Apple iPad Air 64GB WiFi + Cellular Space Gray

9x

Tablet Apple iPad Air 64GB WiFi + Cellular Space Gray - Apple A7 1.3 GHz, 1 GB, 64 GB, 9.7 " 2048 x 1536 px, iOS 12.5.5, Čelní webkamera, GPS, Wifi

185,68 €Cena s DPH
153,46 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Apple
Kód:1107385
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
 • posledný kus
  Tablet Apple iPad Air 64GB WiFi + Cellular Space Gray
  Tablet Apple iPad Air 64GB WiFi + Cellular Space Gray - Fotka 1/4Tablet Apple iPad Air 64GB WiFi + Cellular Space Gray - Fotka 2/4Tablet Apple iPad Air 64GB WiFi + Cellular Space Gray - Fotka 3/4Tablet Apple iPad Air 64GB WiFi + Cellular Space Gray - Fotka 4/4
  Fotografia má ilustratívny charakter.
  Na výber 20 variant
  149,1 € až 235,64 €

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  Apple iPad Air 64GB WiFi + Cellular Space Gray


  Retina displej

  Na Retina displeji iPadu vyzerá všetko rovnako ostro ako v skutočnosti. Text je dokonale vykreslený. Farby sú živé. Na fotkách a videu vynikne každý detail. To všetko vďaka luxusnému rozlíšenie 2048 x 1548 a použitému IPS panelu, ktorý zabezpečí možnosť sledovať multidotykový LED displej z takmer akéhokoľvek uhla, a to bez straty kvality obrazu.

  Apple iPad Air 64GB WiFi + Cellular Space Gray

  Výkonný čip A7

  Architektúra čipu A7 v iPade ponúkne spolu s koprocesorom M7 až dvakrát vyšší výkon ako čip predchádzajúcej generácie a podáva až dvojnásobný grafický výkon, aby tým trpela výdrž batérie. Aj najnáročnejšie aplikácie alebo hry tak beží plynulo, reagujú okamžite a neskutočne reálne.

  Apple iPad Air 64GB WiFi + Cellular Space Gray

  Kamery FaceTime a iSight

  iPad Vám ponúkne dvojicu kamier, ktorý Vám poslúži ako pre natáčanie videí, fotografovanie tak pre videohovory. Hlavné zadná kamera pracuje s 5 Mpx fotoaparátom iSight. Prostredie fotoaparátu Vám dovolí bleskovo prepnú medzi fotením alebo možnosťou nahrávať Full HD videa. Druhá, predná FaceTime HD kamera s 1.2 Mpx poslúži primárne pre Vaše videohovory. Ovšem ponúka tiež možnosť nahrávať 720p videa alebo fotiť dnes tak obľúbené selfie fotografie.

  Apple iPad Air 64GB WiFi + Cellular Space Gray

  Neobmedzené možnosti iOS

  iPad Air funguje na prestížnom systému spoločnosti Apple iOS 12. Ten ponúka prívetivé prostrednej a plno užitočných funkcií ako AirDrop, ovládacie centrum alebo dokonalejší multitasking. Samozrejmosťou je podpora App Store, kde každá z aplikácií pre iPad sú trieda sama o sebe. Sú totiž navrhnutá práve pre iPad. A s aplikáciami prakticky zo všetkých kategórií sa môžete zabaviť pri dochádzaní, vyšperkovať prezentáciu alebo ozvláštniť hodinu v škole. Rovno na iPadu.

  Apple iPad Air 64GB WiFi + Cellular Space Gray

  Ultrarýchle bezdrôtové pripojenie

  V prístroji je už zabudovaný bezdrôtový WiFi adaptér, ktorým sa až dvakrát rýchlejšie pripojíte k 2,4GHz aj 5GHz pracovnom alebo domácim bezdrôtovým sieťam.

  Apple iPad Air 64GB WiFi + Cellular Space Gray

  Úplne dokonalý spôsob pripojenia.

  Súčasťou každého iPadu je úplne nový konektor Lightning. Je o 80 percent menšie ako 30pinový konektor. A jeho čisto digitálne konštrukcia je podstatne odolnejší. Ďalšie skvelá vlastnosť konektora Lightning: je obojstranný. To znamená, že sa Vám už nikdy viac nestane, že by sa Vám ho podarilo zle zapojiť.

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Apple A7 1.3 GHz 
  Operačná pamäť 
  1 GB 
  Pevný disk 
  64 GB 
  Displej 
  9.7" LCD QXGA s rozlíšením 2048 x 1536 
  Operačný systém 
  iOS 12.5.5 
  Rozhranie 
  Výbava 
  Webová kamera, fotoaparát, WiFi, 3G modem, bluetooth, GPS 
  Farba 
  šedá 
  Typ karty 
  bez podpory paměťových karet 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  240 × 169.5 × 7.5 (mm)
  Hmotnosť
  469 g