24" LCD Eizo FlexScan EV2416W Black

15x

Monitor 24" LCD Eizo FlexScan EV2416W Black - 24 " 1920 x 1200 px TN

117,3 €
105,88 €Cena s DPH
87,51 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha do 2 pracovných dní
Značka:EIZO
Kód:1094371
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • - 11 €
Monitor 24" LCD Eizo FlexScan EV2416W Black
Monitor 24" LCD Eizo FlexScan EV2416W Black - Fotka 1/3Monitor 24" LCD Eizo FlexScan EV2416W Black - Fotka 2/3Monitor 24" LCD Eizo FlexScan EV2416W Black - Fotka 3/3
Fotografia má ilustratívny charakter.

24" LCD Eizo FlexScan EV2416W Black

 

Japonská kvalita v 24 "- EIZO FlexScan EV2416W

Efektívne, energeticky úsporný, ergonomický, spoľahlivý - taký je v stručnosti model EV2416W. Uhlopriečka 24 palcov a pomer strán 16:10 poskytujú veľa voľného priestoru pre efektívnu prácu. O optimálny jas a najvyššie úspory energie sa starajú funkcie EcoView-Automatik a EcoView-Sense.

 

Prvotriedna kvalita obrazu

Obrazovka poskytuje žiarivo ostré rozlíšenie 1920 x 1200 bodov a vysoký kontrastný pomer 1000: 1. Panely TN s podsvietením LED najnovšej generácie poskytujú ostrý obraz s vysokou presnosťou detailu a skvelým jasom. Špecialitou je funkcia EIZO UpView: Zabezpečuje, aby farby nepôsobili vyblednuto pri pohľade na obrazovku zdola. U bežných monitorov s panelmi TN k tomuto javu dochádza pomerne často.

24" LCD Eizo FlexScan EV2416W Black

10bitové tabuľka LUT: úplne presné riadenie farieb

Obraz môže byť dokonalý jedine s dokonalými farbami. Z toho dôvodu sú kancelárske monitory EIZO vybavené najmenej desetibitovou tabuľkou LUT (Look-Up-Table), ktoré prevádza informácie o farbách výrazne presnejšie než obvyklé osembitové tabuľky LUT. Jemné odstupňovanie farieb sa stará o dokonale vykreslené prechody a navyše umožňuje aj rôzne individuálne nastavenie. Preto je napríklad možné bezstratovo voliť úroveň bieleho bodu v rozmedzí 4000 K až 10000 K v krokoch po 500 K.

Funkcia Auto EcoView šetrí elektrinu aj vaše oči

V ľubovoľnom svetle brilantné: Funkcia Auto EcoView upravuje jas monitora podľa okolitého svetla. Úplne automaticky s použitím snímača. V jasnejším prostredí zosilňuje jas obrazu, vo tmavším ho znižuje. Prednosti: Minimalizuje sa rušivé oslňovaniu, zlepšuje sa čitateľnosť a vaše oči sa neunavujú tak rýchlo.
Ručné nastavenie monitora je samozrejme naďalej k dispozícii. Funkcia EcoView Index pritom slúži na orientáciu, ako je vaša nastavenie šetrné k životnému prostrediu. Týmto spôsobom môžete sami riadiť spotrebu elektriny.

24" LCD Eizo FlexScan EV2416W Black

EcoView-Sense: Snímač pohybu ako funkcia pre úsporu elektriny

Snímač prítomnosti osoby (EcoView-Sense) umožňuje sporiť elektrinu a znížiť príslušné náklady. Princíp činnosti: Ak sedíte pred obrazovkou, je monitor v prevádzke. Ak opustíte svoje pracovisko, aktivuje sa automaticky úsporný režim. Akonáhle sa vrátite, monitor sa znovu aktivuje - úplne automaticky prostredníctvom snímača pohybu.

Usporte až 30% energie - vďaka funkcii EcoView-Optimizer

Úspora elektriny bez ujmy na kvalite: Funkcia EcoView-Optimizer znižuje pre tmavé obrazy automaticky intenzitu podsvietenia. Spotreba elektriny pritom klesá až o 30%. Zároveň sa zosilňuje signál a upravujú hodnoty farebných odtieňov. Účinok: Pri nižšej spotrebe sa zobrazuje obraz obvyklé kvality.

24" LCD Eizo FlexScan EV2416W Black

Nulová spotreba vďaka sieťovému vypínaču

Monitory sú vybavené zabudovaným mechanickým sieťovým vypínačom. To je veľmi praktické a hospodárne: Ak vypnete monitor sieťovým vypínačom, nespotrebováva vôbec žiadnu elektrinu. V pohotovostnom režime Stand-by dosahuje spotreba najviac 0,3 W.

Obraz bez chvenia

Monitor pri akomkoľvek nastavenie jasu generuje obraz úplne bez chvenia. Výhoda: Vaše oči sa neunavujú tak rýchlo. U obrazovky môžete pracovať dlhšiu dobu.

24" LCD Eizo FlexScan EV2416W Black

Prednastavené užívateľské režimy: Optimalizované zobrazenia jediným stlačením tlačidla

Prednastavené užívateľské režimy vám uľahčujú prácu a sledovanie obrázkov, textov a filmov. Pre nastavenie farieb je rozdiel, či sledujete film, upravujete obrázok, surfujete po internete, alebo píšete text. Prostým stlačením tlačidla môžete použiť príslušné štandardné nastavenie jasu, korekcia gama a teploty farieb. Vďaka pribalenému softvéru ScreenManager Pro možno každej aplikácii priradiť určitý režim, ktorý sa samočinne aktivuje pri spustení príslušného programu. Príklad: Režim Paper simuluje príjemný kontrast knihy znížením podielu modrého svetla. Týmto spôsobom sa šetrí zrak a predchádza sa únave očí.

ScreenManager Pre: Pre vaše osobné nastavenia

Všetky monitory FlexScan obdržíte vrátane softvéru ScreenManager Pro, v ktorom je možné farby aj funkcia EcoView namiesto ponuky na displeji nastavovať pomocou myši a klávesnice. Postačuje pripojovací kábel alebo rozhrania USB. Pomocou funkcie Multi-Monitor Matching možné zjednotiť všetky monitory FlexScan pripojené k tomu istému PC.

24" LCD Eizo FlexScan EV2416W Black

Jeden monitor, viac rozhranie

Jednoduchšie to už nebude: Väčšina koncových zariadení, tj. Napríklad stolné a prenosné počítače alebo kamery, je možné pripojiť priamo k monitoru. Monitor je totiž vybavený rôznymi rozhraniami. To vám uľahčuje každodennú prácu.

Podsvietenie LED: Nízka spotreba, bez ortuti

Monitory s podsvietením LED šetrí životné prostredie po celú dobu svojej existencie - od výroby cez prevádzku až po likvidáciu. Vyznačujú sa totiž veľmi nízkym príkonom. Typická spotreba je približne 15 W. Ďalej neobsahujú žiadnu ortuť, ktorá je jedovatá pre človeka i pre ostatné živočíchy a likviduje sa so značnými ťažkosťami.

24" LCD Eizo FlexScan EV2416W Black

Nastaviteľný stojan

Ergonomický a stabilný: nastaviteľný stojan sa zameriava na ergonómiu. Stojan monitora môžete otočiť, nakloniť a sklopiť do polohy, ktorá bude najpohodlnejšie pre váš chrbát, šiju a posed. Taktiež umožňuje plynulé nastavenie výšky a pre niektoré modely spustenie dole až ku stolný doske. Horný riadok tak môže zaujať ergonomickú polohu pod úrovňou vašich očí.

Antireflexný povrch: viac obrazu, menej odrazov.

EV2416W je vybavený optimálnym antireflexným povrchom. Vďaka minimalizácii odrazeného svetla rozptyľovaním odrazov antireflexný povrch účinne prispieva k ochrane pred preťažovaním zraku. Únava očí sa znižuje a užívateľ môže pred monitorom sedieť úplne uvoľnene bez potreby vyhýbať sa optickým odrazom.

 

Parametre a špecifikácie

Displej 
24" LCD TN WUXGA s rozlíšením 1920 x 1200 
Rozhranie 
DisplayPort, DVI, VGA, 2xUSB 2.0 
Farba 
čierna 
Rozmery
552.5 × 368 × 233 (mm)
Hmotnosť
6.1 kg

Monitor 24" LCD Eizo FlexScan EV2416W Black je zaradený tiež v týchto kategóriách: