*
Produkt už nie je v našej ponuke.
Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:

Michal Vrabec
michal.vrabec@gigacomputer.sk
 
 
 
 
 

 

Apple iPod Touch 5th 16GB Silver priamo od výrobcu za výhodnú cenu

Apple iPod touch 16GB
 
 
 
 
 
 
 
 
Apple iPod Touch 5th 16GB Silver
Produktový obrázok má ilustračný charakter
 
 
 
 
 • Apple iPod Touch 5th 16GB Silver
 • Apple iPod Touch 5th 16GB Silver
 • Apple iPod Touch 5th 16GB Silver
 • Apple iPod Touch 5th 16GB Silver
 • Apple iPod Touch 5th 16GB Silver
 • Apple iPod Touch 5th 16GB Silver
 • Apple iPod Touch 5th 16GB Silver
 • Apple iPod Touch 5th 16GB Silver
 • Apple iPod Touch 5th 16GB Silver
 • Apple iPod Touch 5th 16GB Silver
 
 
 
 
 
-50%
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MP3 Prehrávač
16000 MB
4" LCD s rozlíšenim 1136 x 640
Webkamera predná, Wifi
Slúchadlá v balení
Dostupnosť
nie je skladom
 
Vaša cena bez DPH 82.50 EUR  
DPH 20%
Pôvodná cena 198.00 EUR  
Vaša cena s DPH 99.00 EUR  
Objednať

Pri nákupe do 599 € s DPH platí zákazník dopravné 4,50 € s DPH (nezáleží na platbe, či je to na dobierku alebo platba prevodom). Keď nákup presiahne sumu 599 € s DPH, zákazník má dopravu zdarma.

Výrobca

Apple 

KódGCG11849
Part No.
StavObnovený  
Sem vložte Váš kupón na zľavu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
<div style="font-size:12px;color:#f07d00;"><b>MP3 Prehrávač</b></div> 16000 MB<br> 4" LCD s rozlíšenim 1136 x 640<br> Webkamera predná, Wifi<br> <div style="font-size:11px;color:green;"><b>Slúchadlá v balení</b></div>
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 
Zariadenie vhodné pre oblasť:
Zariadenie vhodné pre činnosti:
 

Popis produktu:

 

Apple iPod Touch 5. generácie už nie je len prehrávač hudby. S novým výkonným procesorom si môžete vychutnať tiež HD videá, plynulé 3D hry a kvalitný fotoaparát. Vezmite svoju hudbu, filmy a ďalšie médiá so sebou na cestu, alebo si užite pohodlné surfovanie na internete doma. S novou generáciou iPod touch so sebou máte všetky vaše médiá kdekoľvek a kedykoľvek, bez káblov a obmedzení.

 

Krásne navrhnutý. Pokojne na ňom môžete oči nechať.
Keď iPod touch uvidíte prvýkrát, nebudete veriť svojim očiam. Ale keď ho vezmete do ruky, ešte len vám dôjde, ako je neuveriteľný. Neváži skoro nič, a napriek tomu nie je žiadna mušia váha: stále zvláda všetky hry, surfovanie, posielanie správ a všetko ostatné, čo milujete. Avšak s oveľa väčšou ľahkosťou.

 

 

4-palcový Retina displej. Veľká zábava.
iPod touch má 4-palcový Retina displej, na ktorom máte krásny priestor pre všetku zábavu. Vaše myšky v automobilových závodoch, playlist na dance party, obľúbený web - všetko je ostré, živé a dokonale skutočné. Navyše sa displej skvele hodí pre širokouhlé HD filmy, ktoré sa na ňom prehrávajú bez čiernych pruhov.

 

 

Ovládanie jednou rukou
Obrazovka iPodu touch je vysoká, ale nie široká, a tak ho môžete pohodlne ovládať jednou rukou.

 

Dvojjadrový čip A5. Radosť z výkonu.
Je to najvýkonnejší iPod touch vôbec. Dvojjadrový čip A5 má proti predchádzajúcej generácii dvojnásobný výpočtový výkon a až sedemnásobný grafický výkon. Preto hry reagujú okamžite a vyzerajú realisticky. Samurajský šerm je ostrejší než predtým a úniky pred zombie vrcholne plynulé. A pretože je čip A5 energeticky šetrný, užijete si skvelú výdrž batérie: až 40 hodín hudby alebo 8 hodín videa na jedno nabitie (podľa využitia). Takže môžete šermovať, sekať a pretekať do sýtosti. A tiež počúvať, sledovať a prezerať.

 

Hudba a video. Dvojnásobný zábavné kvocient.
Každý iPod je v prvom rade o hudbe. Ale iPod touch pridáva hudbe ďalší rozmer. Môžete v ňom mať pohodlne po ruke svoju knižnicu hudby a videa.

Hudba a iTunes
Nová pesnička, ktorú si púšťate stále dokola. Indie záležitosť, čo vám odporučil kamarát. Klasická rocková doska, ktorú milovali vašu - a vy nakoniec taky. Vaša knižnica hudby je len vaše a na iPode touch si ju môžete púšťať podľa chuti. A pretože v iTunes máte všetky hudobné žánre na dosah, ľahko nájdete ideálne skladbu pre akúkoľvek náladu - alebo miestnosť či auto.

Video
Filmy na iPode touch nikdy nevyzerali tak dobre. Na 4-palcovom Retina displeji sa videá prehrávajú v naozaj širokouhlom formáte. Vďaka saturáciu silnejší o 44 percent farby doslova žiari. A keď dostanete chuť na film, nad ktorým sa vaši kamaráti nemôžu prestať rozplývať, jednoducho si ho do iPodu touch stiahnite z iTunes Store.

iCloud
Keď si do iPodu touch stiahnete z iTunes Store hudbu, aplikácie, filmy a knihy, iCloud sa postará o to, aby ste tento obsah mali vo svojich ďalších zariadeniach - iPhone, iPad, Macu alebo PC. Nikdy tak nemusíte pripájať káble alebo obsah kopírovať pri manuálnej synchronizácii. Je to skutočne jednoduché.

 

 

Hry a aplikácie. Pripravte sa na veľkú hru.
iPod touch s rýchlym dvojjadrovým procesorom a ostrou grafikou je jednoznačne najobľúbenejším prenosným herným zariadením na svete. V App Store nájdete cez 1 milión aplikácií, z toho viac ako 260 000 hier a zábavných titulov - a veľa z nich je zadarmo (po celom svete). Nuda práve dostala KO.

Game Center
Tu sa z hráčov stávajú priatelia. A z priateľov protivníci. Game Center je sociálna herná platforma, kde si vytvoríte profil, pozvete ďalšie hráča na svoju budúcu misiu a vybojujete si najvyššiu priečku v rebríčku. Vyzvite náhodného hráča kdekoľvek na svete alebo kamaráta za rohom. Ukážte, kto je silnejší.

Ešte viac z obchodu App Store
Povedzme, že sa chcete naučiť pár slov španielsky. Alebo potrebujete vedieť, kto spieva tú pesničku, čo počujete v kaviarni. Alebo chcete, aby vaše fotky vyzerali ako staré Polaroid. V App Store nájdete prakticky všetko, čo vás napadne. Aj to, čo by vás ani nenapadlo.

 

 

Predvolené aplikácie plné zábavy.
Nejde len o to, čo si do neho môžete stiahnuť. Ide aj o to, čo v ňom už máte. iPod touch je vybavený systémom iOS 7 a neustále sa rozrastajúcej sadou užitočných východiskových aplikácií. Neobmedzene posielajte textovky službou iMessage cez Wi-Fi. Sledujte každý výraz kamaráta pri videohovoru FaceTime. Vybavujte e-maily v Mailu a prehliadajte web v Safari. iOS 7 navyše pridáva aj Ovládacie centrum, airdrop a ďalšie.

 

 

Zdieľanie a nepretržité spojenie. Viete, čo sa deje, keď sa to deje.
S iPodom touch môžete ešte ľahšie a rýchlejšie udržiavať kontakt vďaka integrácii Facebooku a Twitteri, hovorom FaceTime, správam iMessage a ďalším.

 

 

Facebook a Twitter
Vďaka integrácii Facebooku a Twitteri vám iPod touch pomôže byť ešte aktívnejší vo vašej sociálnej sieti. Vystavujte fotky na Facebook rovno z aplikácie Obrázky, sledujte narodeniny priateľov v Kalendári a Kontaktoch, lajkujte aplikácie a piesne - a sledujte, čo sa páči vašim priateľom. Môžete tiež tweetovať fotky a videá priamo z akejkoľvek aplikácie, v ktorej práve ste.

 

 

FaceTime
Rozprávajte a ukazujte. Vo videohovoroch FaceTime si môžete tvárou v tvár porozprávať s priateľmi cez Wi-Fi, nech sú ulicu od vás, alebo na druhej pologuli. Podeľte sa o úsmev, smiech alebo oči v stĺp. Ukážte svoj nový výtvarný projekt alebo predstavte svoj nový objav. Vďaka skvelej HD kamere FaceTime sa budete cítiť, ako by ste boli spolu.

iMessage
Posielajte bezplatné textovky ostatným používateľom iOS pomocou iMessage cez Wi-Fi. Textovky sem, textovky tam. Môžete poslať aj fotku alebo vtipné video. Pretože sú správy neobmedzené, nemusíte šetriť detaily.

 

 

Zdieľanie fotiek na iCloudu
Niekedy si svoje publikum chcete vybrať osobne. A vďaka zdieľanie fotiek v iCloudu je to hračka. O svoje obľúbené okamihy sa môžete ľahko podeliť s priateľmi - stačí len vytvoriť zdieľaný Photo Stream. Pretože fotky z poslednej oslavy narodenín vážne nemusí vidieť každý. Priatelia môžu označovať fotky, ktoré sa im páči, alebo k nim pripájať komentáre - a vy taky.


AirPlay. Širokouhlý tu, širokouhlý tam.
Pomocou AirPlay môžete cez Apple TV na HD televízii bezdrôtovo streamovať čokoľvek, čo máte na iPode touch (vyžaduje Apple TV druhej alebo novší). Prídu k vám na návštevu priateľov a vy im chcete z iPodu touch pustiť video, ako ste si vystrelili z kamaráta, alebo dokonalú scénu z vášho obľúbeného filmu. V aplikácii, v ktorej práve ste - Obrázky, Hudba, Videá alebo Safari - kliknite na ikonu AirPlay a celý obsah malého displeja sa prenesie na veľkú obrazovku. Taky môžete streamovať hudbu do akýchkoľvek reproduktorov vybavených technológiou AirPlay alebo do reproduktorov pripojených k základni AirPort Express. Muzika tak bude znieť skutočne prepychovo.

Na HD televíziu pripojenej k Apple TV môžete pomocou AirPlay zrkadlenie zdieľať so všetkými v miestnosti presne to, čo sa odohráva na obrazovke vášho iPodu touch. Ukážte nový web, na ktorý ste narazili. Streamujte živej hry, nech všetci ocenia, ako viete zatočiť s votrelcami.

 

 

 
Bluetooth. Utrhnite sa z reťaze.
Pretože je v iPode touch zabudovaný Bluetooth, spárovanie s Bluetooth slúchadlami alebo reproduktormi je hračka. A ak máte v aute zvukový systém s Bluetooth, môžete si cez neho púšťať pesničky rovno z iPodu touch. Takže vám neunikne ani takt.

 

 

Konektor Lightning. Malý. Šikovný. Odolný. Obojstranný.
Najtenší, najľahší iPod touch by nešlo skonštruovať bez zásadného prerobenie konektoru, ktorým ho nabíjate. Konektor Lightning je malý a šikovný a vďaka samostatne predávanému adaptéra 30pinového konektora pre Lightning bude váš nový iPod touch fungovať aj s vecami, ktoré už máte.

 


 

Obchodníci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Displej 
Povrch displeja:  dotykový
Rozlíšenie displeja:  1136x640
Uhlopriečka displeja:  4" Retina
Pevný disk 
Celková kapacita pevného disku:  16 GB
Procesor 
Typ procesora:  A5
Rozhranie 
3g modem:  nie
Bluetooth:  áno
Slúchadlá:  áno
Webkamera:  áno, iba predný
Wifi:  áno
Výbava 
Fotoaparát:  áno, iba predný
GPS:  nie
MP3:  áno
 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 
Displej 
Povrch displeja:  dotykový
Rozlíšenie displeja:  1136x640
Uhlopriečka displeja:  4" Retina
Pevný disk 
Celková kapacita pevného disku:  16 GB
Procesor 
Typ procesora:  A5
Rozhranie 
3g modem:  nie
Bluetooth:  áno
Slúchadlá:  áno
Webkamera:  áno, iba predný
Wifi:  áno
Výbava 
Fotoaparát:  áno, iba predný
GPS:  nie
MP3:  áno
 
 
 
 
 
 
 

Zaradenie produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskusia (0)

 
 
 
 
Diskusia neobsahuje žiadne príspevky
Vstup do diskusie - počet príspevkov:   Vstup do diskusie - počet príspevkov: 0   Odoberať diskusiu e-mailom Odoberať diskusiu e-mailom
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

Aké sú výhody obnovených počítačov?
 
 
 
 
 
Nákup na splátky cez Cetelem na eshope GIGACOMPUTER
NajNakup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi
počítače a notebooky za výhodné ceny
TOPlist
 
 
 
 
KATEGÓRIE
 
 
 
 
počítače a notebooky za výhodné ceny
 
Košík
0 položiek
 
0
 
 
 
 
 
Prihlásenie
 
  Registrácia   Nové heslo
 
Telefonny kontakt 048/399 60 30
emailový kontakt predaj@gigacomputer.sk
 
10 rokov na trhu 14 dní garancia vrátenia peňazí 2 roky záruka Pri nákupe šetríte až 72% peňazí Rýchle doručenie tovaru Stabilná podpora Kamenná predjňa

ODOBERAJTE AKČNÉ PONUKY

a získajte neskutočne vysoké zľavy

Email bol prihlásený, ďakujeme

počítače a notebooky za výhodné ceny
Akčná ponuka Perfektný servis Rýchle doručenie Záruka Eko program
 
 
 

 

 
Zobraziť klasickú verziu

Technické riešenie © 2017 CyberSoft s.r.o.