Apple iPad Air 16GB WiFi Silver

6x

Tablet Apple iPad Air 16GB WiFi Silver - Apple A7 1.3 GHz, 1 GB, 16 GB, 9.7 " 2048 x 1536 px, iOS 12.1.4, Čelní webkamera, Wifi

175,05 €Cena s DPH
144,67 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Brno / O. Ševčíka skladom > 3 ks
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha skladom 2 ks
Značka:Apple
Kód:1107277
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
   Tablet Apple iPad Air 16GB WiFi Silver
   Tablet Apple iPad Air 16GB WiFi Silver - Fotka 1/5Tablet Apple iPad Air 16GB WiFi Silver - Fotka 2/5Tablet Apple iPad Air 16GB WiFi Silver - Fotka 3/5Tablet Apple iPad Air 16GB WiFi Silver - Fotka 4/5Tablet Apple iPad Air 16GB WiFi Silver - Fotka 5/5
   Fotografia má ilustratívny charakter.

   Apple iPad Air 16GB WiFi Silver


   Retina displej

   Na Retina displeji iPadu vyzerá všetko rovnako ostro ako v skutočnosti. Text je dokonale vykreslený. Farby sú živé. Na fotkách a videu vynikne každý detail. To všetko vďaka luxusnému rozlíšenie 2048 x 1548 a použitému IPS panelu, ktorý zabezpečí možnosť sledovať multidotykový LED displej z takmer akéhokoľvek uhla, a to bez straty kvality obrazu.

   Apple iPad Air 16GB WiFi Silver

   Výkonný čip A7

   Architektúra čipu A7 v iPade ponúkne spolu s koprocesorom M7 až dvakrát vyšší výkon ako čip predchádzajúcej generácie a podáva až dvojnásobný grafický výkon, aby tým trpela výdrž batérie. Aj najnáročnejšie aplikácie alebo hry tak beží plynulo, reagujú okamžite a neskutočne reálne.

   Apple iPad Air 16GB WiFi Silver

   Kamery FaceTime a iSight

   iPad Vám ponúkne dvojicu kamier, ktorý Vám poslúži ako pre natáčanie videí, fotografovanie tak pre videohovory. Hlavné zadná kamera pracuje s 5 Mpx fotoaparátom iSight. Prostredie fotoaparátu Vám dovolí bleskovo prepnú medzi fotením alebo možnosťou nahrávať Full HD videa. Druhá, predná FaceTime HD kamera s 1.2 Mpx poslúži primárne pre Vaše videohovory. Ovšem ponúka tiež možnosť nahrávať 720p videa alebo fotiť dnes tak obľúbené selfie fotografie.

   Apple iPad Air 16GB WiFi Silver

   Neobmedzené možnosti iOS

   iPad Air funguje na prestížnom systému spoločnosti Apple iOS 12. Ten ponúka prívetivé prostrednej a plno užitočných funkcií ako AirDrop, ovládacie centrum alebo dokonalejší multitasking. Samozrejmosťou je podpora App Store, kde každá z aplikácií pre iPad sú trieda sama o sebe. Sú totiž navrhnutá práve pre iPad. A s aplikáciami prakticky zo všetkých kategórií sa môžete zabaviť pri dochádzaní, vyšperkovať prezentáciu alebo ozvláštniť hodinu v škole. Rovno na iPadu.

   Apple iPad Air 16GB WiFi Silver

   Ultrarýchle bezdrôtové pripojenie

   V prístroji je už zabudovaný bezdrôtový WiFi adaptér, ktorým sa až dvakrát rýchlejšie pripojíte k 2,4GHz aj 5GHz pracovnom alebo domácim bezdrôtovým sieťam.

   Apple iPad Air 16GB WiFi Silver

   Úplne dokonalý spôsob pripojenia.

   Súčasťou každého iPadu je úplne nový konektor Lightning. Je o 80 percent menšie ako 30pinový konektor. A jeho čisto digitálne konštrukcia je podstatne odolnejší. Ďalšie skvelá vlastnosť konektora Lightning: je obojstranný. To znamená, že sa Vám už nikdy viac nestane, že by sa Vám ho podarilo zle zapojiť.

    

   Parametre a špecifikácie

   Procesor 
   Apple A7 1.3 GHz 
   Operačná pamäť 
   1 GB 
   Pevný disk 
   16 GB 
   Displej 
   9.7" LCD QXGA s rozlíšením 2048 x 1536 
   Operačný systém 
   iOS 12.1.4 
   Rozhranie 
   Výbava 
   Webkamera, fotoaparát, WiFi, bluetooth 
   Farba 
   strieborná 
   Typ karty 
   bez podpory paměťových karet 
   Rozmery
   240 × 169.5 × 7.5 (mm)
   Hmotnosť
   469 g

   Tablet Apple iPad Air 16GB WiFi Silver je zaradený tiež v týchto kategóriách: