Apple iPhone 8 64GB Gold

40x

Mobilný telefón Apple iPhone 8 64GB Gold - Apple A11 Bionic 2.39 GHz, 2 GB, 64 GB, 4.7 ", 1334 x 750 px, Dotykový, Apple iOS 16.3, 1xLightning, 148 g, 1821 mAh

202,85 €Cena s DPH
167,64 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 2 ks
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 2 ks
Značka:Apple
Kód:1091572
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
  Mobilný telefón Apple iPhone 8 64GB Gold
  Mobilný telefón Apple iPhone 8 64GB Gold - Fotka 1/4Mobilný telefón Apple iPhone 8 64GB Gold - Fotka 2/4Mobilný telefón Apple iPhone 8 64GB Gold - Fotka 3/4Mobilný telefón Apple iPhone 8 64GB Gold - Fotka 4/4
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Apple iPhone 8 64GB Gold


  Obľúbený iPhone 8

  Phone 8 má elegantnú sklenenú konštrukciu. Najobľúbenejší foťák na svete v novom. Veľmi šikovný a výkonný čip. Pohodlné bezdrôtové nabíjanie. A nevídané možnosti rozšírenej reality. iPhone 8 predstavuje pokročilú generáciu iPhonu.

  Dizajn

  Ako sa nám podarilo skonštruovať iPhone z odolného skla, ktoré umožňuje bezdrôtové nabíjanie? Vyvinuli sme úplne nové sklo a vystužili ho konštrukciou z laserom zváranej ocele a pruhom z leteckého hliníka. Vďaka mikrónovej presnosti výroby je navyše iPhone 8 odolný voči vode. Doteraz najodolnejšie sklo na smartfóne, vpredu aj vzadu. Farebne zladený pruh z leteckého hliníka. Novo vo vesmírne šedom, striebornom a zlatom prevedení.

  Apple iPhone 8 64GB Gold


  Odolný proti poliatiu, vode i prachu

  iPhone 8 je mikroskopicky presne konštruovaný tak, aby bol odolný proti vode, poliatiu a prachu. Predná a zadná sklenená plocha má o 50 percent hlbšiu tvrdenú vrstvu. Zvnútra telefón spevňuje konštrukcia z ocele a po obvode pruh z leteckého hliníka radu 7000. Oleofóbna povrchová úprava umožňuje ľahko stierať šmuhy a odtlačky prstov.

  Apple iPhone 8 64GB Gold

  Hlasnejšie a dynamickejšie stereo reproduktory

  iPhone 8 má prestavané stereo reproduktory, ktoré sú až o 25 percent hlasnejšie a majú hlbšie basy, takže si môžeš muziku, videá aj hlasné hovory dať na plné kôstky.

  Apple iPhone 8 64GB Gold

  Retina HD displej

  Ako sme dosiahli, že displej lepšie reaguje na okolité prostredie? Použili sme technológiu rozpoznávania svetelných podmienok a širokého farebného spektra. Takže všetko na obrazovke vyzerá ešte prirodzenejšie. Retina HD displej je ešte pôsobivejší ako predtým. Má True Tone, široký farebný gamut a 3D Touch.

  Apple iPhone 8 64GB Gold

  True Tone

  Príjemnejšie pre oči. Technológia True Tone používa vyspelý štvorkanálový snímač okolitého osvetlenia, ktorý v závislosti od farebnej teploty svetla okolo teba jemne upravuje vyváženie bielej na displeji. Preto obrázky vyzerajú ako vytlačené na papieri a nebudeš z nich mať tak unavené oči.

  Apple iPhone 8 64GB Gold

  Smartfón s najvernejším podaním farieb

  Fotky, filmy, hry aj spravodajstvo ťa na displeji s vysokým kontrastom a živými farbami úplne pohltia. A vďaka širokému farebnému gamutu a najvernejšiemu podaniu farieb je obraz rovnako pôsobivý ako reálna scéna. Vďaka dvojdoménovým pixelom je obraz vidieť perfektne skoro zo všetkých uhlov.

  Apple iPhone 8 64GB Gold

  Fotoaparát

  Ako vylepšiť najobľúbenejší fotoaparát na svete? Novým snímačom a čipom A11 Bionic. iPhone 8 ľahko a automaticky zvláda aj pokročilé fotografické techniky. Takže sa teraz peknými fotkami a filmami môže blysnúť každý. Navyše sú jeho fotoaparáty navrhnuté pre ešte pôsobivejšiu rozšírenú realitu. Šesťčlenný širokouhlý objektív iPhonu 8 – má clonu ƒ/1,8, optickú stabilizáciu obrazu a väčší, rýchlejší 12MP snímač.

  Apple iPhone 8 64GB Gold

  Vyspelejší ISP

  Automaticky parádne fotky. Inteligentný obrazový signálový procesor vyvinutý spoločnosťou Apple rozpoznáva objekty, ľudí, pohyb a svetelné podmienky v scéne. A začne fotku optimalizovať, ešte než stlačíš spúšť. Podporuje vyspelé spracovávanie pixelov, široký farebný rozsah, rýchlejšie automatické zaostrovanie a lepšie HDR pre fotky. Efekt štúdiových svetiel v reálnom čase. Na základe obsiahleho štúdia portrétnej fotografie sme vyvinuli funkciu portrétneho nasvietenia, ktorá stavia portrétny režim do úplne nového svetla. Čip A11 Bionic a nový obrazový signálový procesor používajú rozpoznávanie tváre a hĺbkové mapy na vytvorenie portrétov s dramatickými tieňmi, bodovými svetlami a ďalšími efektmi.

  Apple iPhone 8 64GB Gold

  Predný foťák

  Zaostri na seba. 7MP fotoaparát FaceTime HD s Retina Flashom, širokým farebným rozsahom, vyspelou technológiou tvorby pixelov a automatickou stabilizáciou obrazu. Pre výnimočné selfíčka. Fantastické fotky ide iPhonom 8 robiť ešte ľahšie, od zachytenia záberu až po finálnu úpravu. A nová kompresná technológia HEIF umožňuje robiť fotky v rovnakej kvalite ako predtým, avšak v polovičnej veľkosti. Tak neváhaj a foť.

  Apple iPhone 8 64GB Gold

   

  Videá, ktoré si zaslúžia veľké plátno

  Či študuješ filmovú školu, natáčaš profesionálne, alebo nadšene dokumentuješ pokroky svojich detí, iPhonom 8 natočíš mimoriadne zábery. Enkodér videa od spoločnosti Apple dosahuje optimálnu kvalitu obrazu jeho spracovaním v reálnom čase. A vďaka kompresii HEVC sa video uloží v rovnakej kvalite ako predtým, ale v polovičnej veľkosti.

  Apple iPhone 8 64GB Gold

  Stabilnejšie videá

  Vyspelá stabilizácia videa vyrovnáva všetky natáčané zábery pomocou nového, väčšieho snímača a výkonného obrazového signálového procesora. A optická stabilizácia obrazu potláča pohybové rozmazanie a chvenie ruky vo videách natáčaných pri slabom svetle. Takže tvoje zábery budú stabilné, aj keď nemáš pokojnú ruku.

  Apple iPhone 8 64GB Gold

  A11 Bionic - nevídaný výkon

  Môže byť čip výkonný a šikovný zároveň? V iPhone 8 a iPhone X áno. A11 Bionic je vôbec najvýkonnejší a najmúdrejší čip v smartfóne. Šesťjadrový A11 Bionic so 4,3 miliardy tranzistorov má štyri úsporné jadrá, ktoré sú až o 70 percent rýchlejšie ako v čipe A10 Fusion, a dve výkonnostné jadrá, ktoré sú rýchlejšie až o 25 percent. A keď potrebuješ naozaj extrémny výkon, CPU spojí sily všetkých šiestich dohromady.

  Apple iPhone 8 64GB Gold

   

  Úspornosť sama

  A11 Bionic využíva svoj obrovský výkon múdro – rozdeľuje úlohy medzi výkonnostné a úsporné jadrá. Veci, ktoré robíš najčastejšie, ako je písanie správ alebo prezeranie webu, odsýpajú. A pritom spotrebúvajú menej energie. Vďaka čipu A11 Bionic sú AR hry a aplikácie ešte oveľa plynulejšie a realistickejšie.

  Apple iPhone 8 64GB Gold

   

  Čip robený pre Metal 2 a Core ML

  Metal 2 je grafický framework Apple, s ktorým vývojári môžu vytvárať hry v kvalite porovnateľnej s hernými konzolami. A Core ML im umožňuje integrovať do aplikácií strojové učenie. GPU v čipe A11 Bionic je pre tieto nové, pútavé 3D hry a AR zážitky optimalizovaný.

  Apple iPhone 8 64GB Gold

  Bezdrôtové nabíjanie

  Ako sme vyvinuli iPhone, ktorý môže fungovať úplne bez drôtov? K technológiám, ako sú bezdrôtové slúchadlá a vyspelé bezdrôtové siete, sme pridali ľahké bezdrôtové nabíjanie. Pod sklenenou zadnou stranou je účinný nabíjací systém, takže iPhone stačí položiť na podložku a hneď sa začne nabíjať. Chceli sme, aby sa iPhone 8 dal pohodlne nabíjať kdekoľvek. Preto sme ho navrhli tak, aby podporoval Qi bezdrôtové nabíjačky, ktoré sú bežne v hoteloch, kaviarňach, na letiskách alebo v autách. Spoločnosti Belkin a Mophie pre iPhone 8 vyvinuli aj dve nové bezdrôtové nabíjačky.

  Apple iPhone 8 64GB Gold

   

  Obsah balenia:

  • Mobilný telefón
  • Kompatibilný nabíjací adaptér
  • Nabíjací a dátový kábel

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Apple A11 Bionic 2.39 GHz 
  Operačná pamäť 
  2 GB 
  Vnútorná pamäť 
  64 GB
  Displej 
  4.7" LCD s rozlíšením 1334 x 750 
  Operačný systém 
  iOS 16.3 
  Rozhranie 
  Lightning 
  Výbava 
  4G (LTE), Bluetooth, NFC, GPS, Zadný fotoaparát, Predný fotoaparát, Wifi, Bezdrôtové nabíjanie 
  Farba 
  zlatá 
  Typ karty SIM 
  nanoSIM 
  Hmotnosť 
  148 g
  Typ karty 
  nepodporuje paměťové karty 
  Rozlíšenie videa 
  UHD s rozlišením 3 840 x 2 160 px
  Rozlíšenie fotiek 
  12 Mpx
  Batérie 
  Li-Ion 1821 mAh 
  Rozmery
  67.3 × 138.4 × 7.3 (mm)
  Hmotnosť
  148 g

  Mobilný telefón Apple iPhone 8 64GB Gold je zaradený tiež v týchto kategóriách: