HP Compaq 8200 Elite SFF

49x

Počítač HP Compaq 8200 Elite SFF - Intel Core i3 2100 3.1 GHz, 4 GB, 500 GB HDD, DVD-RW, Intel HD Graphics 2000, Windows 7 Professional

92,17 €Cena s DPH
76,17 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha skladom 1 ks
Značka:HP
Kód:1148769
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • posledný kus
  Počítač HP Compaq 8200 Elite SFF
  Počítač HP Compaq 8200 Elite SFF - Fotka 1/6Počítač HP Compaq 8200 Elite SFF - Fotka 2/6Počítač HP Compaq 8200 Elite SFF - Fotka 3/6Počítač HP Compaq 8200 Elite SFF - Fotka 4/6Počítač HP Compaq 8200 Elite SFF - Fotka 5/6Počítač HP Compaq 8200 Elite SFF - Fotka 6/6
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  HP Compaq 8200 Elite SFF


  Kvalitný repasovaný PC HP Compaq Elite 8200

  Počítače radu HP Compaq Elite 8200 sú spojením najnovšie počítačové technológie s dizajnom HP a špecifické programy a službami určenými pre firmy, vrátane stabilných a dlhých životných cyklov a riešení zabezpečenia a vzdialenej správy. Výsledkom je naša zatiaľ najvýkonnejší rad firemných počítačov.

  HP Compaq 8200 Elite SFF

  Špičková počítačová technológia pre firemný sektor

  • Vďaka najnovším inováciám v kombinácii s technickou dokonalosťou produktov HP a vylepšeným systém BIOS sú počítače radu HP Compaq Elite 8200 tou správnou voľbou pre vaše podnikanie dnes iv budúcnosti.
  • Sú vybavené procesormi Intel Core vPro druhej generácie a ponúka hardvérové riešenia pre vzdialenú správu, ktoré umožňujú dosiahnuť stabilné, bezpečné a spoľahlivé IT infraštruktúry.
  • Zostavte si svoj počítač s dátovými diskami a zariadeniami štandardnými v odbore, vrátane čítačky pamäťových kariet až pre 22 formátov. Počítače pre svoju firmu môžete vybaviť tiež samostatnou grafickou kartou či adaptérom pre prácu s bezdrôtovými sieťami.
  • Počítače sú dodávané so softvérom HP ProtectTools Security Suite, ktorý pomáha zaistiť ochranu počítača a zaisťuje, aby počítač nebol ľahkým terčom zlomyseľných používateľov. HP ProtectTools je flexibilné riešenie, ktoré vám umožnia implementovať iba moduly, ktoré spĺňajú vaše bezpečnostné požiadavky.

  Efektívne počítačové technológie šetrné k životnému prostrediu

  • Spoločnosť HP navrhla tento produkt s materiálmi bez brómovaných spomaľovačov horenia (BFR) a polyvinylchloridu (PVC), takže jeho obstaranie je ekologicky zodpovedným krokom.
  • S modelmi ENERGY STAR certifikovanými ako EPEAT Gold dokážete znížiť vplyv na životné prostredie a pomôžete znížiť prevádzkové náklady.
  • Nastavenie napájania počítača možno ľahko optimalizovať pomocou exkluzívnej aplikácie HP Power Assistant. Vďaka počítačom radu HP Elite získate kontrolu nad možnosťami efektívnej spotreby energie.

  HP Compaq 8200 Elite SFF

  Stabilné a praktický dizajn

  • Počítače radu HP Elite sa dodávajú v takom prevedení, aby zaberali čo najmenej pracovného priestoru a zároveň spĺňali požiadavky na výkon.
  • Pre potreby firiem sme z dôvodu praktickosti umiestnili konektory pre zvukový vstup a výstup a tiež porty USB na predný panel. Podľa potreby možno pripojiť dva externé monitory do konektorov VGA a DisplayPort, vďaka čomu budete môcť pracovať produktívnejšie.
  • Ak budete počítačovú infraštruktúru nasadzovať v priebehu dlhšieho časového obdobia, je dobré vedieť, že budete schopní využiť rovnaké skrine aj pri upgradoch počítačovej infraštruktúry. Môžete počítať minimálne s 15-mesačná dostupnosťou radu HP Compaq Elite 8200.
  • Pre počítače je zabezpečovaná podpora pomocou služieb HP Services zahŕňajúci štandardnej záruky zamerané na firemné použitie. So štandardnou obmedzenou zárukou HP získate rýchlu a flexibilnú podporu pre včasné riešenie problémov vrátane servisu u zákazníka.

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i3 2100 3.1 GHz Sandy Bridge 
  Operačná pamäť 
  4 GB DDR3 
  Pevný disk 
  500 GB HDD 
  Optická mechanika 
  DVD-RW 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 2000 
  Operačný systém 
  Windows 7 Professional 
  Rozhranie 
  10xUSB 2.0, DisplayPort, VGA, LAN 
  Výbava 
  bez výbavy 
  Veľkosť 
  Desktop 
  Rozmery
  100 × 338 × 379 (mm)
  Hmotnosť
  7.8 kg