Apple iPad Air 16GB WiFi Space Gray

14x

Tablet Apple iPad Air 16GB WiFi Space Gray - Apple A7 1.3 GHz, 1 GB, 16 GB, 9.7 " 2048 x 1536 px, iOS 12.5.5, Čelní webkamera, Wifi

183,49 €Cena s DPH
151,64 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka skladom > 3 ks
Olomouc skladom 2 ks
Ostrava skladom 2 ks
Praha skladom 2 ks
Značka:Apple
Kód:1142963
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
   Tablet Apple iPad Air 16GB WiFi Space Gray
   Tablet Apple iPad Air 16GB WiFi Space Gray - Fotka 1/3Tablet Apple iPad Air 16GB WiFi Space Gray - Fotka 2/3Tablet Apple iPad Air 16GB WiFi Space Gray - Fotka 3/3
   Fotografia má ilustratívny charakter.

   Apple iPad Air 16GB WiFi Space Gray


   Retina displej

   Na Retina displeji iPadu vyzerá všetko rovnako ostro ako v skutočnosti. Text je dokonale vykreslený. Farby sú živé. Na fotkách a videu vynikne každý detail. To všetko vďaka luxusnému rozlíšeniu 2048 x 1548 a použitému IPS panelu , ktorý zaistí možnosť sledovať multidotykový LED displej z takmer akéhokoľvek uhla, a to bez straty kvality obrazu.

   Apple iPad Air 16GB WiFi Space Gray

   Výkonný čip A7

   Architektúra čipu A7 v iPade ponúkne spolu s koprocesorom M7 až dvakrát vyšší výkon ako čip predchádzajúcej generácie a podáva až dvojnásobný grafický výkon bez toho, aby tým trpela výdrž batérie. Aj najnáročnejšie aplikácie alebo hry tak bežia plynule, reagujú okamžite a neskutočne reálne.

   Apple iPad Air 16GB WiFi Space Gray

   Kamery FaceTime a iSight

   iPad Vám ponúkne dvojicu kamier, ktorý Vám poslúži ako na natáčanie videí, fotografovanie tak aj na videohovory. Hlavná zadná kamera pracuje s 5 Mpx fotoaparátom iSight . Prostredie fotoaparátu Vám dovolí bleskovo prepnúť medzi fotením alebo možnosťou nahrávať Full HD videá. Druhá, predná FaceTime HD kamera s 1.2 Mpx poslúži primárne pre Vaše videohovory. Avšak ponúka aj možnosť nahrávať 720p videa alebo fotiť dnes tak obľúbené selfie fotografie.

   Apple iPad Air 16GB WiFi Space Gray

   Neobmedzené možnosti iOS

   iPad Air funguje na prestížnom systéme spoločnosti Apple iOS 12. Ten ponúka prívetivé prostredné a plno užitočných funkcií ako AirDrop , ovládacie centrum alebo dokonalejší multitasking. Samozrejmosťou je podpora App Store , kedy každá z aplikácií pre iPad sú trieda sama o sebe. Sú totiž navrhnuté práve pre iPad. A s aplikáciami prakticky zo všetkých kategórií sa môžete zabaviť pri dochádzaní, vyšperkovať prezentáciu alebo ozvláštniť hodinu v škole. Rovnú na iPade.

   Apple iPad Air 16GB WiFi Space Gray

   Ultrarýchle bezdrôtové pripojenie

   V prístroji je už zabudovaný bezdrôtový WiFi adaptér, ktorým sa až dvakrát rýchlejšie pripojíte k 2,4 GHz aj 5 GHz pracovným alebo domácim bezdrôtovým sieťam.

   Apple iPad Air 16GB WiFi Space Gray

   Úplne dokonalý spôsob pripojenia.

   Súčasťou každého iPadu je úplne nový konektor Lightning . Je o 80 percent menší ako 30-pinový konektor. A jeho čisto digitálna konštrukcia je podstatne odolnejšia. Ďalšia skvelá vlastnosť konektora Lightning: je obojstranný. To znamená, že sa vám už nikdy viac nestane, že by sa vám ho podarilo zle zapojiť.

   Obsah balenia:
   Tablet
   Kompatibilný nabíjací adaptér
   Nabíjací a dátový kábel

    

   Parametre a špecifikácie

   Procesor 
   Apple A7 1.3 GHz 
   Operačná pamäť 
   1 GB 
   Pevný disk 
   16 GB 
   Displej 
   9.7" LCD QXGA s rozlíšením 2048 x 1536 
   Operačný systém 
   iOS 12.5.5 
   Rozhranie 
   Výbava 
   Webkamera, fotoaparát, WiFi, bluetooth 
   Farba 
   šedá 
   Typ karty 
   bez podpory paměťových karet 
   Rozmery
   240 × 169.5 × 7.5 (mm)
   Hmotnosť
   469 g

   Tablet Apple iPad Air 16GB WiFi Space Gray je zaradený tiež v týchto kategóriách: