Apple iPad 4 16GB WiFi Black

22x

Tablet Apple iPad 4 16GB WiFi Black - Apple A6X 1.4 GHz, 1 GB, 16 GB, 9.7 " 2048 x 1536 px, iOS 10.3.4, Čelní webkamera, Wifi

155,77 €Cena s DPH
128,73 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 1 ks
Značka:Apple
Kód:1113286
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
   Tablet Apple iPad 4 16GB WiFi Black
   Tablet Apple iPad 4 16GB WiFi Black - Fotka 1/2Tablet Apple iPad 4 16GB WiFi Black - Fotka 2/2
   Fotografia má ilustratívny charakter.

   Apple iPad 4 16GB WiFi Black

    

   Oslnivý nový Apple iPad štvrtej generácie

   Hľadáte najvhodnejší mobilný prístroj pre zábavu, prácu alebo len pre skrátenie dlhej chvíle? Veľmi dobrou voľbou môže byť nový tablet od spoločnosti Apple, ktorá je výrobou mobilných prístrojov veľmi známa takmer po celom svete. Štvrtá generácia tabletu má v sebe zabudovaný výkonný procesor, veľmi kvalitný Retina displej dvojicu kamier a prítomné je aj bezdrôtové pripojenie WiFi. Uvedené komponenty spolu veľmi efektívne spolupracujú a umožní Vám prežiť naozaj nezabudnuteľné okamihy, alebo pracovať efektívnejšie, než by ste mysleli.

   Apple iPad 4 16GB WiFi Black

   Všetko uvidíte novými očami s Retina displejom

   Všetka činnosť sa vykonáva pomocou dotykového displeja, a preto si dala spoločnosť Apple pri výrobe tohto modelu obzvlášť záležať. Použitý Retina displej má klasickú uhlopriečku 9,7palců ale čo je najdôležitejšie je obrovské rozlíšenie 2048 x 1548 bodov, ktoré vytvoria kvalitný obraz bez viditeľných pixlov. Pixely sú pri sebe tak blízko, že je normálny ľudský zrak od seba neodlíši a vďaka tomu sú obrázky, texty i hry veľmi ostré a plné detailov. Použitý bol IPS panel podsvietený LED technológiou, vďaka tomu bude možné sledovať displej aj z väčšieho uhla bez veľkej straty farieb a farby budú veľmi živé aj verné originálu. Displej je vybavený oleofóbny povrchovou úpravou aby používateľ na ňom nenechával ľahko odtlačky prstov.


   Apple iPad 4 16GB WiFi Black

   Dvojnásobne rýchlejší procesor a grafická karta

   Oproti tabletu iPad tretej generácie bol u tohto modelu použitý zatiaľ najvýkonnejšie mobilné čip A6X, ktorý podáva až dvakrát vyššia procesorový aj grafický výkon ako jeho predchodca s označením A5X. Vysoká rýchlosť čipu spôsobuje, že sa aplikácia spúšťajú, reagujú aj beží rýchlejšie, než tomu bolo u predchádzajúcich modelov. Výkon ocenia aj herné nadšenci hrajúci aj náročné hry plynule a veľmi reálne.

   Apple iPad 4 16GB WiFi Black

   Aplikácia pre všetkých a pre všetko

   Hneď po rozbalení prístroja v ňom nájdete veľké množstvo aplikácií, ktoré môžete využiť napríklad pre natáčanie vo FullHD rozlíšení, prezerať videá na internete a sledovať filmy, čítať knihy alebo časopisy, alebo si vybaviť emaily. Ak by ste nenašli program pre Vašu prácu alebo zábavu, môžete sa pozrieť do App Store, kde nájdete viac ako 300 tisíc aplikácií, ktoré sú veľmi dobre prispôsobené pre zariadenie iPad.

   Apple iPad 4 16GB WiFi Black

   Zabudované vyspelé WiFi

   V prístroji je už zabudovaný nový bezdrôtový WiFi adaptér, ktorým sa až dvakrát rýchlejšie pripojíte k 2,4GHz aj 5GHz pracovnom alebo domácim bezdrôtovým sieťam. Prístroj podporuje združovania kanálov, ktorým môžete dosiahnuť rýchlosť sťahovania až 150MB / s. každodenné surfovanie po internete alebo sťahovanie dát budú ďaleko plynulejšie a rýchlejšie.


   Apple iPad 4 16GB WiFi Black


   Bezdrôtová multimediálna domácnosť

   Využite pokrokové technológie AirPlay pomocou, ktorej budete môcť streamovať hudbu, fotky aj videá z Vášho iPadu do najrôznejších domácich prístrojov s bezdrôtovým pripojením a touto zabudovanou funkciou. Prenos prebieha bezdrôtovo pomocou WiFi siete a streamovať tá môžete film pustený na mobilnom prístroji, na veľkú plochu obrazovky, prenášať hudbu do reproduktorov alebo napríklad aj tlačiť na kompatibilnej tlačiarni. Jediný klik Vás bude deliť od rozozvučaniu Vašej domácnosti obľúbenou hudbou, vytvorenie filmového večera alebo prezentáciu fotografií.

   Apple iPad 4 16GB WiFi Black

   Kamery FaceTime a iSight

   Na tabletu sa nachádza dvojica kamier, ktoré slúžia pre nahrávanie videa, videohovory alebo fotografovanie. Na prednej strane nad obrazovkou sa nachádza 1,2 MP kamera FaceTime HD, ktorá slúži primárne pre videohovory a druhotne pre fotografovanie autoportrétov alebo natáčanie HD 720p videa. Druhá kamera iSight na zadnej strane dokáže snímať fotografie v rozlíšení až 5MP a natáčať videá vo FullHD rozlíšení 1080p. Obe kamery dokážu rozpoznať tváre (iSight až 10 tvárí), na snímanej ploche a vďaka tomu bude zaostrenie aj expozícia optimálne vyvážené. Podarí sa Vám tým ďaleko lepšie zachytiť atmosféru snímanej scény.

   Apple iPad 4 16GB WiFi Black

    

   Kľúčové vlastnosti

   O výpočty a rýchle spracovanie dát sa stará dvojjadrový mobilný čip A6X sa štvorjadrovou grafikou. Zobrazenie vykoná 9,7 "IPS multidotykový Retina displej s LED podsvietením, rozlíšením 2048 x 1536 bodov a oleofóbny povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov. Dáta sa ukladajú na veľkú 16GB internú pamäť. Medzi prítomné snímače patrí trojosí gyroskop, akcelerometer a snímač okolitého osvetlenia. Polohu môžete určiť pomocou digitálneho kompasu. pre bezdrôtové prepojenie nechýba WiFi rozhranie. Nový konektor Lightning, ktorý nie je kompatibilný s klasickým starším 30-kolíkovým konektorom (pre spojenie nutné využiť redukciu predávanou zvlášť). Predinštalovaný obľúbený operačný systém iOS 10 s integrovanou funkciou iCloud.

    

   Parametre a špecifikácie

   Procesor 
   Apple A6X 1.4 GHz 
   Operačná pamäť 
   1 GB 
   Pevný disk 
   16 GB 
   Displej 
   9.7" LCD QXGA s rozlíšením 2048 x 1536 
   Operačný systém 
   iOS 10.3.4 
   Rozhranie 
   Výbava 
   Webkamera, fotoaparát, WiFi, bluetooth 
   Farba 
   čierna 
   Typ karty 
   bez podpory paměťových karet 
   Rozmery
   185 × 241 × 9.4 (mm)
   Hmotnosť
   670 g

   Tablet Apple iPad 4 16GB WiFi Black je zaradený tiež v týchto kategóriách: