24" LCD HP EliteDisplay E241i

18x

Monitor 24" LCD HP EliteDisplay E241i - 24 " 1920 x 1200 px IPS

114,99 €Cena s DPH
95,03 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom 2 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 2 ks
Značka:HP
Kód:1079398
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
   Monitor 24" LCD HP EliteDisplay E241i
   Fotografia má ilustratívny charakter.

   24" LCD HP EliteDisplay E241i

    

   Kvalitný monitor HP EliteDisplay

   Displej HP EliteDisplay E241i vďaka pokročilej nastaviteľnosti umožňuje zvýšenie produktivity. Jeho technológia LED zvyšuje recyklovateľnosť a rozlíšenie Full HD u neho zaisťuje vyššiu kvalitu obrazu. Jemné farebné detaily a ostrý obraz na veľkoformátové obrazovke s dynamickým kontrastom 5 000 000: 1, rozlíšením WUXGA, pozorovacím uhlom až 178 ° a rýchlou odozvou 8 m s. Integrovaný rozbočovač USB s dvoma portami navyše umožňuje ľahký prístup pre disky flash.

   Zlepšite svoj výhľad, rozšírte svoje možnosti pripojenia

   • Prebuďte svoj obsah pomocou rozlíšení Full-HD. Prezerajte si zreteľný text a živé prezentácie na monitore s LED podsvietením, ktorý je zároveň tenký a ľahký a ľahko ho umiestnite do vhodnej polohy na pracovnom stole.
   • Vďaka vysokému kontrastnému pomeru a rýchlej odozve zostane váš obsah zreteľný a čitateľný as širokými pozorovacími uhlami budete mať jasný výhľad.
   • Jednoduché pripojenie k radu zariadení pomocou pohodlných vstupov VGA, DVI a DisplayPort a pomocou integrovaného rozbočovača USB.
   • V jednom segmente môžete pracovať s dokumentom, v druhom s tabuľkovým procesorom a v ďalšom prezerať e-maily - to všetko súčasne vďaka aplikácii HP Display Assistant. Prispôsobte si pracovný priestor pomocou obrazovkových segmentov s meniteľnou veľkosťou - to všetko prostredníctvom ľahko ovládateľného, centralizovaného rozhrania.
   • Pomocou nového rozšíreného panela nástrojov aplikácie HP Display Assistant získate prehľad o otvorených aplikáciách na všetkých pripojených monitoroch. Chráňte sa proti krádeži pomocou užívateľsky nastaviteľného kódu PIN, ktorý deaktivuje monitor, ak dôjde k jeho neoprávnenému odpojeniu od počítača.


   24" LCD HP EliteDisplay E241i

    

   Urobte si pohodlie v prevedení HP s maximálnou nastaviteľnosťou

   • Nájdite si najpohodlnejšiu pozíciu, aby ste mali dostatok energie po celý deň. Môžete prispôsobiť nastavenie náklonu, výšky, natočenia a otočenie okolo osi - maximálne možnosti nastavenia u podnikových monitorov HP - a nájsť si svoje miestečko.

   Majte pod kontrolou váš dopad na životné prostredie

   • Znížte spotrebu energie a pomôžte znížiť vaše náklady pomocou premysleného energeticky efektívneho prevedení, ktoré spĺňa certifikácia ENERGY STAR, EPEAT Gold a TCO.
   • Pomôžte znížiť svoj dopad na životné prostredie s monitorom majúcim LED podsvietenie displeja bez obsahu ortuti, nízky obsah halogénov a sklo displeja bez obsahu arzénu.

    

   Parametre a špecifikácie

   Displej 
   24" LCD IPS WUXGA s rozlíšením 1920 x 1200 
   Rozhranie 
   DisplayPort, DVI, VGA, 2xUSB 2.0 
   Farba 
   strieborná 
   Rozmery
   556 × 362.6 × 55 (mm)
   Hmotnosť
   6.6 kg

   Monitor 24" LCD HP EliteDisplay E241i je zaradený tiež v týchto kategóriách: