Samsung Galaxy S9 64GB Lilac Purple

15x

Mobilný telefón Samsung Galaxy S9 64GB Lilac Purple - Samsung Exynos 9810 2.7 GHz, 4 GB, 64 GB, 5.8 palců, 2960 x 1440 px, Dotykový, Google Android 10, 1xUSB, 163 g, 3000 mAh

327,1 €Cena s DPH
270,33 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrální sklad do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava skladem 1 ks
Praha do 2 pracovních dnů
Značka:Samsung
Kód:1144142
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 měsíců
 • B-kategória
 • doprava zadarmo
  Mobilný telefón Samsung Galaxy S9 64GB Lilac Purple
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Samsung Galaxy S9 64GB Lilac Purple

  Ďalší krok v evolúcii fotoaparátov

  Fotoaparát zachytí krásne fotografie plné živých farieb bez ohľadu na svetelné podmienky v okolí. Aj ten najrýchlejší pohyb zaznamená bez rozmazania. Vďaka variabilný clone automaticky zvolí jednu z dvoch hodnôt svetelnosti, ktorá vyhovuje množstvo svetla v okolí. Možnosť manuálneho nastavenia vám však samozrejme zostáva. Bez ohľadu na vami zvolený spôsob fotografovania sa na princípe nič nemení. Za slnečného dňa zaobstaráte perfektné snímky so zúženou clonou, v tme sa clona naopak rozšíri a vďaka hodnote svetelnosti f / 1.5 a citlivému 12 Mpx snímaču získate ostré a jasné fotografie.

  Samsung Galaxy S9 64GB Lilac Purple

  Spomalí čas, znásobí zábavu

  Spomalené zábery s rýchlosťou 240 snímok za sekundu sú dnes štandardom, Samsung Galaxy S9 však ide oveľa ďalej. V super spomalenom režime zaobstaráte pri natáčaní videa až 20 segmentov v 960 snímkach za sekundu. Nemusíte však spoliehať na manuálnu zachytenie spomalených scén. Galaxy S9 vie super spomalený režim aktivovať aj automaticky prostredníctvom senzoru pohybu. Jednoducho ho zapnite a telefón sám spustí nahrávanie videa v okamihu, keď pred fotoaparátom detekuje rýchlu akciu. Pri akomkoľvek spôsobe natáčanie videa s Galaxy S9 potom platí jednoduchá rovnica - čím zpomalenější, tým zábavnejšie.

  Samsung Galaxy S9 64GB Lilac Purple

  Váš avatar v rozšírenej realite

  Vytvorte si svoje virtuálne dvojča. Využite 8 Mpx predný fotoaparát Galaxy S9 presne tak, ako by ste chceli zaobstarať veselé selfie. Len tentoraz pridajte krok s vytvorením animovaného avataru - a vaše 3D alter ego je na svete. O tom, či bude vašej vernou kópiou, alebo či svoj vzhľad přikrášlíte, rozhodujete len vy sami. Rovnako tak si zvolíte spôsob použitia. Nechajte 3D dvojča nasledovať svoje pohyby a zachyťte vlastné emócie alebo si z neho vytvorte sadu vlastných emoji pre použitie v rôznych komunikátoroch. So svojimi blízkymi budete pomocou Galaxy S9 teraz komunikovať oveľa zábavnejším spôsobom.

  Samsung Galaxy S9 64GB Lilac Purple

  Stereo reproduktory pre jedinečnú atmosféru

  Objavte novú dimenziu zvuku chytrých telefónov. Stereo reproduktory smartphonu Samsung Galaxy S9 v kombinácii s technológiou Dolby Atmos poskytujú vyššiu úroveň zážitku z počúvania, než na akú ste boli u iných mobilných zariadení zvyknutí. Bohatšieho podanie tónov dosahujú vďaka kalibrácii, na ktoré sa podieľali audio experti zo spoločnosti AKG. Môžete počúvať obľúbené skladby vo vysokej kvalite až 1,4 krát hlasnejšie, než to bolo možné u predchádzajúcich telefónov radu Galaxy. Technológia priestorového zvuku Dolby Atmos premení sledovanie filmov na pohlcujúci zážitok porovnateľný s moderným audiosystémom.

  Samsung Galaxy S9 64GB Lilac Purple

  Preklad jediným pohľadom

  Galaxy S9 sa stane vaším praktickým spoločníkom pri poznávaní sveta. Jeho jedinečný fotoaparát totiž v sebe obsahuje aj chytrého asistenta menom Bixby. Cudzojazyčná menu v reštaurácii alebo nič nehovoriace cedule pri ceste vás s Bixby už nijako nezaskočí. Stačí totiž spustiť fotoaparát a dostať text v cudzej reči do záberu. Bixby ho v reálnom čase preloží do vami zvoleného jazyka. Takže sa zaobídete bez inštalácie prekladačov alebo vyhľadávanie v online slovníkoch. A nemusíte ani jazdiť za hranice, pretože rovnako spoľahlivo vám Bixby pomôže aj s prekladom kancelárskych dokumentov.

  Samsung Galaxy S9 64GB Lilac Purple

  Inteligentné identifikácia užívateľa

  Samsung Galaxy S9 je vybavený systémom identifikácie vašej tváre, pri odomykaní telefónu sa však iba na neho nespolieha. Inteligentne ho dopĺňa skenerom očnej dúhovky. Kombinované prvky oboch systémov potom volí podľa okolitého prostredia a osvetlenie tak, aby bola aktivácia vášho smartphonu nielen spoľahlivá, ale aj okamžitá a bezpečná. Okrem svojej dúhovky a tváre môžete samozrejme využiť aj ďalšie spôsoby odomknutie telefónu. Vedľa čítačky odtlačkov, ktorá je vďaka novému umiestnenie na zadnej strane telefónu vždy na dosah vašich prstov, máte k dispozícii napríklad klasický kód PIN, heslo alebo odomykanie pomocou nakresleného znaku.

  Samsung Galaxy S9 64GB Lilac Purple

  Člen rozsiahle rodiny

  Chytrý telefón Galaxy S9 je najnovším prírastkom do rodiny inovatívnych produktov spoločnosti Samsung. Pokročilé technológie použité pri jeho vývoji sa teda neobmedzujú iba na jeho samostatný výkon, ale umožňujú aj jednoduchú spoluprácu s ďalšími zariadeniami. Pomocou konta Samsung získate možnosť rýchlej synchronizácie obsahu naprieč rôznymi prístrojmi. Nezáleží, čo na displeji svojho smartphonu sledujete alebo na čom pracujete. Vďaka bezproblémové konektivite a spoluprácu produktov Samsung si rovnaký obsah zobrazíte napríklad vo svojom tablete alebo na obrazovke televízora.

  Samsung Galaxy S9 64GB Lilac Purple

  Vyššia úroveň vizuálneho zážitku

  Pri konštrukcii Samsung Galaxy S9 bol ničím nerušený užívateľský zážitok absolútnou prioritou. Tento prístup sa zrkadlí nielen v ergonomickom dizajne smartphonu, ale aj v jeho Infinity displeji. Ten zaberá 83,2% prednej strany telefónu a necháva vyniknúť sledovaný vizuálny obsah. Video a fotografie vám zobrazí až v rozlíšení Quad HD + a v rozsiahlom podaní s uhlopriečkou 5,8 palca. Obrazovku dosahujúci až za okraje telefónu naviac doplňujú zmenšenej rámčeky, ktoré napriek svojej minimalistickej konštrukcii skrývajú aj snímač očnej dúhovky.

  Samsung Galaxy S9 64GB Lilac Purple

  Transformácia vo stolný počítač

  Mobilný telefón sa hodí na každodennú prácu vyžadujúce pohotovosť, rýchlosť a možnosť použitia takmer kedykoľvek. Stolné počítače potom poskytujú iné výhody, ako je napríklad rozsiahlejšie pracovná plocha, pohodlnejšie práca s textovými dokumentmi alebo pohodlnejšie úprava fotografií a videí. Vďaka Galaxy S9 a samostatne predávané podložke DEX Pad od spoločnosti Samsung sa tieto výhody spájajú. Stačí telefón položiť na Dex Pad, zapojiť obrazovku a môžete pracovať tak, ako ste zvyknutí z vlastnej kancelárie alebo pracovne.

  Samsung Galaxy S9 64GB Lilac Purple

   

  Obsah balenia:

  • mobilný telefón
  • nabíjací adaptér
  • Nabíjací a dátový kábel 

  Parametry a specifikace

  Procesor 
  Samsung Exynos 9810 2.7 GHz 
  Operační paměť 
  4 GB 
  Vnitřní paměť 
  64 GB
  Displej 
  5.8" LCD WQHD s rozlišením 2960 x 1440 
  Operační systém 
  Android 10 
  Rozhraní 
  1xUSB-C, 1xJack 3.5mm 
  Výbava 
  Blesk, Bluetooth, Čelní webkamera, Fotoaparát, GPS, LTE, 3G, NFC, WiFi 
  Barva 
  fialová 
  Typ SIM 
  nanoSIM 
  Hmotnost 
  163 g
  Typ karty 
  až 256 GB MicroSD/MicroSDHC 
  Rozlišení videa 
  UHD s rozlišením 3 840 x 2 160 px
  Rozlišení fotek 
  12 Mpx
  Baterie 
  Li-Ion 3000 mAh 
  B-kategorie
  může obsahovat drobné kosmetické nedostatky nebo částečné funkční omezení
  Procesor
  Výrobce:Samsung
  Modelová řada:Exynos 9810
  Frekvence:2,7 GHz
  Počet jader:8
  Operační paměť
  Celková kapacita:4 GB
  Vnitřní paměť
  Vnitřní paměť:64 GB
  Displej
  Úhlopříčka:5,8 palců
  Rozlišení:2960 x 1440  px
  Dotykový:Ano
  Operační systém
  Výrobce:Google
  Název:Android 10
  Rozhraní
  USB:1
  Jack 3,5mm:1
  MikroUSB: -
  MicroHDMI: -
  MiniUSB: -
  Výbava
  Blesk:Ano
  Bluetooth:Ano
  Čelní webkamera:Ano
  DualSIM:Ne
  Fotoaparát:Ano
  GPS:Ano
  Klávesnice:Ne
  LTE:Ano
  3G modem:Ano
  NFC:Ano
  Wifi:Ano
  Barva
  Barva:fialová
  Typ SIM
  MiniSIM:Ne
  MicroSIM:Ne
  NanoSIM:Ano
  Hmotnost
  Hmotnost:163 g
  Typ karty
  Maximální velikost karty:256 GB
  micro SD:Ano
  micro SDHC:Ano
  micro SDXC:Ne
  Memory Stick Micro:Ne
  Rozlišení videa
  Rozlišení videa:3840 x 2160  px
  Rozlišení fotek
  Rozlišení fotek:12 Mpx
  Baterie
  Typ:Li-Ion
  Kapacita (mAh):3 000 mAh