/1600 dpi; klávesnica s 10 multimediálnymi klávesmi

25,53 €Cena s DPH
21,1 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc skladom 2 ks
Ostrava skladom 2 ks
Praha skladom 2 ks
Značka:Connect IT
Kód:1149564
Typ:nový tovar
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
    Connect IT Combo bezdrátová klávesnice a myš černá
    Connect IT Combo bezdrátová klávesnice a myš černá - Fotka 1/6 Connect IT Combo bezdrátová klávesnice a myš černá - Fotka 2/6 Connect IT Combo bezdrátová klávesnice a myš černá - Fotka 3/6 Connect IT Combo bezdrátová klávesnice a myš černá - Fotka 4/6 Connect IT Combo bezdrátová klávesnice a myš černá - Fotka 5/6 Connect IT Combo bezdrátová klávesnice a myš černá - Fotka 6/6
   Fotografia má ilustratívny charakter.

   Connect IT Combo bezdrátová klávesnice a myš černá

   Bezdrôtová sada CONNECT CI-185

   CONNECT IT je výrobcom periférií, ktorého si užívatelia cenia predovšetkým vďaka dobrému pomeru ceny a výkonu. Bezdrôtová sada CONNECT CI-185 poskytuje rýchle a presné snímanie pohybu a ponúka solídny užívateľský komfort. Klávesnica dokáže ponúknuť veľkú väčšinu ovládacích prvkov pre prístup jedným dotykom k hudbe, videu a e-mailu atď., Zatiaľ čo 5-tlačidlová myš umožní rýchle pohyby po stránkach a systému.

   Klasické rozvrhnutie kláves

   Profil tejto klávesnice bol zvolený tenšie ako zvyčajne a poskytuje štandardné rozvrhnutie tlačidiel, aby udržiaval ruky v neutrálnej polohe. Klávesy sú príjemné na dotyk a zaisťujú pohodlie pri práci. Navyše je k dispozícii 10 multimediálnych kláves.

   Connect IT Combo bezdrátová klávesnice a myš černá

   Ide to aj bezdrôtovo

   Sada je vybavená bezdrôtovou technológiou s jednoduchou inštaláciou. Poskytuje rýchle a spoľahlivé bezdrôtové spojenie 2,4 GHz s vysokým dosahom až 10 metrov. Môžete treba sedieť na gauči a ovládať svoj multimediálny počítač umiestnený pri televízii.

   optická myš

   Súčasťou setu je aj bezdrôtová optická myš s piatimi tlačidlami a nastaviteľným rozlíšením 800/1200/1600 dpi. Bezdrôtová myš je navrhnutá ako pre pohodlie, tak pre jednoduché nosenie, takže ju môžete používať aj u svojej zostavy doma alebo u svojho notebooku na cestách.

   Connect IT Combo bezdrátová klávesnice a myš černá

   Parametre a špecifikácie

   Farba 
   čierna 
   Určenie 
   multimediálne 
   Senzory 
   Optický 
   Pripojenie 
   Bezdrôtové 

   Tovar Connect IT Combo bezdrátová klávesnice a myš černá je zaradený tiež v týchto kategóriách: