Apple Watch Sport 38mm 1st Gen. Silver - S/M

Chytré hodinky Apple watch skvěle doplní váš iPhone a bude vaší prodlouženou rukou. Velikost náramku S/M.

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Apple
Kód:1147999
Typ:repasované
Jakost:B
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   Apple Watch v sebe združujú monitor fyzickej aktivity a sledovanie zdravia nositeľa s iOS a ďalšími produktmi a službami spoločnosti Apple. Hodinky využívajú vlastný systém watchOS, vďaka tomu je možné do nich inštalovať aplikácie z App Store. Pôvodná generácia prístroja bola k dispozícii v štyroch variantoch: Apple Watch Šport, Apple Watch, Apple Watch Hermès a Apple Watch Edition; dostupné v hliníkovom, oceľovom alebo zlatom (len u Apple Watch Edition) prevedení.

   Apple Watch spolieha na bezdrôtovo pripojený iPhone, aby mohol vykonávať mnoho svojich východiskových funkcií, ako je volanie, čítanie a písanie textových správ, zobrazovanie notifikácií, používanie Siri alebo počúvanie hudby. Je kompatibilný s modelmi iPhone 5 alebo novšími, so systémom iOS 8.2 alebo novším, pomocou Wi-Fi alebo Bluetooth.

   funkcia
   S Apple Watch je možné telefonovať, prijímať alebo posielať SMS správy, podporuje nový systém bezkontaktného platenia Apple Pay. Môžu sledovať vašu fyzickú aktivitu, spúšťať aplikácie tretích strán alebo používať handoff - funkciu pre dokončenie práce aj napriek striedanie zariadenie. Môžu tiež slúžiť ako diaľkový ovládač pre Apple TV, hľadáčik pre kameru na iPhonu, navigovať s mapovou aplikáciou, možno do nich ukladať zľavové a klubové karty. V Apple Watch je tiež Siri - osobné asistentka. Apple u hodiniek používa technológiu "force touch", vďaka ktorej nositeľ vie, ako silno sa dotkol displeja.

   Ak batéria hodiniek klesne pod 1%, aktivuje sa špeciálny režim v ktorom užívateľ môže sledovať čas ďalších 72 hodín. Hodinky prejdú do štandardného režimu po nabití. Tento režim sa dá vynútiť aj užívateľom použitím Battery glance.

   Obchod s aplikáciami App store nie je, na rozdiel od ostatných zariadení, umiestnený priamo v hodinkách, ale na bezdrôtovo pripojenom iPhone. Užívateľ musí mať nainštalovanú aplikáciu Apple Watch v iPhonu a tieto zariadenia musia byť spárované. Obchod potom funguje obdobe ako na ostatných zariadeniach Apple, po kliknutí a potvrdení sa obsah hneď začne sťahovať do hodiniek. Väčšina aplikácií sú zjednodušenou verziou mobilné alebo PC verzie.

   watchOS
   Apple Watch používajú ako operačný systém watchOS, ktorý vychádza z iOS. Je založený na domovskej obrazovke (tzv. Watch Face), kde sa zobrazuje čas (+ užívateľsky meniteľné watch Complications), odkiaľ sa stlačením Digital Crown prepne do hlavnej ponuky s guľatými ikonami aplikácií. Systém sa dá ovládať cez viac dotykový displej alebo cez korunku Digital Crown a druhé tlačidlo. Systém prenáša SMS, emaily a telefónne hovory z pripojeného iPhonu do hodiniek.

   Výška: 38,0 mm
   Šírka: 30.7 mm
   Hrúbka: 10,4 mm
   Puzdro: 40 g

   Vlastnosti Apple Watch

   • zafírový krištáľ
   • Retina displej s technológiou Force Touch
   • Keramická zadná strana
   • Digital Crown
   • Snímač tepovej frekvencie, akcelerometer a gyroskop
   • Snímač okolitého osvetlenia
   • Reproduktor a mikrofón
   • Wi-Fi (802.11b / g / nv pásme 2,4 GHz)
   • Bluetooth 4.0
   • Výdrž batérie až 18 hodín (podľa stavu batérie a použitie)
   • vodeodolné
   • watchOS 4

   Obsah balenia:

   • Apple Watch
   • Magnetický nabíjací kábel (2 m)
   • Remienok veľkosti S / M

   Parametry a specifikace

   Barva 
   stříbrná 
   Provedení 
   hodinky 
   Materiál 
   Hliník 
   B-kategorie
   může obsahovat drobné kosmetické nedostatky nebo částečné funkční omezení
   Barva
   Barva:stříbrná
   Provedení
   Provedení:hodinky
   Materiál
   Materiál:Hliník
   Apple Watch Sport 38mm 1st Gen. Silver - S/M - Fotka 1/1