Apple iPad 4 16GB WiFi Black

22x

Tablet Apple iPad 4 16GB WiFi Black - Apple A6X 1.4 GHz, 1 GB, 16 GB, 9.7 " 2048 x 1536 px, iOS 10.3.4, Čelní webkamera, Wifi

136,25 €Cena s DPH
112,6 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom 2 ks
Ostrava skladom 2 ks
Praha skladom 2 ks
Značka:Apple
Kód:1113325
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
  Tablet Apple iPad 4 16GB WiFi Black
  Tablet Apple iPad 4 16GB WiFi Black - Fotka 1/2Tablet Apple iPad 4 16GB WiFi Black - Fotka 2/2
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  Apple iPad 4 16GB WiFi Black

   

  Oslnivý nový Apple iPad štvrtej generácie

  Hľadáte najvhodnejší mobilný prístroj pre zábavu, prácu alebo len pre skrátenie dlhej chvíle? Veľmi dobrou voľbou môže byť nový tablet od spoločnosti Apple, ktorá je výrobou mobilných prístrojov veľmi známa takmer po celom svete. Štvrtá generácia tabletu má v sebe zabudovaný výkonný procesor, veľmi kvalitný Retina displej dvojicu kamier a prítomné je aj bezdrôtové pripojenie WiFi. Uvedené komponenty spolu veľmi efektívne spolupracujú a umožní Vám prežiť naozaj nezabudnuteľné okamihy, alebo pracovať efektívnejšie, než by ste mysleli.

  Apple iPad 4 16GB WiFi Black

  Všetko uvidíte novými očami s Retina displejom

  Všetka činnosť sa vykonáva pomocou dotykového displeja, a preto si dala spoločnosť Apple pri výrobe tohto modelu obzvlášť záležať. Použitý Retina displej má klasickú uhlopriečku 9,7palců ale čo je najdôležitejšie je obrovské rozlíšenie 2048 x 1548 bodov, ktoré vytvoria kvalitný obraz bez viditeľných pixlov. Pixely sú pri sebe tak blízko, že je normálny ľudský zrak od seba neodlíši a vďaka tomu sú obrázky, texty i hry veľmi ostré a plné detailov. Použitý bol IPS panel podsvietený LED technológiou, vďaka tomu bude možné sledovať displej aj z väčšieho uhla bez veľkej straty farieb a farby budú veľmi živé aj verné originálu. Displej je vybavený oleofóbny povrchovou úpravou aby používateľ na ňom nenechával ľahko odtlačky prstov.


  Apple iPad 4 16GB WiFi Black

  Dvojnásobne rýchlejší procesor a grafická karta

  Oproti tabletu iPad tretej generácie bol u tohto modelu použitý zatiaľ najvýkonnejšie mobilné čip A6X, ktorý podáva až dvakrát vyššia procesorový aj grafický výkon ako jeho predchodca s označením A5X. Vysoká rýchlosť čipu spôsobuje, že sa aplikácia spúšťajú, reagujú aj beží rýchlejšie, než tomu bolo u predchádzajúcich modelov. Výkon ocenia aj herné nadšenci hrajúci aj náročné hry plynule a veľmi reálne.

  Apple iPad 4 16GB WiFi Black

  Aplikácia pre všetkých a pre všetko

  Hneď po rozbalení prístroja v ňom nájdete veľké množstvo aplikácií, ktoré môžete využiť napríklad pre natáčanie vo FullHD rozlíšení, prezerať videá na internete a sledovať filmy, čítať knihy alebo časopisy, alebo si vybaviť emaily. Ak by ste nenašli program pre Vašu prácu alebo zábavu, môžete sa pozrieť do App Store, kde nájdete viac ako 300 tisíc aplikácií, ktoré sú veľmi dobre prispôsobené pre zariadenie iPad.

  Apple iPad 4 16GB WiFi Black

  Zabudované vyspelé WiFi

  V prístroji je už zabudovaný nový bezdrôtový WiFi adaptér, ktorým sa až dvakrát rýchlejšie pripojíte k 2,4GHz aj 5GHz pracovnom alebo domácim bezdrôtovým sieťam. Prístroj podporuje združovania kanálov, ktorým môžete dosiahnuť rýchlosť sťahovania až 150MB / s. každodenné surfovanie po internete alebo sťahovanie dát budú ďaleko plynulejšie a rýchlejšie.


  Apple iPad 4 16GB WiFi Black


  Bezdrôtová multimediálna domácnosť

  Využite pokrokové technológie AirPlay pomocou, ktorej budete môcť streamovať hudbu, fotky aj videá z Vášho iPadu do najrôznejších domácich prístrojov s bezdrôtovým pripojením a touto zabudovanou funkciou. Prenos prebieha bezdrôtovo pomocou WiFi siete a streamovať tá môžete film pustený na mobilnom prístroji, na veľkú plochu obrazovky, prenášať hudbu do reproduktorov alebo napríklad aj tlačiť na kompatibilnej tlačiarni. Jediný klik Vás bude deliť od rozozvučaniu Vašej domácnosti obľúbenou hudbou, vytvorenie filmového večera alebo prezentáciu fotografií.

  Apple iPad 4 16GB WiFi Black

  Kamery FaceTime a iSight

  Na tabletu sa nachádza dvojica kamier, ktoré slúžia pre nahrávanie videa, videohovory alebo fotografovanie. Na prednej strane nad obrazovkou sa nachádza 1,2 MP kamera FaceTime HD, ktorá slúži primárne pre videohovory a druhotne pre fotografovanie autoportrétov alebo natáčanie HD 720p videa. Druhá kamera iSight na zadnej strane dokáže snímať fotografie v rozlíšení až 5MP a natáčať videá vo FullHD rozlíšení 1080p. Obe kamery dokážu rozpoznať tváre (iSight až 10 tvárí), na snímanej ploche a vďaka tomu bude zaostrenie aj expozícia optimálne vyvážené. Podarí sa Vám tým ďaleko lepšie zachytiť atmosféru snímanej scény.

  Apple iPad 4 16GB WiFi Black

   

  Kľúčové vlastnosti

  O výpočty a rýchle spracovanie dát sa stará dvojjadrový mobilný čip A6X sa štvorjadrovou grafikou. Zobrazenie vykoná 9,7 "IPS multidotykový Retina displej s LED podsvietením, rozlíšením 2048 x 1536 bodov a oleofóbny povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov. Dáta sa ukladajú na veľkú 16GB internú pamäť. Medzi prítomné snímače patrí trojosí gyroskop, akcelerometer a snímač okolitého osvetlenia. Polohu môžete určiť pomocou digitálneho kompasu. pre bezdrôtové prepojenie nechýba WiFi rozhranie. Nový konektor Lightning, ktorý nie je kompatibilný s klasickým starším 30-kolíkovým konektorom (pre spojenie nutné využiť redukciu predávanou zvlášť). Predinštalovaný obľúbený operačný systém iOS 10 s integrovanou funkciou iCloud.

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Apple A6X 1.4 GHz 
  Operačná pamäť 
  1 GB 
  Pevný disk 
  16 GB 
  Displej 
  9.7" LCD QXGA s rozlíšením 2048 x 1536 
  Operačný systém 
  iOS 10.3.4 
  Rozhranie 
  Výbava 
  Webkamera, fotoaparát, WiFi, bluetooth 
  Farba 
  čierna 
  Typ karty 
  bez podpory paměťových karet 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  185 × 241 × 9.4 (mm)
  Hmotnosť
  670 g

  Tablet Apple iPad 4 16GB WiFi Black je zaradený tiež v týchto kategóriách: